// API callback
av({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","entry":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-6708239609218234689"},"published":{"$t":"2019-06-28T20:33:00.002+02:00"},"updated":{"$t":"2019-06-28T20:33:39.964+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"}],"title":{"type":"text","$t":"moja aktualna pielęgnacja twarzy | pielęgnacja naturalna | Vianek ● EO Laboratorie ● Botanic SkinFood ● Pixi Cosmetics ● Nacomi ● Bielenda"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej !\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EW dzisiejszym poście chciałabym Wam opowiedzieć trochę o mojej aktualnej pielęgnacji twarzy. Moja cera się dość mocno buntuje, dlatego staram się przerzucić powoli na w pełni naturalne produkty, które poznacie w tym wpisie.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPIELĘGNACJA WIECZORNA\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPŁYN MICELARNY\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZ BIOAKTYWNĄ WODĄ CYTRUSOWĄ\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E● BIELENDA FRESH JUICE\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E● NAWILŻAJĄCY ŻEL DO MYCIA TWARZY\u0026nbsp;● EO LABORATORIE\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ZiDNNwRgAik\/XRXxyjUyWFI\/AAAAAAAAIGg\/xQ0PYHRAaeMftFM-UwHoEWrUCvIkozEHACLcBGAs\/s1600\/IMG_8792-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ZiDNNwRgAik\/XRXxyjUyWFI\/AAAAAAAAIGg\/xQ0PYHRAaeMftFM-UwHoEWrUCvIkozEHACLcBGAs\/s1600\/IMG_8792-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EOczyszczanie twarzy rozpoczynam od zmycia makijażu płynem micelarnym. Nie wyobrażam sobie, żeby go zabrakło w mojej łazience. Obecnie jest to \u003Cb\u003Epłyn z Bielendy\u003C\/b\u003E z stosunkowo nowej serii Fresh Juice. Bardzo lubię produkty tej marki, miałam wcześniej płyn z innej linii i nie zawiódł mnie. I tak samo jest z tym ;) \u003Cb\u003EBardzo dobrze rozpuszcza\u003C\/b\u003E tusz i kreskę oraz podkład. Ma delikatny, pomarańczowy zapach. \u003Cb\u003EPozostawia skórę nawilżoną\u003C\/b\u003E, którą i tak później myję jeszcze żelem, ale nie lubię uczucia ściągnięcia nawet jeśli jest chwilowe ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENastępnie myję twarz produktem w połączeniu z wodą i jest to nawilżający \u003Cb\u003Eżel do mycia twarzy z firmy EO Lab\u003C\/b\u003E (już sama nie wiem czy to ECO Lab czy EO Lab ;p) Moją cerę ostatnio wszystko zapycha, więc postanowiłam wypróbować kosmetyki z naturalnymi składami. Żel jest przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej. Podstawą jest \u003Cb\u003Eolej ze słodkich migdałów\u003C\/b\u003E, który nawadnia, odżywia, zmiękcza, nawilża oraz uelastycznia skórę, oprócz tego zawiera \u003Cb\u003Ekwas hialuronowy\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003Eorganiczny ekstrakt z oczaru wirginijskiego\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003Eekstrakt z wrzosu\u003C\/b\u003E. Produkt ma dość płynną konsystencję, bardzo ładnie pachnie i świetnie oczyszcza skórę. Czuję, że po nim jest ona rzeczywiście nawilżona, miękka i oczyszczona. Używam go rano i wieczorem. Do tego jest tani jak barszcz, bo kosztuje tylko 15, 99 zł. Dostaniecie go w drogerii internetowej Pigment :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E● GLOW TONIC\u0026nbsp;● PIXI\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E● ŁAGODZĄCY TONIK-MGIEŁKA\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E● VIANEK\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E●MALINOWY PEELING\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E● BOTANIC SKINFOOD\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E● NAWILŻAJĄCY PEELING\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E● EO LABORATORIE\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-DieUkVieKyM\/XRX_23inaAI\/AAAAAAAAIGs\/N6InHX2es3MBNPnY_YAoP61cPa0nAHBhQCLcBGAs\/s1600\/IMG_8797-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-DieUkVieKyM\/XRX_23inaAI\/AAAAAAAAIGs\/N6InHX2es3MBNPnY_YAoP61cPa0nAHBhQCLcBGAs\/s1600\/IMG_8797-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKolejnym krokiem mojej pielęgnacji jest tonizowanie skóry. Moim hitem jest \u003Cb\u003EGlow Tonic \u003C\/b\u003Eod\u003Cb\u003E Pixi\u003C\/b\u003E, który niestety sięgnął dna i myślę, że zdecyduję się na kolejne opakowanie, ale większe. To jest naprawdę \u003Cb\u003Eświetny produkt\u003C\/b\u003E! Ma działanie \u003Cb\u003Ezłuszczające\u003C\/b\u003E,\u003Cb\u003E ujędrniające\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003Ewyrównuje teksturę skóry\u003C\/b\u003E. Nie ma w składzie alkoholu. Dzięki niemu moja skóra była w dobrej kondycji. Była gładka, bez niedoskonałości. Tonik wyrównał koloryt skóry, jakieś przebarwienia po krostkach zniknęły. Skóra dobrze zareagowała, nie było żadnych podrażnień czy zaczerwienień. Była tak ładnie rozświetlona ;) Mini wersja kosztuje 55 zł i ma 100 ml, a 250 ml 99 zł. Dostaniecie go w Sephorze :) Używałam go tylko wieczorem. Z kolei rano w ruch szedł \u003Cb\u003Ełagodzący tonik z Vianka\u003C\/b\u003E. Jest on z atomizerem, a ja właśnie takie formy lubię najbardziej. Świetnie \u003Cb\u003Ełagodzi skórę\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003Eodświeża\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003Ekoi\u003C\/b\u003E i \u003Cb\u003Euspokaja ją\u003C\/b\u003E. Opowiadałam Wam już o nim w ulubieńcach -\u0026gt; \u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/03\/ulubiency-ostatnich-miesiecy.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E. Jest dostępny w drogeriach, ale ja swój egzemplarz upolowałam w gazecie Zwierciadło.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDwa-trzy razy w tygodniu robię peeling. Wcześniej używałam enzymatycznych i nie ukrywam, że taka forma odpowiada mi najbardziej. Teraz mam dwa z drobinkami ścierającymi i są to \u003Cb\u003Enawilżający do skóry suchej i wrażliwej z EO Lab\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003Emalinowy peeling z BOTANIC SkinFood z eukaliptusem do cery normalnej i mieszanej\u003C\/b\u003E. Ten pierwszy sprawdza się naprawdę fajnie. Mimo, że ma drobinki (są to zmielone pestki moreli, otręby ryżowe) nie podrażnia mojej skóry i \u003Cb\u003Epozostawia skórę gładką i nawilżoną\u003C\/b\u003E. Ma ponad\u003Cb\u003E 99% składników pochodzenia roślinnego\u003C\/b\u003E (organiczny olej ze słodkich migdałów, masło shea, masło kakaowe, ekstrakt z oczaru wirginijskiego i z wrzosu). Jego największy minus to zapach, a raczej smrodek. Na tyle mi to przeszkadza, że wstrzymuję oddech, gdy go używam :P Ale działanie ma naprawdę dobre, więc oczywiście go zużyję, ale podejrzewam, że więcej się na niego nie zdecyduję :\/\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZ kolei \u003Cb\u003Epeeling z BOTANIC SkinFood\u003C\/b\u003E używam od niedawna, także za wiele Wam nie powiem, ale na pewno pojawi się opinia o nim na blogu. Wspominałam Wam o produktach tej marki na IG -\u0026gt; \u003Ca href=\"https:\/\/www.instagram.com\/addeleworld\/\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E. Są to \u003Cb\u003Enaturalne kosmetyki bogate w składniki superfood\u003C\/b\u003E, nie zawierają sztucznych wypełniaczy i barwników, mają za to wyciągi roślinne ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBOTANIC SKINFOOD\u0026nbsp;● NAWILŻAJĄCY KREM Z MANGO\u0026nbsp;● VIANEK\u0026nbsp;● ODŻYWCZY KREM NA DZIEŃ\u0026nbsp;● ARGANOWY KREM POD OCZY\u0026nbsp;● NACOMI\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ZOs5r4_HIHs\/XRYcVcGQPgI\/AAAAAAAAIG4\/4J58wRJQpNAOrXluQEwjT-_CIkEuK1KawCLcBGAs\/s1600\/IMG_8784-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ZOs5r4_HIHs\/XRYcVcGQPgI\/AAAAAAAAIG4\/4J58wRJQpNAOrXluQEwjT-_CIkEuK1KawCLcBGAs\/s1600\/IMG_8784-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENa sam koniec ląduje na twarzy krem albo serum. Z kremów zdecydowałam się jakiś czas temu na \u003Cb\u003Eodżywczy na dzień z Vianka\u003C\/b\u003E, który jest dość treściwy jak na produkt na dzień, ale dla mojej suchej skóry jest idealny. Nadaje się jak najbardziej pod makijaż. Zawiera ekstrakt z korzenia cykorii, olej z pestek moreli oraz lecytynę. Krem działa \u003Cb\u003Eochronnie\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003Eantyoksydacyjnie\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003Ełagodząco\u003C\/b\u003E. Ma ładny, nienachalny zapach. Zawsze obawiałam się kupować te w pełni naturalne produkty ze względu na zapach, ale póki co na razie tylko w peelingu mi nie odpowiadał.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESuper, że ma pompkę. Mam długie paznokcie, więc wydobywanie produktu ze słoiczka jest nieco uciążliwe dla mnie. Pompka działa bez zarzutu, wydobywa taką ilość jaką chcemy. Cena kremu to nieco ponad 20 zł. Nie dość, że są to polskie produkty, z naturalnymi składami to do tego są tanie :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Ekrem z mango jest to nawilżający\u003C\/b\u003E krem do każdego rodzaju cery. Mieści się w szklanym, ciemnym słoiczku. Jego konsystencja jest dość treściwa, ale taka jakby jedwabista. Dobrze się rozprowadza, ale trzeba dać mu chwilę, aby się wchłonął. Nie będę Wam za dużo opowiadać o nim, bo chcę stworzyć dla Was wpis o produktach tej marki, a poza tym używam go zbyt krótko, aby wydać w pełni rzetelną opinię.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPod oczy ląduje \u003Cb\u003Earganowy krem pod oczy firmy Nacomi\u003C\/b\u003E. Jest bardzo treściwy i na noc jest idealny. Świetnie nawilża skórę i odżywia. Pod makijaż jednak nie za bardzo się nadaje moim zdaniem. Jest za tłusty. Korektor niezbyt ładnie wtedy wygląda i zbiera się w załamaniach. Ale za to wieczorem nakładam go więcej, więc nie martwię się, że korektor czy puder wysuszą mi tę okolicę. Z reguły nakładam dwie cienkie warstwy. Kupiłam w drogerii Hebe na jakiejś promocji za ok.\u0026nbsp;18\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Ezł, jeśli dobrze pamiętam.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EAKTYWNE SERUM KORYGUJĄCE\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESUPER POWER MEZO SERUM\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E● BIELENDA\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-1Gg726OfP-o\/XRY8pRlZ8cI\/AAAAAAAAIHE\/4pkox4hQdMUoZz9Yj1zigQEZe1KOBqxBACLcBGAs\/s1600\/IMG_8788.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-1Gg726OfP-o\/XRY8pRlZ8cI\/AAAAAAAAIHE\/4pkox4hQdMUoZz9Yj1zigQEZe1KOBqxBACLcBGAs\/s1600\/IMG_8788.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EWprowadziłam do mojej pielęgnacji \u003Cb\u003Eserum korygujące z Bielendy\u003C\/b\u003E ze względu na niedoskonałości. Jak wiecie jestem ogromną fanką Green Tea Bielendy, ale postanowiłam spróbować to, ponieważ dużo dobrych opinii słyszałam. Stosuję albo codziennie na noc, albo tak co 2-3 dzień. Póki co mam mieszane uczucia. Green Tea miało szybsze działanie i już po 2 tygodniach widziałam różnicę, a tutaj znacznie wolniej to idzie, ale będę cierpliwa. Zobaczymy za 2 miesiące jak wpłynie na stan mojej skóry. Serum jest wodniste, szybciutko się wchłania, ma\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Ebardzo delikatny zapach. Ja swoją buteleczkę zamawiałam przez Internet, na ezebra.pl bodajże ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EBaaardzo jestem ciekawa jakich Wy kosmetyków używacie do pielęgnacji twarzy. Dajcie koniecznie znać :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/6708239609218234689\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/06\/moja-aktualna-pielegnacja-twarzy.html#comment-form","title":"Komentarze (26)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/6708239609218234689"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/6708239609218234689"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/06\/moja-aktualna-pielegnacja-twarzy.html","title":"moja aktualna pielęgnacja twarzy | pielęgnacja naturalna | Vianek ● EO Laboratorie ● Botanic SkinFood ● Pixi Cosmetics ● Nacomi ● Bielenda"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ZiDNNwRgAik\/XRXxyjUyWFI\/AAAAAAAAIGg\/xQ0PYHRAaeMftFM-UwHoEWrUCvIkozEHACLcBGAs\/s72-c\/IMG_8792-horz.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"26"}}});