// API callback
av({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","entry":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-7344582093709091310"},"published":{"$t":"2019-05-17T18:57:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-05-17T18:57:23.618+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"denko"}],"title":{"type":"text","$t":"zużycia marca i kwietnia | projekt denko | The Body Shop | L'Oreal | Dr Irena Eris | Wibo | Regenerum i inne"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003ECześć!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj bez zbędnego wstępu zostawiam Was z postem o zużyciach marca i kwietnia. Zaraz maj minie i znowu będę do tyłu. Ja nie wiem gdzie ten czas tak ucieka..\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EZapraszam!\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large; margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-8yYgWLxNRGA\/XNMD3XGnSxI\/AAAAAAAAIAY\/f0XItjmZiEc0ouTq8kNZ8ikxisSE0B8YwCLcBGAs\/s1600\/IMG_7750-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-8yYgWLxNRGA\/XNMD3XGnSxI\/AAAAAAAAIAY\/f0XItjmZiEc0ouTq8kNZ8ikxisSE0B8YwCLcBGAs\/s1600\/IMG_7750-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EŻele pod prysznic The Body Shop\u003C\/b\u003E | \u003Cb\u003Emango\u003C\/b\u003E | \u003Cb\u003Epink grapefruit\u003C\/b\u003E - zapach grapefruitowy to faworyt mojego chłopaka, więc mamy w zapasie chyba jeszcze 2 butelki, mango z kolei dla mnie. Oba pachną przepięknie, świeżo i nie chemicznie. Całkiem nieźle się pienią, ale są jakoś mało wydajne. Szybko się skończyły. Używaliśmy ich też do kąpieli do zrobienia piany. Swoje egzemplarze kupiłam jeszcze na Black Friday za 10 zł\/szt. Pojemność to 250 ml, ich regularna cen to ok. 27 zł.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBath and Body Works żel pod prysznic Champagne Apple \u0026amp; Honey\u003C\/b\u003E - w \u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/03\/bath-and-body-works-produkty-do.html\"\u003ETYM\u003C\/a\u003E poście opowiadałam Wam nieco więcej o produktach tej marki i też m.in. o żelach pod prysznic. Zapach boski, słodki, długo utrzymuje się na skórze, super się pieni i był całkiem wydajny, choć go sobie nie żałowałam ;) Cena: 69 zł\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBath and Body Works olejek do mycia i kąpieli Stress Relief\u003C\/b\u003E - zapach eukaliptusa i mięty, który na początku nie był moim ulubionym, stał się totalnym ulubieńcem! A ten produkt to absolutne cudeńko! Można go stosować i do kąpieli i do mycia. Kąpiel z tym olejkiem to niesamowicie odprężający rytuał, działa i na ciało i na umysł i ja już sobie nie wyobrażam kąpieli bez niego. Cena: 59 zł\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-kZi_OaYc1mw\/XNMHuhMsByI\/AAAAAAAAIAk\/_b7Ns9nG13s6J3zWcSNSE6oqmlSMw2QzQCLcBGAs\/s1600\/IMG_7759-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-kZi_OaYc1mw\/XNMHuhMsByI\/AAAAAAAAIAk\/_b7Ns9nG13s6J3zWcSNSE6oqmlSMw2QzQCLcBGAs\/s1600\/IMG_7759-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EDr Irena Eris balsam rozświetlając\u003C\/b\u003Ey - na pewno pojawi się oddzielna recenzja. Balsam jest absolutnie fenomenalny! Super nawilża, ma przepiękne drobinki i strasznie żałuję, że nie zostawiłam go sobie na lato. Dostaniecie go w Douglasie. Cena: 89 zł.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EL'Oreal Elseve Magiczna Moc Glinki\u003C\/b\u003E - nie pierwszy raz jest u mnie i pewnie nie ostatni. Szampon dobrze myje włosy i dzięki niemu są długo świeże i znośnie się prezentują. Mają te nieszczęsne SLS-y, które robią mi masakrę na głowie, dlatego nie myję nim głowy za każdym razem. Po szamponach bez tych silnych detergentów mam przyklap na łbie :\/ Dostaniecie go w każdej drogerii w cenie ok. 10-12 zł. Bardzo często jest na promocjach.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-f-kxa0sg87E\/XNNAMvMEFsI\/AAAAAAAAIAw\/SEuh1m9BXqEllLOEGlpw7hctfi8pqFeUQCLcBGAs\/s1600\/IMG_7754.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1422\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-f-kxa0sg87E\/XNNAMvMEFsI\/AAAAAAAAIAw\/SEuh1m9BXqEllLOEGlpw7hctfi8pqFeUQCLcBGAs\/s1600\/IMG_7754.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EGarnier płyn micelarny 3 w 1 \u003C\/b\u003E- chyba nie muszę przedstawiać. Obecnie mam płyn z Bielendy, ale do Garniera zawsze wracam. Najlepszy drogeryjny płyn micelarny. Idealnie zmywa makijaż, nawet wodoodporny, nie podrażnia, nie uczula i jest stosunkowo tani. Za 400 ml butelkę musimy zapłacić ok. 20 zł. Często większe pojemności albo jakieś dwupaki są na promocji w marketach typu Biedronka.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ENaturalME hydrolat aloes\u003C\/b\u003E - nie za bardzo się z nim polubiłam i cieszę się, że go skończyłam. Niestety ściągał i wysuszał moją skórę. Musiałam natychmiast nakładać krem nawilżający. Skóra była matowa i wszystkie suche skórki wychodziły na wierzch. No zdecydowanie jestem na NIE. Więcej o nim pisałam \u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/09\/naturalme-pomaranczowy-peeling-cukrowy.html\"\u003ETUTAJ\u003C\/a\u003E. Cena to 22 zł w Super Pharm. Ja go kupiłam za ok. 16 zł.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBielenda Green Tea serum multifunkcyjne\u003C\/b\u003E - mój absolutny hit! Nie będę się nad nim rozwodzić, bo na blogu widnieje oddzielny wpis -\u0026gt; \u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/02\/bielenda-green-tea-serum-multifunkcyjne.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-IkVzmu6Oj_8\/XNNCqdsQCEI\/AAAAAAAAIA8\/F5vFco32j3YTbAjw2du13uydujwbYEneQCLcBGAs\/s1600\/IMG_7761.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-IkVzmu6Oj_8\/XNNCqdsQCEI\/AAAAAAAAIA8\/F5vFco32j3YTbAjw2du13uydujwbYEneQCLcBGAs\/s1600\/IMG_7761.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBath and Body Works\u003C\/b\u003E - \u003Cb\u003Ehydrożelowa różana maska kojąco-nawilżająca\u003C\/b\u003E - zachwalałam ją już pokazując ją Wam we wpisie z nowościami. Jest absolutnie obłędna! Cena: 19. 99 zł. | \u003Cb\u003Erelax calming sheet mask\u003C\/b\u003E - to była właściwie taka podwójna maska, jedna Relax, druga Awake (która grzecznie czeka na swoją kolej). Czułam po niej takie meh.. bardzo mocno nasączona, ale efektu wow po zdjęciu nie było i skóra jakaś taka lepka była. Cena: 39 zł. | \u003Cb\u003EPink Hydrogel hydrożelowe płatki pod oczy\u003C\/b\u003E - to jest dopiero jakieś nieporozumienie ! Tak jakbyście sobie nałożyli pod oczy NIC - tyle ona właśnie zrobiła. To były takie żelowe płatki, które w dotyku były jak taka zastygnięta galaretka, ale nie było na niej nawet grama esencji, no nic kompletnie. Po prostu położyłam je pod oczy, po upływie czasu zdjęłam i takie yyy wtf. Cena: 19. 99 zł. Na szczęście była promka 1+1 za grosz, złożyłam się z koleżanką, więc zapłaciłam dyszkę - najgorzej wydane 10 zł ever :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EMediheal Proatin A:PE maska kojąco-wygładzająca\u003C\/b\u003E - już Wam wspominałam na IG wielokrotnie, że jestem wielką fanką masek tej marki. Miałam już wiele wariantów i żadna mnie nie zawiodła. Proatin A:PE miała neutralny zapach, była mocno nasączona (z resztą one wszystkie zawsze są, że aż z nich kapie). Skóra po zdjęciu maseczki była gładka, miękka, przyjemna w dotyku, dogłębnie nawilżona i uspokojona. Ceny wahają się od 10-20 zł. Ja tą upolowałam na -40% w Super-Pharm i zapłaciłam jakieś 7-8 zł.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EMishe Papaya maseczka wygładzająca | Peach maseczka nawilżająca\u003C\/b\u003E - złap\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Eałam jakieś ostatnie sztuki w Biedronce za 5 zeta. Obie działają podobnie, są mocno nawilżające, pięknie pachną, tanie jak barszcz - czego chcieć więcej. Gdy jeszcze je spotkam na pewno wezmę parę na zapas ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-7P-OUNx1OMA\/XNNHqgu8bkI\/AAAAAAAAIBI\/_VUyWAHYZ90UT1Dpr28ofEoCUTRFtu0WgCLcBGAs\/s1600\/IMG_7757.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1447\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-7P-OUNx1OMA\/XNNHqgu8bkI\/AAAAAAAAIBI\/_VUyWAHYZ90UT1Dpr28ofEoCUTRFtu0WgCLcBGAs\/s1600\/IMG_7757.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBath and Body Works mydła do rąk\u003C\/b\u003E - \u003Cb\u003ESalted Bergamot\u003C\/b\u003E | \u003Cb\u003EBlack Cherry Merlot\u003C\/b\u003E - przepiękne zapachy, jedwabista konsystencja, cudnie się pienią, ale coś mało wydajne są ;) Wspominałam o nich w \u003Ca href=\"https:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/04\/nowosci-luty-marzec-kosmetyki-garderoba.html\"\u003ETYM\u003C\/a\u003E wpisie. Zdecydowałam się wtedy na 4 mydełka, bo były na promocji za 11 zł. Cena regularna 39 zł.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ELa Roche Posay Lipikar Xerand regenerujący krem do rąk \u003C\/b\u003E- pisałam Wam o nim w ulubieńcach. Bardzo dobrze radził sobie z suchą skórą rąk, koił i pielęgnował. Zawsze miałam go w torebce i dalej mam. Bo zaopatrzyłem się w kolejne opakowanie ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-B3Y4ZRSyTHw\/XN7cU6h59oI\/AAAAAAAAICE\/jZWIUCtiQjIi-eDeVIPBhB9DF8D3oiRkwCLcBGAs\/s1600\/IMG_7762.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-B3Y4ZRSyTHw\/XN7cU6h59oI\/AAAAAAAAICE\/jZWIUCtiQjIi-eDeVIPBhB9DF8D3oiRkwCLcBGAs\/s1600\/IMG_7762.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ELovely Curling Pump Up mascara\u003C\/b\u003E - słynny żółciak z Rossmanna, nie raz pojawił się na blogu. Ma silikonową, lekko wygiętą szczoteczkę, która ładnie podkreśla i podkręca rzęsy. Niestety trochę się osypuje.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ECatrice The Little Black One\u003C\/b\u003E - \u003Cb\u003Emaskara rozdzielająca i pogrubiająca rzęsy\u003C\/b\u003E - również silikonowa szczoteczka, taka malutka, z malutkimi ząbkami. Powiem Wam, że fajna była. Ładnie rzeczywiście pogrubiała rzęsy i rozdzielała. Trochę drapała, ale myślę, że zdecyduję się na nią jeszcze.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EEveline Volumix Ultra False Lash Effect \u003C\/b\u003E- wiem, że ma wiele zwolenniczek, ale ja jakoś się z nią nie polubiłam. Sklejała mi rzęsy, choć szczoteczka taka jaką lubię i niestety trochę się osypywała.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EIngrid Cosmetics Extra Long\u003C\/b\u003E - \u003Cb\u003Ewydłużający tusz do rzęs\u003C\/b\u003E - pisałam Wam o nim w \u003Ca href=\"https:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/08\/ingrid-cosmetics-4-produkty-moja-opinia.html\"\u003ETYM\u003C\/a\u003E poście i nawet pokazałam efekt na rzęsach. No nic spektakularnego to nie było. Trochę wydłużał, ale że moje rzęsy są rzadkie i krótkie, więc oczekuję czegoś więcej.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-2349qUCHmAA\/XN7eRaB6kzI\/AAAAAAAAICQ\/HU_QqYvHGL4CffY0dAC1-pVyVJkrOEz2gCLcBGAs\/s1600\/IMG_7767.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-2349qUCHmAA\/XN7eRaB6kzI\/AAAAAAAAICQ\/HU_QqYvHGL4CffY0dAC1-pVyVJkrOEz2gCLcBGAs\/s1600\/IMG_7767.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EMiss Sporty Perfect to Last 24h\u003C\/b\u003E - \u003Cb\u003Edługotrwały podkład do twarz \u003C\/b\u003E- bardzo fajny, dobrze kryjący podkład, jest trwały, nie ściera się, ładnie prezentuje się na skórze. Więcej o nim poczytacie w oddzielnej recenzji \u003Ca href=\"https:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/11\/miss-sporty-perfect-to-last-24-h.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EWibo czarny eyeliner\u003C\/b\u003E - produkt, który używam od lat. Często możecie go widywać w denkach i nowościach ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-QNgqq0cgc5c\/XN7flfkKmzI\/AAAAAAAAICc\/OXWgr0HXG1Ip9hSn4OHBkxZyV_KwxuoEwCLcBGAs\/s1600\/IMG_7763-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-QNgqq0cgc5c\/XN7flfkKmzI\/AAAAAAAAICc\/OXWgr0HXG1Ip9hSn4OHBkxZyV_KwxuoEwCLcBGAs\/s1600\/IMG_7763-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ERegenerum regeneracyjne serum do rzęs i brwi\u003C\/b\u003E - pisałam Wam o nim ponad rok temu. Po 2 miesiącach używania rzęsy rzeczywiście były zregenerowane i bardziej elastyczne, ale przyznam szczerze, że potem rzuciłam ją w kąt i kompletnie o niej zapomniałam :o a data ważności upłynęła.. ups.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EEmbryolisse odżywka do rzęs i brwi\u003C\/b\u003E - no nie zużyłam jej. Jakoś niezbyt regularna jestem w używaniu tego typu produktów. Jak się zepnę to jakoś się uda, ale na tamten czas, a było to jakieś rok temu, miałam dużo kosmetyków i sama nie ogarniałam co rzeczywiście mam. I dopiero niedawno ogarnęłam w pudełku z tego typu rzeczami i musiałam powyrzucać stare produkty.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EWibo eyebrow stylist brązowy tusz do rzęs do stylizacji brwi\u003C\/b\u003E - nawet nie wiem czy jest jeszcze dostępny w Rossmannie, bo już jakiś czas u mnie jest (tak,tak - on też pochodzi z pudełka zapomnianych rzeczy). Kiedyś namiętnie go używałam i dawał całkiem fajny efekt, ale już teraz przerzuciłam się na pomady i wróciłam do kredek ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ECatrice eyebrow stylist kredka do brwi\u003C\/b\u003E - kiedyś była to moja ulubiona kredka do stylizacji brwi! Super podkreślała kształt brwi, była bardzo trwała i mega wydajna! Póki co mam pomady i kredkę do brwi Wibo, ale możliwe, że na tą Catrice jeszcze kiedyś się zdecyduję :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EGOSH eyebrow pencil\u003C\/b\u003E - to też była ekstra kredka, dostałam od koleżanki dawno temu. No jak widać już jest prawie zużyta. Miała ładny odcień, bezproblemowo się uzupełniało luki w brwiach i była trwała.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003ENieźle mi poszło co? :D\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EDajcie koniecznie znać czy znacie produkty, które Wam przedstawiłam i co ciekawego Wy zużyłyście w zeszłym miesiącu ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/7344582093709091310\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/05\/zuzycia-marca-i-kwietnia-projekt-denko.html#comment-form","title":"Komentarze (33)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/7344582093709091310"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/7344582093709091310"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/05\/zuzycia-marca-i-kwietnia-projekt-denko.html","title":"zużycia marca i kwietnia | projekt denko | The Body Shop | L'Oreal | Dr Irena Eris | Wibo | Regenerum i inne"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-8yYgWLxNRGA\/XNMD3XGnSxI\/AAAAAAAAIAY\/f0XItjmZiEc0ouTq8kNZ8ikxisSE0B8YwCLcBGAs\/s72-c\/IMG_7750-horz.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"33"}}});