// API callback
related_results_labels({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666"},"updated":{"$t":"2019-09-19T12:29:51.066+02:00"},"category":[{"term":"recenzje"},{"term":"makijaż"},{"term":"pielęgnacja"},{"term":"nowości"},{"term":"denko"},{"term":"ulubieńcy"}],"title":{"type":"text","$t":"* A D D E L E W O R L D - BEAUTY, FASHION, LIFESTYLE *"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/-\/recenzje?alt=json-in-script"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/search\/label\/recenzje"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/-\/recenzje\/-\/recenzje?alt=json-in-script\u0026start-index=26\u0026max-results=25"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"97"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"25"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-6298081551240729489"},"published":{"$t":"2019-07-16T21:42:00.001+02:00"},"updated":{"$t":"2019-07-16T21:42:28.393+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"TRICO botanica | Oczyszczanie i Relaks | szampon, krem, lotion "},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EHej ! Znowu mnie trochę nie było. Na początku lipca miałam tydzień urlopu, bo byłam na Openerze, na którym było absolutnie fantastycznie i każdemu polecam pojechać chociaż raz ;) Później już wróciłam normalnie do pracy, ale miałam tyle obowiązków, że nie miałam czasu usiąść do kompa, ani zajrzeć na Wasze blogi czy być aktywną na IG. Na szczęście niedziele bez handlu mnie ratują, więc trochę odpoczęłam, pooglądałam seriale na Netflixie i zebrałam się, aby w końcu stworzyć ten wpis.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EBędzie to recenzja produktów do włosów, które otrzymałam od firmy \u003Cb\u003ETRICO\u003C\/b\u003E\u003Ci\u003E\u003Cb\u003Ebotanica\u003C\/b\u003E. \u003C\/i\u003EI są to głęboko oczyszczający krem do skóry głowy, szampon oraz lotion z linii \u003Ci\u003EOczyszczanie i Relaks\u003C\/i\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ypvlR9n6T8U\/XSslFTckjjI\/AAAAAAAAIIU\/2DMPzRqyIPoBEEbi6Cq2_5xR89uiGtmVACLcBGAs\/s1600\/1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ypvlR9n6T8U\/XSslFTckjjI\/AAAAAAAAIIU\/2DMPzRqyIPoBEEbi6Cq2_5xR89uiGtmVACLcBGAs\/s1600\/1.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003ELinia \u003Cb\u003EOczyszczanie i Relaks \u003C\/b\u003Ejest to linia głęboko oczyszczających produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Nie zawierają parabenów, barwników, SLS i petrolatum.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zXTJ9IBJB0k\/XS4apwOQF5I\/AAAAAAAAIIw\/JOyHfFoHOE81838eDtAT7vIbGg9CnOIhwCLcBGAs\/s1600\/2-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zXTJ9IBJB0k\/XS4apwOQF5I\/AAAAAAAAIIw\/JOyHfFoHOE81838eDtAT7vIbGg9CnOIhwCLcBGAs\/s1600\/2-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003ENa początek weźmy \u003Cb\u003Ekrem do skóry głowy\u003C\/b\u003E. Nakładam go na wilgotną skórę głowy, tak jak zaleca producent, wmasowuję i spłukuję. Następnie nakładam szampon.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EMoja skóra głowy uwielbiam tego typu produkty, ponieważ należy do wrażliwych i suchych. Krem jest bardzo wodnisty, buteleczka ma podłużną końcówkę, dzięki której w łatwy sposób krem można zaaplikować na skórę nie rozlewając wszystkiego. Kiedy produkt rozlewa się po skórze jest to naprawdę przyjemne uczucie, krem łagodzi skórę i przygotowuje do dalszych etapów pielęgnacji. Po regularnym stosowaniu widzę poprawę. Skóra jest nawilżona, mniej wrażliwa. Cena: 39, 99 zł.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EPo wypłukaniu kremu myję włosy i skórę głowy \u003Cb\u003Eszamponem\u003C\/b\u003E z tej samej serii. Szampon jest gęsty, taki trochę jak galaretka bym powiedziała ;) Trzeba ścisnąć butelkę podczas wydobycia, bo sam na pewno nie wypłynie ;) Ma przyjemny, delikatny zapach. Niestety plącze mi włosy, ponieważ bardzo słabo się pieni. Zapewne to przez brak sls-ów, co jest dobre, bo tak jak wspominałam moja skóra głowy nie za bardzo je toleruje. Mam trochę problem podczas mycia, zużywam przez to więcej szamponu, aby porządnie je umyć. Nakładam zaraz po odżywkę rozplątującą i wtedy bez problemu je rozczesuję.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003ESkóra po umyciu mnie nie swędzi - duży plus za to - włosy wyglądają naprawdę ładnie, nie są obciążone, za to odbite u nasady.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003ESzampon ma w składzie:\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003Eekstraktu z nagietka lekarskiego\u003C\/b\u003E - działa przeciwzapalnie, nawilżająco oraz łagodząco\u0026nbsp;← tak jak wspominałam wcześniej, skóra jest mniej wrażliwa i nawilżona;\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003Eolejek z mięty pieprzowej\u003C\/b\u003E - odświeża oraz łagodzi,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003Eekstrakt z rumianku pospolitego\u003C\/b\u003E - działa przeciwalergicznie, przeciwbakteryjnie, łagodzi podrażnienia i suchość skóry\u0026nbsp;← zdecydowanie mogę się z tym zgodzić. Kondycja mojej skóry jak najbardziej się poprawiła.\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EZ reguły myję włosy co drugi dzień, jak były jeszcze długie to nawet co trzeci, ale odkąd je dość mocno skróciłam myję je częściej. Po tym szamponie moje włosy długo są świeże, lśniące i skóra głowy również zadowolona ;P\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003ECena: 38, 99 zł\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-TLC6lb3YH48\/XS4gKIgLmmI\/AAAAAAAAII8\/u8-rWEMKw9UPTAZkDMxkvEtDr0t1t9ShACLcBGAs\/s1600\/4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-TLC6lb3YH48\/XS4gKIgLmmI\/AAAAAAAAII8\/u8-rWEMKw9UPTAZkDMxkvEtDr0t1t9ShACLcBGAs\/s1600\/4.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EKońcowym etapem jest użycie \u003Cb\u003Elotionu\u003C\/b\u003E Oczyszczanie i Relaks. Ten produkt z kolei aplikujemy na wilgotną skórę głowy, ale już nie spłukujemy. Ma wodnistą konsystencję, nie tłustą. Trochę się bałam, że obciąży włosy, ale nic takiego nie miało miejsca:) Produkt jest idealnym zwieńczeniem całej pielęgnacji. Łagodzi wszelkie podrażnienia. Szklana, ciemna buteleczka posiada pipetę, dzięki której w łatwy sposób możemy zaaplikować lotion na skórę głowy. Po wysuszeniu włosy nigdzie nie są posklejane ani tłuste. Wyglądają świeżo i ładnie. Skóra głowy jest jeszcze bardziej nawilżona, złagodzona i oczyszczona. Cena: 64, 99 zł\/100 ml.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EJeśli zmagacie się z suchością skóry, sięgnijcie po te produkty. Naprawdę są warte wypróbowania ;) Mają niezłe składy i dają super efekty.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003EZnacie te produkty? Chętnie poznam Waszą opinię na ich temat :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/6298081551240729489\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/07\/trico-botanica-oczyszczanie-i-relaks.html#comment-form","title":"Komentarze (25)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/6298081551240729489"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/6298081551240729489"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/07\/trico-botanica-oczyszczanie-i-relaks.html","title":"TRICO botanica | Oczyszczanie i Relaks | szampon, krem, lotion "}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ypvlR9n6T8U\/XSslFTckjjI\/AAAAAAAAIIU\/2DMPzRqyIPoBEEbi6Cq2_5xR89uiGtmVACLcBGAs\/s72-c\/1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"25"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-1195725548933765604"},"published":{"$t":"2019-06-17T21:23:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-06-17T21:23:29.852+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"dr Irena Eris | SPA Resort Tahiti | urzekający ciało i zmysły balsam rozświetlający | moja opinia"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHejka hej!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EWiem, że wiele z Was nie lubi się balsamować, ale dzisiaj mam dla Was coś dzięki czemu polubicie to robić ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ETen produkt długo przeleżał w zapasach, aż w końcu go wyciągnęłam, kiedy zabrałam się za porządne zużywanie produktów. Jednak nie był to dobry pomysł, ponieważ kosmetyk sprawdzi się idealnie właśnie na wiosnę\/lato. Ale o tym za chwilę ;) Ciekawych zapraszam do dalszej części wpisu.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-BRE1mS8tF6c\/XQfNRmRLx5I\/AAAAAAAAIFU\/pSyvjxA3eqYVwOyuzhNaV2EuDNqtQ5ZnACEwYBhgL\/s1600\/IMG_3780.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1314\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-BRE1mS8tF6c\/XQfNRmRLx5I\/AAAAAAAAIFU\/pSyvjxA3eqYVwOyuzhNaV2EuDNqtQ5ZnACEwYBhgL\/s1600\/IMG_3780.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EUrzekający ciało i zmysły balsam rozświetlający\u003C\/b\u003E marki \u003Cb\u003Edr Irena Eris\u003C\/b\u003E dostałam od mamy mojego chłopaka już jakiś czas temu. Wrzuciłam go do zapasów, bo miałam coś tam już otwarte i wyciągnęłam jakoś zimą. Opakowanie jest spore, ma ładną, wiosenno-letnią szatę graficzną. Pojemność to 200 ml. Balsam ma formułę nawilżającą, bogatą w kwas hialuronowy i ekstrakt z Orchidei, a także składniki z perły Tahitańskiej i masło shea, które odżywiają skórę i wygładzają.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rOB1Bz3_fo4\/XQfNd6PleGI\/AAAAAAAAIFY\/rpStRGfo8U8m7n1h6f_Ah6vG33u0aoRTgCLcBGAs\/s1600\/IMG_3782.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rOB1Bz3_fo4\/XQfNd6PleGI\/AAAAAAAAIFY\/rpStRGfo8U8m7n1h6f_Ah6vG33u0aoRTgCLcBGAs\/s1600\/IMG_3782.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-pSSwmuoRCT8\/XQfNRRDeWHI\/AAAAAAAAIFQ\/xjus1a6mtQQRHK7yXQ3_rKzPJ7cC13-0ACLcBGAs\/s1600\/IMG_3783.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"595\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-pSSwmuoRCT8\/XQfNRRDeWHI\/AAAAAAAAIFQ\/xjus1a6mtQQRHK7yXQ3_rKzPJ7cC13-0ACLcBGAs\/s1600\/IMG_3783.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMa przepiękny zapach i cudownie mieniące się w słońcu drobinki. Dlatego też żałuję, że nie wyciągnęłam go teraz, bo na opalonej skórze wyglądałby bosko. Zgodzę się z producentem, że balsam nawilża i odżywia skórę. Po nim była rzeczywiście miękka, taka jakby bardziej jędrna i gładka. Ma lekką konsystencję, jakby śmietanka ;) Bardzo dobrze się rozprowadza i szybciutko wchłania. Jest lekki, więc jak preferujecie mocne nawilżenie, może nie spełnić Waszych oczekiwań. Co nie zmienia faktu, że zapewnia nawilżenie i myślę, że ta jego lekka konsystencja jest idealna na tę porę roku.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENa stronie dr Ireny Eris kosztuje 95 zł, ale w Douglasie jest na niego obecnie promocja i kosztuje 59 zł. Sama się zastanawiam czy go kupić właśnie na teraz, ponieważ moje opakowanie dobiło dna, co mogłyście zobaczyć w \u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/05\/zuzycia-marca-i-kwietnia-projekt-denko.html\"\u003EZUŻYCIACH\u003C\/a\u003E ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: x-large;\"\u003EBalsamujecie się regularnie? Co fajnego używacie do ciała? :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: x-large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: x-large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/1195725548933765604\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/06\/dr-irena-eris-spa-resort-tahiti.html#comment-form","title":"Komentarze (18)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/1195725548933765604"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/1195725548933765604"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/06\/dr-irena-eris-spa-resort-tahiti.html","title":"dr Irena Eris | SPA Resort Tahiti | urzekający ciało i zmysły balsam rozświetlający | moja opinia"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-BRE1mS8tF6c\/XQfNRmRLx5I\/AAAAAAAAIFU\/pSyvjxA3eqYVwOyuzhNaV2EuDNqtQ5ZnACEwYBhgL\/s72-c\/IMG_3780.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"18"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-2744097437483962910"},"published":{"$t":"2019-05-14T17:36:00.003+02:00"},"updated":{"$t":"2019-05-14T17:36:44.582+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"nowości"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"dobre produkty za grosze | Sensique | My Secret | kosmetyki z drogerii Natura"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENiestety z drogerią Natura mi totalnie nie po drodze, więc naprawdę rzadko tam kupuję, ale dzięki uprzejmości i współpracy z drogerią poznałam już wiele wspaniałych produktów takich marek jak Kobo Professional, My Secret oraz Sensique. Mogliście na moim blogu już parę razy o nich poczytać -\u0026gt; \u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/02\/my-secret-kobo-professional-sensique.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E, \u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/08\/nowosci-od-drogerii-natura-marka.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E, \u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/09\/drogeria-natura-moc-kolorow-z-marka-my.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o kolejnych perełkach. A mianowicie będą to dwie paletki cieni oraz paleta rozświetlaczy My Secret oraz róże do policzków Sensique. Zapraszam do dalszej części wpisu ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EW\u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/02\/my-secret-kobo-professional-sensique.html\"\u003E TYM\u003C\/a\u003E poście przedstawiałam Wam paletki cieni Ocean Storm oraz Sweet’n’Spicy i do paletek Natural Beauty Eyeshadow Palette dołączyły właśnie \u003Cb\u003EFirst Step\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003ENight Like This\u003C\/b\u003E. Obie są bardzo neutralne, posiadające kolory do zrobienia zarówno makijażu dziennego jak i wieczorowego. First Step można wykonać cały makijaż oka przy użyciu tylko tej paletki. Środkowy cień jako bazę w załamaniu powieki, ciemny w zewnętrzny kącik i jasny w wewnętrzny i makijaż gotowy. Z Night Like This zrobiłam to samo ;) Środkowy w załamanie powieki, ciemny w zewnętrzny kącik, a jasny w wewnętrzny. To są naprawdę łatwe w obsłudze palety. Są jednak trochę suche i pylą się oraz osypują, więc polecam robić najpierw makijaż oka, a następnie resztę twarzy. Dobrze się blendują i łączą ze sobą. Jednak mam wrażenie, że trochę tracą na intensywności podczas rozcierania. Na pewno z Sweet'n'Spicy tak nie było.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-v7en3LtnTQg\/XNG0du780CI\/AAAAAAAAH_k\/6V4_iftzOUsfjXx0r4ZYr7d_XWBXiyFcwCLcBGAs\/s1600\/IMG_7651-4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-v7en3LtnTQg\/XNG0du780CI\/AAAAAAAAH_k\/6V4_iftzOUsfjXx0r4ZYr7d_XWBXiyFcwCLcBGAs\/s1600\/IMG_7651-4.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-1WWfHZCH288\/XNG2q0BQd3I\/AAAAAAAAH_w\/t4bsjBRSEu0K9sTh9qrMGqfwI-P1LH8MACLcBGAs\/s1600\/IMG_7676-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1097\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-1WWfHZCH288\/XNG2q0BQd3I\/AAAAAAAAH_w\/t4bsjBRSEu0K9sTh9qrMGqfwI-P1LH8MACLcBGAs\/s1600\/IMG_7676-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESame zobaczcie jaką mają świetną pigmentację. Dostaniecie je oczywiście w drogerii Natura za niecałe 19 zł. Teraz są przecenione na 13, 01 zł -\u0026gt; \u003Ca href=\"https:\/\/www.drogerienatura.pl\/my-secret-paleta-3-cieni-night-like-this.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E. Podoba mi się również to, że są małe i kompaktowe i nie zajmują dużo miejsca w kosmetyczce, więc śmiało można zabrać je w podróż. Która wersja kolorystyczna bardziej Wam się podoba? :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKolejne nowości to przepiękne róże marki Sensique Perfect Blush w trzech iście wiosennych kolorach, aczkolwiek była to kolekcja wypuszczona w grudniu, ale jak widać kolory są na tyle neutralne, że nadadzą się i na wiosnę :) Otrzymałam trzy kolory: \u003Cb\u003E202 Fantasy\u003C\/b\u003E,\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E204 Fi\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003Ere\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003E206 Terracota\u003C\/b\u003E. Mają piękne tłoczenie i prezentują się naprawdę zachęcająco. Mnie najbardziej urzekł odcień 204.\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPoniżej możecie zobaczyć swatche wszystkich trzech kolorów. Róże dobrze nabierają się na pędzel i robią piękny, dziewczęcy efekt na skórze. Ten jasny brąz może być też stosowany do ocieplania twarzy :) Do tego są łatwo dostępne i tanie jak barszcz. Ich regularna cena to 11, 99 zł.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-USpD47wbGPA\/XNG5tdHQAQI\/AAAAAAAAIAI\/REQ8q0EKoEUrRUA2sAlRFtf09RzB2XNTACLcBGAs\/s1600\/IMG_7645-2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-USpD47wbGPA\/XNG5tdHQAQI\/AAAAAAAAIAI\/REQ8q0EKoEUrRUA2sAlRFtf09RzB2XNTACLcBGAs\/s1600\/IMG_7645-2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-HWVzIgaWLL4\/XNG5lpff77I\/AAAAAAAAIAE\/wI4Nle1lnqsqkMFGhoEc5YI2ap9El9rkACLcBGAs\/s1600\/IMG_7598-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1104\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-HWVzIgaWLL4\/XNG5lpff77I\/AAAAAAAAIAE\/wI4Nle1lnqsqkMFGhoEc5YI2ap9El9rkACLcBGAs\/s1600\/IMG_7598-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKolejną pięknością nowością jest \u003Cb\u003Epaletka wypiekanych rozświetlaczy My Secret Face Illuminator Powder Palette\u003C\/b\u003E. Robi wrażenie, prawda? Od razu wpadły mi w oko. Rozświetlaczy nigdy za wiele ;) Mamy tutaj 4 śliczne szampańskie odcienie. Bardzo ładnie prezentują się na buzi, są trwałe i nie ścierają się. Mają naprawdę wysokiej jakości pigmentację i piękne wykończenie przez co gwarantują mocny połysk i efekt tzw. tafli. Od lewej od góry: \u003Cb\u003EGlamour Goddes\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003EGlow Baby\u003C\/b\u003E -\u0026gt; dół: \u003Cb\u003EGolden Girl\u003C\/b\u003E i \u003Cb\u003EPrincess Dream.\u003C\/b\u003E Ten ostatni jest zapewne dla Was wszystkich znany. Widzę na Instagramie, że sporo osób go ma. Ja go wcześniej nie miałam, także cieszę się, że dołączyli go do tej palety i mogłam sama się przekonać o co tyle szumu. Jednakże cena tej paletki nie należy do najniższych, a mianowicie w cenie regularnej wychodzi za 54, 99 zł, ale widzę, że teraz dostanie je za 38, 49 zł -\u0026gt; \u003Ca href=\"https:\/\/www.drogerienatura.pl\/my-secret-pal.-wyp.-roz.-face-illum..html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E. Także korzystajcie !\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-K-aH9IsBeTs\/XNmcmulOARI\/AAAAAAAAIBY\/cBWYCTwWY3QfmUTzyt8QVb9HzBRm23lHgCLcBGAs\/s1600\/IMG_7659-6.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-K-aH9IsBeTs\/XNmcmulOARI\/AAAAAAAAIBY\/cBWYCTwWY3QfmUTzyt8QVb9HzBRm23lHgCLcBGAs\/s1600\/IMG_7659-6.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LiXJePEfiHk\/XNmkLHEG6CI\/AAAAAAAAIB4\/UFMQenSdRr4Y5coWOUwi-Zc0gd2oZp9QwCLcBGAs\/s1600\/IMG_7597-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"802\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LiXJePEfiHk\/XNmkLHEG6CI\/AAAAAAAAIB4\/UFMQenSdRr4Y5coWOUwi-Zc0gd2oZp9QwCLcBGAs\/s1600\/IMG_7597-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJak widzicie jestem ze wszystkich produktów zadowolona. Można naprawdę dorwać fajne produkty w niskich cenach. Nie krytykuję oczywiście kupowania kosmetyków droższych marek. Sama takie mam i lubię czasem kupić coś z wyższej półki, ale te tańsze też mogą być dobre i myślę, że warto się za takimi rozglądać i próbować ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJestem ciekawa jakie Wy macie zdanie na ten temat.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZnacie produkty My Secret i Sensique? Może macie jakieś kosmetyki tych marek, które możecie polecić? :)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBuziaki,\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EAda.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/2744097437483962910\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/05\/dobre-produkty-za-grosze-sensique-my.html#comment-form","title":"Komentarze (12)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/2744097437483962910"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/2744097437483962910"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/05\/dobre-produkty-za-grosze-sensique-my.html","title":"dobre produkty za grosze | Sensique | My Secret | kosmetyki z drogerii Natura"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-v7en3LtnTQg\/XNG0du780CI\/AAAAAAAAH_k\/6V4_iftzOUsfjXx0r4ZYr7d_XWBXiyFcwCLcBGAs\/s72-c\/IMG_7651-4.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"12"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-6523705837952571108"},"published":{"$t":"2019-05-06T19:19:00.004+02:00"},"updated":{"$t":"2019-05-06T19:19:48.071+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"Fenty Beauty by Rihanna | Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation | efekt jak z Photoshopa? | moja opinia"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej !\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMam parę dni urlopu, więc w końcu miałam trochę czasu, żeby zrobić dla Was wpis i mam nadzieję, że uda mi się zrobić trochę na zapas ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj mam dla Was recenzję podkładu z Fenty Beauty by Rihanna Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation. Miał swoją premierę w zeszłym roku, testuję go już od jakichś 4 miesię\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif; font-size: large;\"\u003Ecy, więc pora podzielić się z Wami moją opinią na jego temat. Zapraszam ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-32UXa2YkhII\/XNBcce_RMXI\/AAAAAAAAH9s\/m7fVzo4bYBQPY2zQiXw65dW3JXjPaOT9QCLcBGAs\/s1600\/IMG_7573.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-32UXa2YkhII\/XNBcce_RMXI\/AAAAAAAAH9s\/m7fVzo4bYBQPY2zQiXw65dW3JXjPaOT9QCLcBGAs\/s1600\/IMG_7573.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZacznijmy od strony technicznej. Produkt zamknięty jest w szklanej buteleczce, z matowego szkła, o pojemności 32 ml. Standardowe pojemności to 30 ml. Podkład posiada pompkę, która działa bez zarzutu, nie zacina się i wydobywa taką ilość jaką chcemy. Jestem zwolenniczką takich rozwiązań, uważam, że to najwygodniejsza forma aplikacji. Cena to 140 zł w Sephorze. Nie jest to jakoś bardzo wygórowana cena moim zdaniem. Są droższe podkłady, a nie warte swojej ceny. Gdy usłyszałam, że kosmetyki Fenty Beauty wchodzą do polskiej Sephory, spodziewałam się wysokich cen, ale nie ma tragedii. Tym bardziej biorąc pod uwagę promocje. Mój egzemplarz mój chłopak kupił przed świętami ze zniżką -20%. Warto zatem polować na korzystniejsze ceny ;) Ja posiadam odcień 140, a dostępnych jest aż 40 na stronie Sephory.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-OuBnruR-AkQ\/XNBcklhAuZI\/AAAAAAAAH9w\/70cwt6zxUsk8W8bhfJPivdPHzSZr19sKACLcBGAs\/s1600\/IMG_7548.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-OuBnruR-AkQ\/XNBcklhAuZI\/AAAAAAAAH9w\/70cwt6zxUsk8W8bhfJPivdPHzSZr19sKACLcBGAs\/s1600\/IMG_7548.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPierwsze co mnie pozytywnie zaskoczyło po użyciu to pigmentacja podkładu. Ma tak mocne krycie, że wystarczy niewielka ilość, aby pokryć całą twarz, co wpływa na jego wydajność. Ja go wklepuję wilgotną gąbką. Taki sposób preferuję już od paru lat i moim zdaniem można uzyskać wtedy najlepszy efekt. Podkład stapia się ze skórą i wygląda naturalnie. I w przypadku Fenty Beauty również tak jest. Nie podkreśla suchych skórek, ładnie wygładza buzię i wyrównuje kolory. Jednakże...\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E...miałam z nim na początku relację love\/hate. Nie mogłam się z nim dogadać. Dobrze się aplikował, fajnie wyglądał, ale tylko przez jakiś czas. Pod koniec dnia strasznie się wycierał w okolicach ust i na brodzie. Mam cerę suchą i raczej podkład na mojej skórze zawsze dobrze się trzymał, nie wyświecał się i nawet pod koniec dnia wyglądał dobrze. Oczywiście zależy to od jakości produktu i tego czym go utrwalałam. Ale powiedzmy sobie szczerze od podkładu za 140 zł wymagam nieco więcej niż od takiego za 30 zł.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EByłam zła, bo naczytałam się dobrych opinii na jego temat i byłam bardzo ciekawa jak sprawdzi się u mnie, dlatego też byłam nieco zawiedziona. Rzuciłam go w kąt na jakiś czas, ale pomyślałam, że bez sensu, żeby podkład za tyle pieniędzy leżał nieużywany. Postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę. Dodam również, że zmieniłam krem pod makijaż (wcześniej był to Synchroline Sensicure cream gel, w między czasie był jeszcze Colline Pharma Glycolique 5%, który musiałam odstawić, ale o tym za chwilę, a teraz jest to odżywczy krem na dzień Vianek). I to był dobry ruch. Podkład zaczął współpracować, wyglądał dużo lepiej i trwałość również się poprawiła. Dużą rolę odegrał również puder utrwalający.\u0026nbsp;Utrwalałam go wcześniej Cooking Time Loose Powder z Lovely, później HD Loose Powder również z Lovely, ale najlepiej sprawdził się sypki puder ryżowy z Ecocery, który jest moim numerem jeden. Podkład trzymał się cały dzień, nie ścierał się i nie zbierał w załamaniach. Co nie zmienia faktu, że...\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-PDkcxkqVdcc\/XNBcsueXXcI\/AAAAAAAAH94\/d09dV68y-ic3Lt6yRzGZ9QQlaUyH-uN7wCLcBGAs\/s1600\/IMG_7551-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1055\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-PDkcxkqVdcc\/XNBcsueXXcI\/AAAAAAAAH94\/d09dV68y-ic3Lt6yRzGZ9QQlaUyH-uN7wCLcBGAs\/s1600\/IMG_7551-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E...niestety mnie zapchał. Myślałam, że to wina kremu (Colline Pharma Glycolique 5%), który też po części był za to odpowiedzialny, bo po jego odstawieniu niedoskonałości przestały się pojawiać, ale po codziennym używaniu Fenty niestety powróciły. Gdy go odstawiałam, problem znikał, także jestem pewna, że to jego „zasługa”. I to jest chyba największy minus tego podkładu. Używany codziennie przez dłuższy czas doprowadza u mnie do wysypu niedoskonałości. Mogłabym go skreślić z tego powodu, no bo po co wydawać 140 zł na produkt, który powoduje pojawienie się nieprzyjaciół, ale on tak pięknie kryje, wyrównuje koloryt, wygładza ładnie buzię i z dobrym pudrem potrafi trzymać się cały dzień, że chyba jednak zdecydowałabym się na niego ponownie. Po prostu nie mogę go używać codziennie, tylko na wieczorne wyjścia, jakieś uroczystości bądź jak będę potrzebować większego krycia. Szkoda kurczę, bo mimo tak dobrego krycia, nie jest on ciężki jak np. Estee Lauder Double Wear i można zdecydowanie stosować go na co dzień.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPoniżej wstawiam zdjęcie jak skóra wygląda bez podkładu i po nałożeniu.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-dIZY_BIJ51M\/XNBdDSyFy4I\/AAAAAAAAH-E\/hzbqpvfFmewMY_GbeILkQ8UBB12jDj6hACLcBGAs\/s1600\/IMG_7564-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-dIZY_BIJ51M\/XNBdDSyFy4I\/AAAAAAAAH-E\/hzbqpvfFmewMY_GbeILkQ8UBB12jDj6hACLcBGAs\/s1600\/IMG_7564-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EJak widać krycie ma fenomenalne. Niestety mój telefon nie uchwycił moich wszystkich niedoskonałości, ale uwierzcie, że one są i podkład ładnie je przykrył. Radzi sobie z przykrymi niespodziankami, jaśniejszymi pieprzykami oraz jakimiś nierównościami skóry typu plamki itp. Pod tym względem jestem nim zachwycona! Ostatecznie podkład zrobił na mnie wrażenie i myślę, że jeszcze kiedyś się na niego zdecyduję, ale nie mogę go używać codziennie ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003EMiałyście okazję go używać? Jak sprawdził się u Was? Polecacie jakiś fajny podkład z wyższej półki? ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/6523705837952571108\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/05\/fenty-beauty-by-rihanna-pro-filtr-soft.html#comment-form","title":"Komentarze (24)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/6523705837952571108"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/6523705837952571108"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/05\/fenty-beauty-by-rihanna-pro-filtr-soft.html","title":"Fenty Beauty by Rihanna | Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation | efekt jak z Photoshopa? | moja opinia"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-32UXa2YkhII\/XNBcce_RMXI\/AAAAAAAAH9s\/m7fVzo4bYBQPY2zQiXw65dW3JXjPaOT9QCLcBGAs\/s72-c\/IMG_7573.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"24"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-5978452739331413989"},"published":{"$t":"2019-04-12T20:28:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-05-06T14:16:04.184+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"Keratin Therapy Lisse Design Alfaparf Milano | odżywka i szampon - duety wygładzający"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej !\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJuż mijają ponad 3 tygodnie odkąd używam produktów do włosów Alfaparf Milano, które otrzymałam w ramach współpracy ze stroną \u003Ca href=\"http:\/\/hairstore.pl\/\"\u003Ehairstore.pl\u003C\/a\u003E\u0026nbsp;Są to \u003Ca href=\"https:\/\/www.hairstore.pl\/alfaparf-lisse-design-odzywka-przedluzajaca-efekt-wygladzenia-250ml-p4866.html\"\u003Eodżywka\u003C\/a\u003E i \u003Ca href=\"https:\/\/www.hairstore.pl\/alfaparf-lisse-design-szampon-przedluzajacy-efekt-wygladzenia-250ml-p4865.html\"\u003Eszampon\u003C\/a\u003E, które mają podtrzymać efekt wygładzenia. Do tego dostałam jeszcze suchy szampon i lakier do włosów. Ciekawych mojej opinii zapraszam do dalszej części wpisu :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-HP7GoEG4Qzs\/XKnx57BrOPI\/AAAAAAAAH6E\/ea5XpG59DRMTE-jdkoRCtwo9ONNSHpFQQCLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-HP7GoEG4Qzs\/XKnx57BrOPI\/AAAAAAAAH6E\/ea5XpG59DRMTE-jdkoRCtwo9ONNSHpFQQCLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EOBIETNICE PRODUCENTA\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Ci\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.hairstore.pl\/alfaparf-lisse-design-szampon-przedluzajacy-efekt-wygladzenia-250ml-p4865.html\"\u003ESZAMPON\u003C\/a\u003E - szampon to podstawa każdej pielęgnacji, również w przypadku włosów po prostowaniu keratynowym. W bardzo delikatny sposób oczyści twoje włosy, przedłuży działanie kosmetyków zastosowanych w trakcie prostowania oraz nada włosom miękkości i blasku. W jego składzie znajduje się keratyna i dobroczynny olejek Babassu. Włosy bardzo łatwo się rozczesują i są podatne na modelowanie. Oprócz tego produkt nie zawiera silikonów, parabenów i soli.\u0026nbsp;\u003C\/i\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Ci\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.hairstore.pl\/alfaparf-lisse-design-odzywka-przedluzajaca-efekt-wygladzenia-250ml-p4866.html\"\u003EODŻYWKA\u003C\/a\u003E - po wykonaniu zabiegu keratynowego prostowania włosów Lisse Design należy zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji domowej. Odżywka stworzona została w formule kremu. Delikatnie nawilża włosy, przedłuża i podtrzymuje działanie usługi. W skład wchodzi keratyna, olej Babassu. W efekcie włosy są miękkie, błyszczące oraz bardzo łatwo się rozczesują. Produkt nie zawiera parabenów, siarczanów i soli. Jest bardzo delikatny.\u0026nbsp;\u003C\/i\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-GBEfaperzdQ\/XKn0LBRZw2I\/AAAAAAAAH6Q\/mWV_mrs09GkANuA6yfw0_z5adsh9PNUxwCLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-GBEfaperzdQ\/XKn0LBRZw2I\/AAAAAAAAH6Q\/mWV_mrs09GkANuA6yfw0_z5adsh9PNUxwCLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_1.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EOba produkty zamknięte są w płaskich buteleczkach, przez co wyglądają na mało stabilne, ale o dziwo nie przewracały się na półce w łazience. Oba zamykane na klik, porządny, ale nie było problemu, żeby otworzyć, nawet mokrymi rękami. I odżywka i szampon mają pojemność 250 ml. Od otwarcia ważne są 12 miesięcy. Szampon w regularnej cenie kosztuje 57, 20 zł, a odżywka 69, 99 zł. Widzę, że teraz na stronie \u003Ca href=\"http:\/\/hairstore.pl\/\"\u003Ehairstore.pl\u003C\/a\u003E jest -30% na te produkty.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESzampon ma lejącą konsystencję, perłową. W ogóle pięknie, słodko pachnie. Czuć zapach kosmetyków profesjonalnych, trochę jak u fryzjera ;) Szampon dobrze się pieni, co ja akurat lubię, bo nie pieniące się produkty plączą mi okropnie włosy. Już podczas spłukiwania czuć jakie włosy są miękkie i wygładzone. Serio! Napomnę jeszcze, że ja keratynowego prostowania nie miałam, więc do tego się nie odniosę, ale oczywiście oba produkty są też przeznaczone dla osób, które nie poddawały włosy temu zabiegowi, a po prostu potrzebują wygładzenia. Nie miałam absolutnie żadnego problemu z rozczesaniem włosów. Stały się takie miękkie, nawilżone, jedwabiste. Naprawdę jestem zaskoczona działaniem. Może minimalnie obciąża mi włosy, bo moje po prostu są z natury oklapnięte, ale zaczęłam go po jakimś czasie po prostu stosować na samą długość włosa, a skórę głowy myłam innym produktem. Włosy są tak wygładzone, jak po wyjściu od fryzjera.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJeśli chodzi o odżywkę jest ona idealnym dopełnieniem. Wzmacnia i przedłuża ten efekt wygładzenia. Jest dość zbita, nie ma problemu z rozprowadzeniem na długości włosów. Należy zostawić ją na 3 minuty i następnie dokładnie spłukać. Dla osób, które mają puszące się włosy, suche, będzie to na pewno miłe zaskoczenie. Włosy są takie wygładzone, że mogłabym je tak cały czas przeczesywać w trakcie spłukiwania, bo były takie mięciutkie i miłe w dotyku. Szampon w duecie z odżywką zapanowały nieco nad moimi baby hair, które lubią odstawać we wszystkie możliwe strony ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Fv8Zk-wxgQE\/XKn9HswIP-I\/AAAAAAAAH6c\/rh26f8GfDb4T-KWpBrwXlGB-zQH3KjryACLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Fv8Zk-wxgQE\/XKn9HswIP-I\/AAAAAAAAH6c\/rh26f8GfDb4T-KWpBrwXlGB-zQH3KjryACLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_2.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-q0-Rmww7U0M\/XKn_EufcwDI\/AAAAAAAAH6o\/NKqolVZihY0EUK3xbkQjyrfZWt2a7pkvgCLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-q0-Rmww7U0M\/XKn_EufcwDI\/AAAAAAAAH6o\/NKqolVZihY0EUK3xbkQjyrfZWt2a7pkvgCLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENa koniec chcę Wam jeszcze wspomnieć parę słów o lakierze i suchym szamponie w wersji travel. Oba produkty pochodzą z tej samej firmy co poprzedni duet. Suchy szampon teksturyzujący oraz nabłyszczający, mocno utrwalający lakier do włosów. Szampon ma pojemność 75 ml, lakier 100 ml.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EOBIETNICE PRODUCENTA\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Ci\u003ESZAMPON - kosmetyk nie dość, że pochłania nadmiar sebum, to jeszcze świetnie unosi włosy u nasady i zapewnia włosom przyjemny zapach. Swoje działanie opiera na formule Moringa Oleifera, która ma właściwości termoochronne i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Ponadto produkt zawiera składniki, które są aktywowane ciepłem i chronią przed aktywnością wolnych rodników. Co istotne - suchy szampon pozwala usunąć nadmiar środków do stylizacji z włosów - nie ma konieczności ich mycia na mokro. Można po niego sięgnąć, gdy przypadkiem nałożysz za dużo kosmetyków do stylizacji albo chcesz zmienić szybko już utrwaloną fryzurę.\u0026nbsp;\u003C\/i\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ci\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003ELAKIER DO WŁOSÓW - sprawi, że twoje włosy będą doskonale utrwalone, ale pozostaną w ruchu. Ponadto kosmetyk świetnie nabłyszcza włosy. Można uznać, że produkt ten stanowi szczęśliwe zakończenie całej stylizacji i wieńczy jej efekty. Swoje działania opiera na formule Moringa Oleifera, która ma właściwości termoochronne i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Ponadto produkt zawiera składniki, które są aktywowane ciepłem i chronią przed aktywnością wolnych rodników.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJak widzicie oba produkty działają podobnie. Suchy szampon ma nas ratować w momencie kiedy nasze włosy nie wyglądają zbyt świeżo i ma dawać efekt umytych włosów. Ponadto nadać objętości i piękny zapach. Mogę się z tym zgodzić w przypadku tego produktu. Ma naprawdę przyjemny, delikatny zapach, unosi włosy u nasady, dzięki czemu nie są oklapnięte i po prostu znika efekt tłustych i przylizanych włosów. Czasem używałam nawet w dni, w których moje włosy nie były tłuste, ale po prostu potrzebowały objętości. Miały gorszy dzień ;) Lubię takie mniejsze pojemności, bo mogę zawsze zabrać w podróż, nie zajmują dużo miejsca, a na wyjeździe może się przydać.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJeśli chodzi o lakier do włosów, na co dzień nie używam takich produktów, ale chociaż jeden w domu zawsze mam. Z reguły idzie w ruch kiedy gdzieś wychodzę wieczorem i zrobię jakieś loki czy fale czy cokolwiek innego co potrzebuje utrwalenia. Ostatnio sobie nim podniosłam objętość włosów. Wzięłam głowę na dół i po prostu spryskałam lakierem włosy. Absolutnie ich nie skleja, daje fajny efekt uniesionych włosów, ale niestety zbyt długo się nie utrzymał. Moje włosy są odporne chyba na działanie takich produktów. Są jakieś takie na maksa dociążone, że nawet jak chcę je unieść, to efekt jest, ale chwilowy ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECo nie zmienia faktu, że to są dobre produkty i myślę, że warto się nimi zainteresować :) Nie znałam wcześniej tej marki, ale bardzo się cieszę, że miałam okazję je wypróbować. Jeśli miałabym się ponownie decydować na któryś z tych produktów to pewnie byłaby to odżywka wygładzająca. Myślę, że dla moich włosów jest wystarczająca. Po niej będą już wystarczająco gładkie i miękkie. Szamponem, tak jak wcześniej wspominałam, skóry głowy myć nie mogę, bo po prostu mam przyklap wtedy ;) Jeśli macie problem z okiełznaniem swoich niesfornych włosów to zdecydowanie zainteresujcie się tymi produktami. Ja je szczerze polecam ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECo ciekawego Wy stosujecie do włosów?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZnacie markę Alfaparf Milano?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EAda\u0026nbsp;♥\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/5978452739331413989\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/04\/keratin-therapy-lisse-design-alfaparf.html#comment-form","title":"Komentarze (14)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5978452739331413989"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5978452739331413989"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/04\/keratin-therapy-lisse-design-alfaparf.html","title":"Keratin Therapy Lisse Design Alfaparf Milano | odżywka i szampon - duety wygładzający"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-HP7GoEG4Qzs\/XKnx57BrOPI\/AAAAAAAAH6E\/ea5XpG59DRMTE-jdkoRCtwo9ONNSHpFQQCLcBGAs\/s72-c\/FullSizeRender.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"14"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-6399778152858414675"},"published":{"$t":"2019-03-22T19:50:00.002+01:00"},"updated":{"$t":"2019-03-22T19:50:18.100+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"SinSkin | róż do policzków | kosmetyki do makijażu"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej !\u0026nbsp;♥\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMamy piątek, piątunio! Ja jeszcze jutro do pracy, ale wieczorem wychodzę na miasto, a w niedzielę będę się lenić :) Dzisiaj mam dla Was recenzję produktu do makijażu, a mianowicie jest to róż do policzków marki SinSkin. Może moja opinia komuś pomoże przy wyborze kosmetyków na zbliżającej się promocji w Rossmannie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ERóż ten kupiłam na którejś własnie promocji -55% w Rossmannie. \u003Cb\u003E\u003Cu\u003ESinSkin \u003C\/u\u003E\u003C\/b\u003Ebyła marką, która dopiero co pojawiła się w drogeriach Rossmann. Bardzo byłam ciekawa ich produktów, ale do najtańszej półki cenowej nie należy. Jego cena regularna na stronie Rossmanna wynosi 84, 99 zł. Wybrałam odcień \u003Cb\u003E031 Treasured.\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-tOtuI9NaLIQ\/XI62CgW9pwI\/AAAAAAAAH38\/Oy0HIGUtWfsYZaTfPy9yEUcr9X1lMRzfACLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-tOtuI9NaLIQ\/XI62CgW9pwI\/AAAAAAAAH38\/Oy0HIGUtWfsYZaTfPy9yEUcr9X1lMRzfACLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ERóż zamknięty jest w plastikowej, kwadratowej puderniczce z lusterkiem, zamykanej na klik. U góry widnieje logo marki. Szata osobiście mi się podoba, klasyczna, elegancka, powiedziałabym nawet, że wygląda dość ekskluzywnie. Plastik jest porządny, zamykanie również. Pomimo częstego użytkowania opakowanie dalej wygląda ładnie, może trochę się rysuje, ale aż tak tego nie widać.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ERóż jest wypiekany, a wszyscy wiemy, że wypiekane produkty są bardzo wydajne. Produkt dobrze nabiera się na pędzel i bez problemu osiada na skórze. Jest to taki różowiutki odcień, bardzo dziewczęcy, z delikatnymi drobinkami rozświetlającymi. Są niemalże niewidoczne. Buzia od razu wygląda na wypoczętą, świeżą, zdrową. Idealny odcień na zbliżającą się wiosnę. Od jakiegoś czasu namiętnie go używam i naprawdę podoba mi się uzyskany nim efekt.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-sOmbzngNggY\/XI-37IY4A4I\/AAAAAAAAH4Y\/6_hDgMsMeS8L609ye56H0LJj1GnZrXW4wCLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-sOmbzngNggY\/XI-37IY4A4I\/AAAAAAAAH4Y\/6_hDgMsMeS8L609ye56H0LJj1GnZrXW4wCLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Isrzpm65Sh8\/XI-4ZKESapI\/AAAAAAAAH4k\/vYIlbKLhdeMLhGqgPA9i1hVC2sE09EIWQCLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1206\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Isrzpm65Sh8\/XI-4ZKESapI\/AAAAAAAAH4k\/vYIlbKLhdeMLhGqgPA9i1hVC2sE09EIWQCLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EProdukt jest naprawdę trwały. Nie ściera się, utrzymuje cały dzień. Ja należę do tych osób, które pomalują się rano i przez cały dzień nie zaglądają do lusterka, dlatego też zależy mi na kosmetykach, które pod koniec dnia będą na swoim miejscu. I ten produkt, do takich należy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EWiem, że wiele osób w ogóle nie nakłada różu i ja też kiedyś należałam do tych osób, ale gdy zaczęłam odkrywać tajniki makijażu kupiłam swój pierwszy róż do policzków i bardzo spodobał mi się efekt jaki daje. Róż SinSkin nadaje się idealnie na co dzień. Na wieczorne wyjścia sięgam po ciemniejsze odcienie, takie które dają bardziej spektakularny efekt.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-WrHgrHTyP5s\/XI-6NSgtlMI\/AAAAAAAAH4w\/GbDEpAtxQLs1nEaAK-t8xwcN5N5ae6MVACLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-WrHgrHTyP5s\/XI-6NSgtlMI\/AAAAAAAAH4w\/GbDEpAtxQLs1nEaAK-t8xwcN5N5ae6MVACLcBGAs\/s1600\/FullSizeRender_3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-lAsjFgoj3UM\/XI-6OE7ZOvI\/AAAAAAAAH40\/w1Lfo1G1hC88kO0LJIcDi3ZjSeqPGbUugCLcBGAs\/s1600\/IMG_E6744.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1420\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-lAsjFgoj3UM\/XI-6OE7ZOvI\/AAAAAAAAH40\/w1Lfo1G1hC88kO0LJIcDi3ZjSeqPGbUugCLcBGAs\/s1600\/IMG_E6744.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EProdukt znajdziecie tak jak wspominałam w Rossmannie. W cenie regularnej jest dość drogi, ale myślę, że drogeria szykuje niebawem jakąś super promocję, jak zawsze, więc warto zapoznać się z asortymentem SinSkin.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZnacie markę? Miałyście jakiś produkt? Używacie w ogóle róży do policzków, macie swój ulubiony?\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/6399778152858414675\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/03\/sinskin-roz-do-policzkow-kosmetyki-do.html#comment-form","title":"Komentarze (22)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/6399778152858414675"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/6399778152858414675"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/03\/sinskin-roz-do-policzkow-kosmetyki-do.html","title":"SinSkin | róż do policzków | kosmetyki do makijażu"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-tOtuI9NaLIQ\/XI62CgW9pwI\/AAAAAAAAH38\/Oy0HIGUtWfsYZaTfPy9yEUcr9X1lMRzfACLcBGAs\/s72-c\/FullSizeRender.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"22"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-1833915744296865517"},"published":{"$t":"2019-03-05T21:45:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2019-03-05T21:45:06.983+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"nowości"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"Bath and Body Works | produkty do pielęgnacji ciała | fragrance \u0026 fun !"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej hej !\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPóki nie zaczęłam pracować w sklepie Bath and Body Works nigdy wcześniej z marką styczności nie miałam. Samą nazwę kojarzę, bo młodsza siostra mi wspominała, ale produktów nie znałam. Nie wiedziałam co maja w asortymencie. Może też dlatego, że do września zeszłego roku sklepy były tylko i wyłącznie w Warszawie. A ja nie jestem jedną z tych osób, które pojadą specjalnie do stolicy po kosmetyki czy ciuchy, bo u mnie tego nie ma, a ja koniecznie muszę mieć.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECieszę się, że marka się rozwija i już teraz są otwarte 3 sklepy poza Warszawą - Gdańsk, Kraków i Katowice i że miałam okazję ją poznać. Mają w asortymencie naprawdę świetne produkty, nie tylko do pielęgnacji ciała, ale również zapachy do domu. Gdy pierwszy raz weszłam do sklepu w Warszawie, po godzinie miałam już taki ból głowy od tych wszystkich zapachów. Naprawdę można tam zgłupieć ;P Trzeba trochę czasu poświęcić na poznanie produktów, powąchanie chociaż ich części, bo wszystkich na raz nie da rady.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-o74KOCu-D4A\/XHvtydcIeMI\/AAAAAAAAHzk\/ZcFXYZkxbFAHc0AkYTuIOnkPIzj06HYoACLcBGAs\/s1600\/IMG_E6510.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1220\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-o74KOCu-D4A\/XHvtydcIeMI\/AAAAAAAAHzk\/ZcFXYZkxbFAHc0AkYTuIOnkPIzj06HYoACLcBGAs\/s1600\/IMG_E6510.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003EMoim pierwszym produktem, który kupiłam w tym sklepie była \u003C\/span\u003E\u003Cb style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif;\"\u003E\u003Cu\u003Emgiełka\u003C\/u\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E. Po długich poszukiwaniach padło na \u003C\/span\u003E\u003Ci\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;courier new\u0026quot; , \u0026quot;courier\u0026quot; , monospace;\"\u003EA thousand wishes\u003C\/span\u003E\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E. Wspominałam Wam o niej w ulubieńcach\/odkryciach pielęgnacyjnych (obiecuję, że makijażowe też się pojawią) -\u0026gt; \u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/01\/ulubiencyodkrycia-roku-2018-pielegnacja.html\" style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif;\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E. Jest to zapach należący do tych słodkich, takich perfumowanych. W składzie ma \u003Ci\u003Eróżowe Prossecco\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003Epeonię\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003Ebursztyn\u003C\/i\u003E oraz \u003Ci\u003Epigwę\u003C\/i\u003E. Jak na mgiełki utrzymują się całkiem długo. Może nie tyle co perfumy, ale tak do 5-7 h na pewno. A na ubraniach znacznie dłużej ;) Wszystkie mgiełki są zamknięte w plastikowych butelkach o pojemności 236 ml. Kosztują 99 zł, ale warto polować na nie na promocji. Ja swoją kupiłam za 35 zł we wrześniu, gdy byłam na szkoleniu w Warszawie. Nie często zdarzają się takie obniżki i nie trwają długo (zwykle 2-3 dni), więc warto wtedy się w nie zaopatrzyć. Są naprawdę wydajne i przepięknie pachną. Ideą marki jest przede wszystkim zapach. Nie znajdziecie nigdzie takich połączeń zapachowych. Dlatego jest to sklep dla każdego - każdy znajdzie na pewno ten swój ulubiony zapach, z którym będzie miał miłe wspomnienia, do którego będzie miał sentyment. Mi mgiełka \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;courier new\u0026quot; , \u0026quot;courier\u0026quot; , monospace;\"\u003E\u003Ci\u003EA thousand wishes\u003C\/i\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E będzie się już tylko kojarzyć z Warszawą, ze szkoleniem, z czasem spędzonym ze świetnymi dziewczynami, z którymi świetnie się bawiłam przez te prawie 3 tygodnie♥♥ Ale okej, trochę odbiegam od tematu ;)\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003EKolejna mgiełka, która się u mnie pojawiła to \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;courier new\u0026quot; , \u0026quot;courier\u0026quot; , monospace; font-style: italic;\"\u003EViolet Plum \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E(której niestety nie ma na zdjęciu, bo została w domu rodzinnym :\/).\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E\u0026nbsp;Jest to zapach z kolekcji jesiennej i mimo, że za ciężkimi zapachami nigdy nie przepadałam ten mi tak przypadł do gustu. Zakochałam się od pierwszego powąchania ;) Jest to połączenie cukrowych śliwek, fiołków i nut drzewnych. Ma naprawdę ciekawy i oryginalny zapach. Tę z kolei kupiłam na wyprzedaży za 45 zł. Zapach na tyle mi się spodobał, że dobrałam sobie do niego jeszcze \u003C\/span\u003E\u003Cb style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif;\"\u003Ekrem do ciała\u003C\/b\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E. Jest to chyba moja ulubiona forma mazidła do ciała. Ma gęstą konsystencję, dobrze się wchłania i zapewnia 24-godzinne nawilżenie. Zawiera w składzie \u003C\/span\u003E\u003Ci style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif;\"\u003Emasło shea\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E. Tubka ma pojemność 226 ml i kosztuje 79 zł. Ale np. w weekend 22-24.03. wszystkie balsamy, masła i kremy do ciała były za 25 zł :) Także uwierzcie nie trzeba tracić w tym sklepie fortuny. Chociaż czasem można, bo sklep naprawdę uzależnia;) Wiem sama po sobie ;) Wracając do kremu, dodam jeszcze, że nasmarowanie się nim, po czym popsikanie mgiełką o tym samym zapachu, wzmacnia trwałość i intensywność zapachu.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-zLkskWsZVM0\/XHvt35yns-I\/AAAAAAAAHzo\/8lp9GbheskkokYog7QkVoz_dw4XsB6mJwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E6507.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-zLkskWsZVM0\/XHvt35yns-I\/AAAAAAAAHzo\/8lp9GbheskkokYog7QkVoz_dw4XsB6mJwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E6507.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003EOprócz mgiełek i kremów pojawiły się u mnie też \u003C\/span\u003E\u003Cb style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif;\"\u003Eżele pod prysznic\u003C\/b\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E. Póki co przetestowałam 2 warianty zapachowe + jeden męski dla mojego mężczyzny. Oba zapachy pochodzą z jesiennej kolekcji - \u003C\/span\u003E\u003Ci\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;courier new\u0026quot; , \u0026quot;courier\u0026quot; , monospace;\"\u003ECrisp Orchard Leaves\u003C\/span\u003E\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E oraz \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;courier new\u0026quot; , \u0026quot;courier\u0026quot; , monospace; font-style: italic;\"\u003EChampagne Apple \u0026amp; Honey \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E(który jak widać prawie sięgnął dna).\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003ECo je wyróżnia oprócz oczywiście nieziemskiego zapachu? Świetnie się pienią, a wystarczy naprawdę odrobinka. Mają niestety w składzie znienawidzone SLS-y, ale powiem Wam, że nie odczuwam jakoś, żeby wysuszały mi skórę, a ja jestem posiadaczką bardzo suchej skóry. Mają w składzie przede wszystkim \u003C\/span\u003E\u003Ci style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif;\"\u003Ewitaminę E\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E, \u003C\/span\u003E\u003Ci style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif;\"\u003Ealoes\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E oraz\u003C\/span\u003E\u003Ci style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif;\"\u003E olej kokosowy\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E. Mi SLS-y nie służą jedynie w szamponach, bo potrafią mi podrażnić skórę głowy. Można ich z powodzeniem używać jako płyn do kąpieli, bo naprawdę pianę robią wybitną :D Jeśli chodzi o \u003C\/span\u003E\u003Ci\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;courier new\u0026quot; , \u0026quot;courier\u0026quot; , monospace;\"\u003EChampagne Apple \u0026amp; Honey\u003C\/span\u003E\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E jest to bardzo słodki zapach, otulający dzięki połączeniu \u003Ci\u003Esoczystej mieszanki różowego jabłka, musującego szampana, słodkiego jaśminowego miodu \u003C\/i\u003Eoraz\u003Ci\u003E jesiennych czystych lasów\u003C\/i\u003E. No nie ukrywam, trzeba samemu to powąchać i zinterpretować zapach po swojemu, bo każdy czuje co innego :D Dla mnie jest to słodki zapach, lekko owocowy, wyczuwam jabłka i miód. Z kolei \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;courier new\u0026quot; , \u0026quot;courier\u0026quot; , monospace;\"\u003E\u003Ci\u003ECrisp Orchard Leaves\u003C\/i\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E producent opisał zapach w ten sposób: \u003Ci\u003Eplastry jesiennej gruszki, chłodne powietrze, świeżo zebrane jabłka oraz liście dębu\u003C\/i\u003E. Jest to bardzo wyważony zapach, trochę spokojniejszy, jak ja to mówię 'liściowy'. Mogą go polubić osoby, które nie przepadają za mocno słodkimi zapachami. Wyczuwalne są gruszki i liście. Może też trochę świeże, chłodne powietrze... Powiem Wam, że poznawanie tych zapachów może być całkiem niezłą zabawą. Jak się tak na maksa człowiek skupi, zamknie oczy to może z tego wyjść ciekawa interpretacja ;) Na zdjęciu widzicie jeszcze jeden żel pod prysznic, jest to \u003C\/span\u003E\u003Ci\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;courier new\u0026quot; , \u0026quot;courier\u0026quot; , monospace;\"\u003Emęski Bourbon\u003C\/span\u003E\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E, który kupiłam oczywiście z myślą o moim facecie. Dla mężczyzn również kosmetyki w Bath and Body Works można kupić ;) Jest to właściwie produkt 2 w 1 do mycia ciała i włosów. Z reguły mężczyźni wybierają takie rozwiązanie. Bourbon to mieszanka białego pieprzu, ciemnego bursztynu i dębu Kentucky ;) Dla mnie jest to zapach bardzo świeży, męski przełamany właśnie tym pieprzem. Mój chłop zadowolony to ja też :)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-cl0-6eIlftE\/XH607pY99NI\/AAAAAAAAH1Q\/-DGIu_rYs7Yd2uLa-c4IO0PMFBaRucGMwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E6517.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-cl0-6eIlftE\/XH607pY99NI\/AAAAAAAAH1Q\/-DGIu_rYs7Yd2uLa-c4IO0PMFBaRucGMwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E6517.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-td5bDDqp04Q\/XH606Vl48WI\/AAAAAAAAH1M\/3at8lSw0zHUDv53HeLbKEbYZAaPtLGOAgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E6520-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"735\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-td5bDDqp04Q\/XH606Vl48WI\/AAAAAAAAH1M\/3at8lSw0zHUDv53HeLbKEbYZAaPtLGOAgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E6520-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EW sklepach bbw jest również bardzo duży wybór \u003Cb\u003Epeelingów do ciała\u003C\/b\u003E. Ja na początek wybrałam ten z serii \u003Cb\u003ESea Tox\u003C\/b\u003E. Jest to taka seria trochę \u003Ci\u003Ewakacyjna, świeża, morska\u003C\/i\u003E. Nie ukrywam, że kolor mi się spodobał ;) Ale też właściwości. Peeling nie należy do mocnych zdzieraków. Jest to raczej tak zwany peeling myjący, bo przy użyciu nawet się pieni ;) Drobinki zdzierające ma i ja go lubię używać np. przed goleniem nóg. Super wygładza skórę, jest po nim miękka i nawilżona. Jest to na pewno seria dla osób, które nie przepadają za słodkimi, kwiatowymi zapachami. A raczej takimi neutralnymi. Asortyment jest ogromny i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie ;) Z tej serii dostępne są jeszcze mgiełka, balsam, krem do ciała, żel pod prysznic, balsam z błyszczącymi drobinkami (świetnie wygląda na opalonej skórze), pianka do włosów, sól do kąpieli oraz maska z wodorostami, która może być stosowana i do ciała i do twarzy. To jest dopiero sztos! Pokazywałam Wam ją na Instagramie, gdy byłam na szkoleniu w Warszawie. Wzięłam sobie próbki do hotelu i wypróbowałam. Maska dość konkretnie oczyszcza, odświeża i ma działanie detoksykujące.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-N7YZVOnrZFQ\/XH68dcxV82I\/AAAAAAAAH1o\/gL-RpPeU3SYdByrOZykrSNCAu5Wk4pP5QCLcBGAs\/s1600\/IMG_E6544.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-N7YZVOnrZFQ\/XH68dcxV82I\/AAAAAAAAH1o\/gL-RpPeU3SYdByrOZykrSNCAu5Wk4pP5QCLcBGAs\/s1600\/IMG_E6544.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EOstatnie produkty, o których Wam opowiem są \u003Cb\u003Emydła\u003C\/b\u003E. Są dostępne żelowe oraz piankowe. Obie formy bardzo lubię, aczkolwiek te żelowe chyba bardziej ;) Lubię ich konsystencję. A pianki na pewno będą niezłą frajdą dla dzieci, ale nie tylko ;) Z doświadczenia wiem, że klienci raczej decydują się na pianki. Cena jednego mydełka to 39 zł. Jest to nie mało jak na mydło do rąk, jednak można je kupić w stałej promocji 2 za 49 zł. Są też na wyprzedażach za 20 zł. Powiem Wam jednak, że cena idzie za jakością. Nie dość, że jest to bardzo dobry produkt myjący to dodatkowo marka oferuje przeogromny wybór w kwestii zapachu. Naprawdę ciężko się czasem zdecydować na jeden czy dwa produkty ;) Ma w składzie SLS-y, ale oprócz tego \u003Ci\u003Eolej kokosowy\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003Ealoes\u003C\/i\u003E oraz \u003Ci\u003Ewitaminę E\u003C\/i\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJa akurat wybrałam \u003Cb\u003ESalted Bergamot\u003C\/b\u003E, który niestety już sięgnął dna i już żałuję, że nie kupiłam więcej na zapas. Zapach jest po prostu obłędny! Prawdopodobnie ze względu na bergamotkę, którą ja uwielbiam w kosmetykach. Oprócz \u003Ci\u003Ebergamotki\u003C\/i\u003E mamy tu również \u003Ci\u003Esalty air\u003C\/i\u003E słone powietrze oraz \u003Ci\u003Eorange leaf\u003C\/i\u003E liść pomarańczowy. Ja jestem fanką właśnie takich \u003Cb\u003Ecytrusowych, świeżych zapachów\u003C\/b\u003E. Dlatego też drugie mydełko \u003Cb\u003EMonoi Oil Fiji White Sands\u003C\/b\u003E już niezbyt zapachowo przypadło mi do gustu. Konsystencję ma naprawdę świetną! Dzięki zawartości olejku Monoi konsystencja różni się nieco od tych żelowych - jest taka właśnie oleista, mocno nawilżająca i ręce po niej są miękkie i gładkie. Jednak nutami zapachowymi są \u003Ci\u003Ewhite sands\u003C\/i\u003E białe piaski, \u003Ci\u003Evanilla orchid\u003C\/i\u003E waniliowa orchidea oraz \u003Ci\u003Ewarm amber\u003C\/i\u003E bursztyn, które nie do końca do mnie przemawiają. Jest mocno słodki, wręcz mdły. W sklepie mi się podobał, a w domu już nie :D no tak działa kobiecy umysł niestety :D Oczywiście je zużyję, bo nie jest to na tyle męczący zapach, żebym go odstawiła w kąt, ale więcej się na niego nie zdecyduję. W planach mam zakup zapachów - \u003Cb\u003EPeach Bellini, Black Cherry Merlot, Kitchen Lemon\u003C\/b\u003E (które świetnie radzi sobie z pozbyciem się nieprzyjemnych zapachów z rąk typu cebula, ryba itp.) oraz na pewno coś z nowej kolekcji. Są iście wiosenne, kolorowe, egzotyczne. Kusi mnie \u003Cb\u003EIsland Papaya, Cucumber Melon \u003C\/b\u003Eoraz\u003Cb\u003E White Tea \u0026amp; Sage\u003C\/b\u003E. Jeśli tylko macie okazję odwiedzić sklep koniecznie się im przyjrzyjcie i oczywiście powąchajcie ;) W każdym sklepie BBW dostępny jest zlew, z którego można skorzystać i samemu, na własnej skórze wypróbować konsystencję, zapach oraz właściwości.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENa dzisiaj to tyle. I tak wyszedł niesamowity tasiemiec i podziwiam wszystkich, którzy dobrnęli do końca ;) Mam Wam jeszcze do opowiedzenia trochę na temat serii Aromaterapia oraz zapachów do domu. Zorientowałam się w trakcie pisania, że wyszedł już dość długi wpis, a tu jeszcze tyyle do opisania, dlatego resztę produktów przerzucam na następny wpis ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EDajcie znać co myślicie o tych produktach :)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EMoże macie jakieś i polecacie? ;) A może może zainteresuje Was rozdanie z tymi produktami? Czekam na Waszą opinię :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/1833915744296865517\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/03\/bath-and-body-works-produkty-do.html#comment-form","title":"Komentarze (15)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/1833915744296865517"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/1833915744296865517"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/03\/bath-and-body-works-produkty-do.html","title":"Bath and Body Works | produkty do pielęgnacji ciała | fragrance \u0026 fun !"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-o74KOCu-D4A\/XHvtydcIeMI\/AAAAAAAAHzk\/ZcFXYZkxbFAHc0AkYTuIOnkPIzj06HYoACLcBGAs\/s72-c\/IMG_E6510.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"15"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-8777864690345406340"},"published":{"$t":"2019-02-25T19:01:00.001+01:00"},"updated":{"$t":"2019-02-25T19:01:06.872+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"ulubieńcy"}],"title":{"type":"text","$t":"Bielenda Green Tea serum multifunkcyjne cera mieszana | mój hit pielęgnacyjny"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej !\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EWłaśnie jestem w domu rodzinnym. Po ciężkim miesiącu w końcu mam wolne i to aż 4 dni. Szok ;) Postanowiłam przyjechać do rodzinki, bo nigdzie tak nie odpocznę jak tu. Popołudnia spędzam z rodzicami i siostrą, a do południa mogę nadrobić trochę blogowe sprawy. Ostatnio mniej postów się pojawia, ale naprawdę nie miałam kiedy usiąść do laptopa. Nawet jeśli miałam jakiś pojedynczy dzień wolny to wiecie jak to jest - totalny relaks, cały dzień w szlafroku przed telewizorem. Bardziej wtedy aktywna jestem na Instagramie. Tych z Was, których tam jeszcze nie ma, serdecznie zapraszam -\u0026gt; \u003Ca href=\"https:\/\/www.instagram.com\/addeleworld\/?hl=pl\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj chcę Wam opowiedzieć o moim totalnym hicie pielęgnacyjnym, o którym wspominałam Wam już tyle razy i nie raz obiecałam oddzielną recenzję. No i w końcu się wzięłam ;) Zainteresowanych zapraszam do dalszej części wpisu ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-M713sGfIM9c\/XHPzEf78dXI\/AAAAAAAAHy0\/5oN_7Y5efAwhlzLOmH_PmXU1N9fIaqUVQCLcBGAs\/s1600\/IMG_6362-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-M713sGfIM9c\/XHPzEf78dXI\/AAAAAAAAHy0\/5oN_7Y5efAwhlzLOmH_PmXU1N9fIaqUVQCLcBGAs\/s1600\/IMG_6362-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ESERUM MULTIFUNKCYJNE | CERA MIESZANA\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPierwszy raz spotkałam się z tym produktem, gdy pracowałam jeszcze w drogerii Super Pharm. Nie interesowałam się nim, ponieważ nigdy nie miałam problemów z cerą. Aż do czasu, gdy moja cera zaczęła się buntować i wtedy koleżanka mi poleciła to serum. Bielendę zawsze lubiłam, więc postanowiłam spróbować.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJak widzicie serum znajduje się w małej buteleczce o pojemności 15 ml. Mamy 4 miesiące na jego zużycie, ale powiem Wam, że przy codziennym stosowaniu znacznie szybciej się kończy. Serum jest zaopatrzone w pipetkę, która niestety, gdy produkt jest na wykończeniu nie dosięga tych resztek, ale dla mnie to nie jest żaden problem. Wystarczy wylać produkt prosto z buteleczki, dzięki czemu można go wykorzystać do ostatniej kropli. Konsystencja jest lekka, lejąca. Ja nakładam produkt bezpośrednio z pipety na skórę. Na czoło, lewy polik i prawy i wklepuję. Serum bardzo ładnie pachnie, świeżo i delikatnie. Dokładną analizę składu znajdziecie u Natalii Elfnaczi -\u0026gt; \u003Ca href=\"https:\/\/www.elfnaczi.pl\/2018\/04\/bielenda-zielona-herbata-serum-tonik-plyn-micelarnyhtml\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E. , która pisała o produktach z tej serii w zeszłym roku.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESerum ma za zadanie według producenta systematycznie i skutecznie pielęgnować cerę mieszaną, normalizować wydzielanie sebum i regulować pracę gruczołów łojowych, tonizować, nawilżać i odżywiać oraz poprawiać jakość naskórka skłonnego do niedoskonałości. Więcej możecie poczytać o obietnicach producenta na stronie Bielendy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-nE_3nl9qL28\/XHQrnmQIzwI\/AAAAAAAAHzA\/EWeqSmrCS1oUiHty8QekOvvnhy2HE3U8ACLcBGAs\/s1600\/IMG_6365.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-nE_3nl9qL28\/XHQrnmQIzwI\/AAAAAAAAHzA\/EWeqSmrCS1oUiHty8QekOvvnhy2HE3U8ACLcBGAs\/s1600\/IMG_6365.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJa używałam go tylko i wyłącznie na noc, tak jak zaleca producent. Na początek codziennie, potem co kilka dni. Ten produkt jest moim małym odkryciem w pielęgnacji. Gdy moja cera naprawdę się buntowała, całą prawą stronę miałam w okropnych krostach, bolących i czerwonych. Nie wiem czemu, ale zaatakowało tylko prawą stronę, lewa była czysta. Często też na brodzie coś się pojawi. Gdy zaczęłam używać serum poprawę widziałam właściwie już po 2 tygodniach. Skutecznie rozprawiło się z moimi niedoskonałościami, złagodziło zaczerwienienia i pozbyło się przebarwień. Co dla mnie najważniejsze - ograniczyło pojawianie się nowych nieprzyjaciół. Skóra jest oczyszczona, gładka, pory są zmniejszone. Jedyny minus - przy codziennym stosowaniu niestety może trochę przesuszać. Ja niestety mam cerę generalnie suchą z pojawiającymi się co jakiś czas niedoskonałościami, dlatego też nie chciałam nic silnego typu Effaclar Duo z La Roche Posay, bo wiedziałam, że mnie wysuszy na wiór. Serum z Bielendy nie jest aż tak mocne, ale też niestety delikatnie wysusza. Wtedy już nie stosuję go codziennie, tylko co kilka dni. A w pozostałe dni coś mocno nawilżającego na noc, regularnie używam peelingu i nawilżających maseczek w płachcie. Przy regularnym stosowaniu widać poprawę. Skóra jest rozjaśniona, wypryski znikają, nie pojawiają się nowe, pory widocznie zmniejszone.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ETo była naprawdę dobra decyzja - wprowadzenie tego produktu do swojej pielęgnacji. Ja je kupuję regularnie. Znajdziecie je w każdej drogerii kosmetycznej. Jego cena regularna to ok. 33 zł. Można je dorwać oczywiście o połowę taniej na różnych promocjach. I ja je też wtedy kupuję za jakieś 15-16 zł ;) Wiem, że wiele z Was lubi i poleca serum z kwasem migdałowym z Bielendy. Też pewnie kiedyś wypróbuję, ale póki co Green Tea jest numerem jeden. Nie trzeba za niego dać miliony monet, więc jeśli borykacie się z niedoskonałościami skóry, polecam wypróbować. Może sprawdzi się i u Was ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZnacie ten produkt? Sprawdził się u Was? A może polecacie jakiś inny produkt z Bielendy?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EA.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/8777864690345406340\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/02\/bielenda-green-tea-serum-multifunkcyjne.html#comment-form","title":"Komentarze (11)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/8777864690345406340"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/8777864690345406340"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/02\/bielenda-green-tea-serum-multifunkcyjne.html","title":"Bielenda Green Tea serum multifunkcyjne cera mieszana | mój hit pielęgnacyjny"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-M713sGfIM9c\/XHPzEf78dXI\/AAAAAAAAHy0\/5oN_7Y5efAwhlzLOmH_PmXU1N9fIaqUVQCLcBGAs\/s72-c\/IMG_6362-horz.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"11"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-2766841210754407442"},"published":{"$t":"2019-02-10T20:24:00.004+01:00"},"updated":{"$t":"2019-02-10T20:24:44.774+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"nowości"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"My Secret | Kobo Professional | Sensique | produkty do makijażu | drogeria Natura"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EHej. Rzadko tu ostatnio bywam, muszę się w końcu zmobilizować do regularnego wstawiania postów. Mam po prostu dużo pracy i jakoś nie mogę się zorganizować, ale obiecuję poprawę ;) Miałam Wam przedstawić moich ulubieńców makijażowych 2018 roku, ale ciągle mam problem ze zdjęciami. Robiłam je chyba już ze trzy razy i ciągle wychodzą nie tak jak trzeba :\/\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EDlatego d\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif; font-size: large;\"\u003Ezisiaj przygotowałam dla Was wpis o produktach z drogerii Natura, które dostałam już jakiś czas temu. Powiem Wam, że marki z niższej półki cenowej naprawdę ostatnio zaskakują. Wypuszczają naprawdę dobrej jakości produkty. I dzisiaj pokażę Wam parę z nich.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-QYCyBGrlHtI\/XC5EuXr6MlI\/AAAAAAAAHqM\/Xoc1XcqsRSganm6WpyZ87yIvmAT05MtPACLcBGAs\/s1600\/IMG_E4626.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-QYCyBGrlHtI\/XC5EuXr6MlI\/AAAAAAAAHqM\/Xoc1XcqsRSganm6WpyZ87yIvmAT05MtPACLcBGAs\/s1600\/IMG_E4626.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-J1UVzqVq02E\/XC5HUxaU7TI\/AAAAAAAAHqY\/NdIb-mzBAQ0CoUc5cM0N6WlTpFw26tuigCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4627.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-J1UVzqVq02E\/XC5HUxaU7TI\/AAAAAAAAHqY\/NdIb-mzBAQ0CoUc5cM0N6WlTpFw26tuigCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4627.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Lju56DQGN5k\/XC5HVAw8llI\/AAAAAAAAHqc\/YlVLTJJIRpkonoxoWMEYX84q6WHGWJOCgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4631.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1222\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Lju56DQGN5k\/XC5HVAw8llI\/AAAAAAAAHqc\/YlVLTJJIRpkonoxoWMEYX84q6WHGWJOCgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4631.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMarka My Secret stworzyła \u003Cb\u003Epalety cieni Natural Beauty Eyeshadow Palette\u003C\/b\u003E, które są odpowiednie zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Cienie mają jedwabistą formułę, dobrze nabierają się na pędzel i super przylegają do powieki. Troszkę się pylą, ale podczas nakładania nie osypują i w ciągu dnia też nie. Mają bardzo dobrą pigmentację, dobrze się blendują i nie bledną podczas rozcierania.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-XlshYVq8PR0\/XC5OCpfOPXI\/AAAAAAAAHqs\/V-V9w3hbHjIPd0X7leDqItrqV_U8wdzHQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4633.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-XlshYVq8PR0\/XC5OCpfOPXI\/AAAAAAAAHqs\/V-V9w3hbHjIPd0X7leDqItrqV_U8wdzHQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4633.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESą dostępne 3 wersje kolorystyczne. Ja posiadam dwie: \u003Cspan style=\"color: #274e13;\"\u003E\u003Cb\u003EOcean Storm\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E oraz \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: #e06666;\"\u003ESweet'n'Spicy\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Ocean Storm to paleta trzech różnych odcieni zieleni. Wszystkie trzy są połyskujące i najlepiej aplikować je palcem. Naprawdę piękne makijaże można nimi wyczarować. Nie lubiłam nigdy zieleni, ale przekonałam się do nich.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESweet'n'Spicy to z kolei paleta ciepłych odcieni - brzoskwiniowy, różowy oraz fiolet. Są one matowe. Ta zdecydowanie bardziej do mnie przemawia. Używam jej do dziennych makijaży. Dobrze się czuję w takich odcieniach. Poniżej wstawiam Wam makijaż z wykorzystaniem jednej z tych palet ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJeśli chodzi o ogólny wygląd i jakość paletek, są zrobione z porządnego plastiku, zamykane na zatrzask. Powierzchnia dość mocno się rysuje, ale mi to jakoś bardzo nie przeszkadza. Nie oszukujmy się - jest to produkt za grosze, także nie ma to jakiegoś większego znaczenia. Podoba mi się to, że są kompaktowe, idealne do zabrania w podróż. Jeśli jeszcze ich próbowaliście koniecznie się nimi zainteresujcie. Dostaniecie je oczywiście w drogerii Natura za 18. 59\u0026nbsp; zł. Z informacji, które otrzymałam, paletki są edycją limitowaną, także korzystajcie póki są ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-PNMeYBXBb_A\/XGB6TAmgFiI\/AAAAAAAAHxk\/4iNKoatyjk0yavDpBqmVZav-3TOMQq6LgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0912-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1296\" height=\"640\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-PNMeYBXBb_A\/XGB6TAmgFiI\/AAAAAAAAHxk\/4iNKoatyjk0yavDpBqmVZav-3TOMQq6LgCLcBGAs\/s640\/IMG_0912-horz.jpg\" width=\"518\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EZdjęcie oczywiście nie oddaje rzeczywistości - na żywo kolory są dużo bardziej napigmentowane. Niestety nie mam dobrego sprzętu.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-uJvA3p-BZPs\/XC5P_B9ifYI\/AAAAAAAAHq4\/lf4qza7cYVAxPqXkq4H3HE9cvg88ENBUgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4635.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-uJvA3p-BZPs\/XC5P_B9ifYI\/AAAAAAAAHq4\/lf4qza7cYVAxPqXkq4H3HE9cvg88ENBUgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4635.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMarka Kobo uraczyła nas nowymi, k\u003Cb\u003Eremowymi korektorami Creamy Camouflage Correcting \u0026amp; Contouring\u003C\/b\u003E. Dostępne są w trzech odcieniach \u003Ci\u003E401 fair\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003E402 light beige\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003E403 natural beige\u003C\/i\u003E. Korektory mają lekką konsystencję, raczej średnie krycie. Mają mały aplikator, którym bez problemu aplikuje się produkt. Mi najbardziej odpowiada odcień 402, najjaśniejszy oddałam siostrze, najciemniejszy mamie ;) Cieszę się, że mam komu oddać produkty, które dostaję, dzięki czemu się nie marnują, a inni mogą skorzystać ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-W6wGxAMuKiQ\/XC5X6WzoYGI\/AAAAAAAAHrY\/tLf4VArQaFUmzoibbI3-ud3w1fxeZZLNgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4637-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1050\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-W6wGxAMuKiQ\/XC5X6WzoYGI\/AAAAAAAAHrY\/tLf4VArQaFUmzoibbI3-ud3w1fxeZZLNgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4637-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EOsobiście wolę bardziej kryjące korektory, aby zakryć niedoskonałości oraz zasinienia pod oczami, gdy się nie wyśpię;) I ten korektor nie do końca mi to zapewnia. Niestety zasinienia przebijają, także jeśli nie macie z nimi problemów, może Was zainteresuje. Jest lekki i nie obciąża cienkiej skóry pod oczami i nie wysusza jej. Odcienie są całkiem trafne. Myślę, że pomimo dostępnych zaledwie 3 kolorów, znajdziecie swój, który będzie Wam pasował ;) Dostaniecie je w cenie 18. 99 zł.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-cwRBJiq2mhE\/XC5Y30R39zI\/AAAAAAAAHro\/_GB7Hh0cPWgEkvy-ErHGyFStdz8PbA2aQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4640.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-cwRBJiq2mhE\/XC5Y30R39zI\/AAAAAAAAHro\/_GB7Hh0cPWgEkvy-ErHGyFStdz8PbA2aQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4640.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMarka Sensique również wypuściła korektory - \u003Cb\u003Edługotrwałe i kryjąco-matujące Skin High Coverage Liquid Concealer\u003C\/b\u003E. Również dostępne w trzech odcieniach \u003Ci\u003E1 Porcelain\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003E2 light beige\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003E3 sand beige\u003C\/i\u003E. Ja przytuliłam 2, reszta poszła w świat ;) Jak widać szata graficzna jest prosta i skromna i takie mi odpowiadają. Korektor ma również mały aplikator.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-DitS52zAIqI\/XC5bJE-pScI\/AAAAAAAAHr0\/IIYUA6Pkdko3PrpRxfgQ1wqoi8GU9dZfgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4644-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1050\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-DitS52zAIqI\/XC5bJE-pScI\/AAAAAAAAHr0\/IIYUA6Pkdko3PrpRxfgQ1wqoi8GU9dZfgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4644-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ETen korektor bardziej przypadł mi do gustu. Ma dobre krycie, gęstą formułę i trwałość. Nie wchodzi w załamania i trzyma się przez cały dzień. Mimo matowego wykończenia nie wysusza mojej skóry pod oczami i w ciągu dnia nie wygląda też na niej sucho. Tutaj również odcienie wypadają całkiem fajnie. Dostaniecie go za 14. 99 zł. Używam go też jako bazy pod cienie i tu również zdaje egzamin. Lubię, gdy korektory zapewniają mi dobre krycie oraz nie obciążają skóry i właśnie ten korektor mi to zapewnia ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EWarto czasem zajrzeć do drogerii Natura i zerknąć na te tańsze marki, bo można znaleźć tam perełki :)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECoś Wam wpadło w oko ? Może macie któryś z produktów?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EAda\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/2766841210754407442\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/02\/my-secret-kobo-professional-sensique.html#comment-form","title":"Komentarze (34)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/2766841210754407442"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/2766841210754407442"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2019\/02\/my-secret-kobo-professional-sensique.html","title":"My Secret | Kobo Professional | Sensique | produkty do makijażu | drogeria Natura"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-QYCyBGrlHtI\/XC5EuXr6MlI\/AAAAAAAAHqM\/Xoc1XcqsRSganm6WpyZ87yIvmAT05MtPACLcBGAs\/s72-c\/IMG_E4626.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"34"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-260178788324702536"},"published":{"$t":"2018-12-05T16:48:00.001+01:00"},"updated":{"$t":"2018-12-05T16:48:08.667+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"pędzle z Aliexpress | jak się u mnie sprawdziły? | "},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej !\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj tak jak chcieliście opowiem Wam o pędzlach do makijażu, które zamówiłam w połowie lipca na Aliexpress. Nie robiłam zbytniego rozeznania tylko właściwie wybrałam oczami ;) Spodobały mi się złote trzonki i różowo-białe włosie, więc zdecydowałam się na zestaw 15 pędzli do makijażu twarzy i oczu. Jeśli jesteście ciekawi jak się sprawdziły, zapraszam do dalszej części wpisu.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"clear: left; float: left; font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-qfyivEAeI6Q\/XAQXspx97xI\/AAAAAAAAHm4\/4U7bu6Tia_482g2VrjQTha9VA_ko_5hAwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4646.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENa zdjęciu wyżej macie wszystkie pędzle do twarzy. Generalnie wszystkie i te do twarzy i do oczu są niezwyk;e mięciutkie, nie drapią tylko wręcz miziają naszą skórę. Nawet po umyciu. Miałam wrażenie, że po umyciu ich olejkiem z Isany są jeszcze bardziej miękkie i przyjemne w dotyku. Włosie też póki co nie wypadło. Trzonki są wykonane z plastiku, ale wydają się być solidne. Nie rysują się ani nie niszczą. Trzymam je schowane w kuferku. I gdy schną leżą na płasko, tak aby woda nie dostała się do środka trzonka.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"clear: left; float: left; font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Plifj6ssGkg\/XAfj35M1HYI\/AAAAAAAAHnE\/W_aeFEQ0TNIct00OBQ5In5xGj2-3NKejwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4650.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EOpiszę Wam każdy po kolei, jakie mam dla nich zastosowanie\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cu\u003Eduży puchaty\u003C\/u\u003E\u003C\/b\u003E - ja go używam do pudru sypkiego. I sprawdza się naprawdę super. Przede wszystkim jest to szybki proces, a rano mam naprawdę mało czasu na wykonanie makijażu,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cu\u003Epłaski, zbity\u003C\/u\u003E\u003C\/b\u003E - jeden z moich ulubionych! Idealnie nadaje się do brązera. Wcześniej miałam problem z czekoladką z Lovely, myślałam, że jest dla mnie za ciemny i robiłam nim sobie okropne plamy, ale to była kwestia doboru odpowiedniego pędzla. Tym z Ali przepięknie można wykonturować twarz. Odkąd go używam, codziennie maltretuję ten brązer i naprawdę się z nim polubiłam.\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"clear: left; float: left; font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-PaUoafLfCZ8\/XAfj_7iOGeI\/AAAAAAAAHnI\/yZDUyPQot9UTjoHX-HlQqD065eLr8V2RgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4651.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cu\u003E\u003Cb\u003Epłaski, zaokrąglony\u003C\/b\u003E\u003C\/u\u003E - dobrze mi się nim nakłada róż,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cu\u003E\u003Cb\u003Ewachlarz\u003C\/b\u003E\u003C\/u\u003E - do rozświetlacza; jest ok, nie jest aż tak miękki jak wachlarz, który kupiłam kiedyś w Super Pharm i nic się nie dało nim nałożyć, ale można zrobić nim delikatny efekt. Wolę zdecydowanie mój z Hakuro, który jest najlepszym pędzlem do nakładania pudrów rozświetlających,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Edo niego jeszcze nie znalazłam zastosowania ;)\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Eo67cCrYNjI\/XAfkRHwMGBI\/AAAAAAAAHnU\/LBSnYtawp809b65JpUmwQUsXnRx0K90wgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4659.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Eo67cCrYNjI\/XAfkRHwMGBI\/AAAAAAAAHnU\/LBSnYtawp809b65JpUmwQUsXnRx0K90wgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4659.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-oSMOkqx6Bno\/XAfpRwPxVdI\/AAAAAAAAHng\/YGTv8_JKSzc0x42prpjpaW8DX4wlyn1ugCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4653-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; display: inline !important; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-oSMOkqx6Bno\/XAfpRwPxVdI\/AAAAAAAAHng\/YGTv8_JKSzc0x42prpjpaW8DX4wlyn1ugCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4653-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cu\u003E\u003Cb\u003Edwa pierwsze\u003C\/b\u003E\u003C\/u\u003E nadadzą się do nakładania rozświetlacza, ale też używam ich czasem, żeby wyczyścić okolicę wokół oka po zrobieniu makijażu,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cu\u003Etrzeci\u003C\/u\u003E\u003C\/b\u003E używam do blendowania, nie jest jest jakiś wybitny, ale ujdzie, używam go tak dodatkowo, pomocniczo.\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"990\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Mi_Oakerhec\/XAfpkG9zQTI\/AAAAAAAAHno\/PLJZoM2k01s-jow8IxkRb3sg0XZoBkjsgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4655-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cu\u003E\u003Cb\u003Etę pędzelki są dość sztywne\u003C\/b\u003E\u003C\/u\u003E i dobrze mi się nimi nakłada sypkie cienie połączone z Duralinem albo np. tym środkowym rozcieram kreskę na dolnej linii rzęs. Dobrze się do tego nadają. Cień trzyma się pędzla i bardzo dobrze przyczepia do powieki. Nakładam też nimi czasem rozświetlający cień w kąciku.\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-S2TPhhL6N_s\/XAfq-BWHrHI\/AAAAAAAAHn0\/KGX1Gw5XHSsuO9FtNygDU1sUG-c4-eM1QCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4657-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"934\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-S2TPhhL6N_s\/XAfq-BWHrHI\/AAAAAAAAHn0\/KGX1Gw5XHSsuO9FtNygDU1sUG-c4-eM1QCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4657-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cu\u003E\u003Cb\u003Epłaski, ścięty\u003C\/b\u003E\u003C\/u\u003E - idealny do brwi. super nakłada się nim pomadę czy cień i wyrysowuje pożądany kształt,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cu\u003E\u003Cb\u003Epłaski, języczkowy\u003C\/b\u003E\u003C\/u\u003E - nim również nakładam sypkie cienie, ale też nada się do korektora pod oczy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EBył jeszcze jeden pędzelek w zestawie, taki płaski, sztywny, ale używam go do formowania akrylo-żelu na paznokciu. Idealnie się sprawdza ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EBardziej jestem zadowolona z pędzli do twarzy, których potrzebowałam, ponieważ moje stare pędzle już naprawdę powinny iść na emeryturę. I super się sprawdzają! Do oczu sporo się powtarza i nie ma wśród nich konkretnego pędzla do rozcierania. Ogólnie przydają się prawie wszystkie i jestem z nich zadowolona i cieszę się, że je zamówiłam :) Zwłaszcza, że włosie jest naprawdę miłe i porządne. Mam nadzieję, że będą mi służyć przez lata. Zapłaciłam za nie niecałe 40 zł.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EI co myślicie? Macie jakieś pędzle z Aliexpress? ;)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EA.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cul\u003E\u003C\/ul\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/260178788324702536\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/12\/pedzle-z-aliexpress-jak-sie-u-mnie.html#comment-form","title":"Komentarze (21)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/260178788324702536"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/260178788324702536"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/12\/pedzle-z-aliexpress-jak-sie-u-mnie.html","title":"pędzle z Aliexpress | jak się u mnie sprawdziły? | "}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-qfyivEAeI6Q\/XAQXspx97xI\/AAAAAAAAHm4\/4U7bu6Tia_482g2VrjQTha9VA_ko_5hAwCLcBGAs\/s72-c\/IMG_E4646.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"21"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-4831372820860136049"},"published":{"$t":"2018-11-27T19:48:00.001+01:00"},"updated":{"$t":"2018-11-27T19:48:03.606+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"denko"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"zużycia ostatnich miesięcy | synchroline | bourjois | revlon | kneipp | bielenda | naturalme | nivea"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej !!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EChcę się dzisiaj rozliczyć z moimi zużyciami z poprzednich miesięcy, bo już mnie denerwują jak tak leżą w tej szafie :P Będzie trochę pielęgnacji, trochę kolorówki. Cieszę się, że z każdym miesiącem ubywa mi zapasów. Chcę wszystko zużyć i na bieżąco kupować kosmetyki ;) A tymczasem zapraszam na przegląd zużytych produktów.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PY4IqD4xV2s\/W_xUVawVDqI\/AAAAAAAAHls\/Fgdwp_xr38M_Dw3RJ7_X9sAVU_ZjNj2swCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4667.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PY4IqD4xV2s\/W_xUVawVDqI\/AAAAAAAAHls\/Fgdwp_xr38M_Dw3RJ7_X9sAVU_ZjNj2swCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4667.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-yE4tJzAPJ_8\/W_xbJYVwZjI\/AAAAAAAAHl4\/s97T_kOpxIQa2a5-iReCH0DU27L6KOTOgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4673.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1294\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-yE4tJzAPJ_8\/W_xbJYVwZjI\/AAAAAAAAHl4\/s97T_kOpxIQa2a5-iReCH0DU27L6KOTOgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4673.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJakoś w październiku zużyłam \u003Cb\u003Edwa podkłady\u003C\/b\u003E. Jeden jest moim stałym bywalcem i nie raz widziałyście go u mnie na blogu. A mianowicie jest to \u003Cb\u003EHealthy Mix \u003C\/b\u003Eod\u003Cb\u003E Bourjois\u003C\/b\u003E. Nie pierwsze i na pewno nie ostatnie opakowanie. A drugi to \u003Cb\u003ERevlon Colorstay\u003C\/b\u003E, który był u mnie po raz pierwszy i na początku jakoś nie bardzo się z nim dogadałam, ale latem, przy tych wysokich temperaturach, sprawdził się genialnie. Mój odcień to 150. \u003Cb\u003EKorektor Lovely Liquid Camouflage\u003C\/b\u003E również na stałe rozgościł się w mojej kosmetyczce. Bardzo dobry, tani i trwały korektor, o bardzo dobrym kryciu. \u003Cb\u003EPuder healthy balance\u003C\/b\u003E też już kiedyś Wam pokazywałam. Idealny do suchej skóry. Myślę, że zamówię egzemplarz na zimę, bo latem niestety spływa w gorące dni. Ostatnim produktem jest \u003Cb\u003Ebrązer\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003EKobo\u003C\/b\u003E w odcieniu \u003Cb\u003E308 Sahara Sand\u003C\/b\u003E. Bardzo go lubiłam, dawał delikatny efekt i nie ma opcji, żeby zrobić sobie nim krzywdę, więc dla osób początkujących idealny. Dostaniecie go oczywiście w drogeriach Natura.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-fap1s1Bv9aY\/W_xgHS8jRNI\/AAAAAAAAHmE\/yTgUfNUHXVQxQbam7jdlH7Glg5F5TuypQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4682.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1444\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-fap1s1Bv9aY\/W_xgHS8jRNI\/AAAAAAAAHmE\/yTgUfNUHXVQxQbam7jdlH7Glg5F5TuypQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4682.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZostając jeszcze w temacie makijażu do kosza ląduje również zużyta rozświetlająca \u003Cb\u003Ebaza pod makijaż Lirene Be Glam\u003C\/b\u003E. Długo przeleżała, zanim się za nią wzięłam, ponieważ zwykle moją bazą pod makijaż jest po prostu krem nawilżający. A ten produkt kupiłam z ciekawości, ale jakoś ciągle o nim zapominałam. W końcu się za nią wzięłam i powiem Wam, że była fajna ;) Miała wyraźne drobinki roświetlające, działanie nawilżające i podkład super się na niej trzymał cały dzień. Wielki plus! A ten brudasek koło niej to \u003Cb\u003Egąbka Blend it!\u003C\/b\u003E , która jest moją ulubioną! Lepiej mi się z nią pracuje i dba o nią niż o BB. Teraz kupiłam z innej firmy, o której niebawem Wam opowiem :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-hNuE7ahONWE\/W_xi00rIBbI\/AAAAAAAAHmQ\/Uvom4EtXBss3HjxximOfivOuCGgkNZQOwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4679.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1422\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-hNuE7ahONWE\/W_xi00rIBbI\/AAAAAAAAHmQ\/Uvom4EtXBss3HjxximOfivOuCGgkNZQOwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4679.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZ pielęgnacji prawie dna dobiła (zostało na parę użyć) \u003Cb\u003Emgiełka kokos \u0026amp; aloes z Bielendy\u003C\/b\u003E. Już nie raz o niej wspominałam. Ja ją po prostu uwielbiam! Ma świetne działanie nawilżające i kojące. Używałam jej głównie do ciała, przez całe wakacje, ale jakoś od miesiąca, dwóch, stosowałam jako tonik do twarzy i pod tym względem sprawdziła się fenomenalnie. I do tego przepięknie pachniała! Jedyny minus - atomizer. Tą końcówkę już przelałam sobie do pustej buteleczki po mgiełce z Inglota, bo już miałam dosyć tego jak atomizer pluje :\/ A zostając już przy \u003Cb\u003Emgiełce\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003EInglota\u003C\/b\u003E - bardzo fajny utrwalacz makijażu. Stosowałam ją i przed makijażem i po, w upalne dni w celu odświeżenia i ochłodzenia. Naprawdę fajny produkt, szkoda, że tak mało wydajny. Życzyłabym go sobie w większej pojemności ;) Dobił dna również \u003Cb\u003Epłyn micelarny Sensicure\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003ESynchroline\u003C\/b\u003E. Bardzo delikatny produkt, do wrażliwej skóry. Mimo, że bardzo delikatny to świetnie sobie radził z demakijażem. Zmywał i podkład i tusz, cienie\u0026nbsp; - wszystko :) I do tego nie podrażniał skóry!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-7hqlCpqF5hw\/W_xnB9wCPHI\/AAAAAAAAHmc\/YKObkFJgc6UObS0kK0_vmCr6QA3TzGkIQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4677.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1441\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-7hqlCpqF5hw\/W_xnB9wCPHI\/AAAAAAAAHmc\/YKObkFJgc6UObS0kK0_vmCr6QA3TzGkIQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4677.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKolejnymi produktami są \u003Cb\u003Emus do mycia ciała\u003C\/b\u003E marki \u003Cb\u003ENivea lemon \u0026amp; moringa\u003C\/b\u003E. Wcześniej miałam wersję rabarbarową i jedna i druga mi pasowała. Te musy są takie miłe i delikatne, nie wysuszają skóry i ładnie pachną ;) \u003Cb\u003EPłyn Kneipp\u003C\/b\u003E \u003Ci\u003ENa dobranoc\u003C\/i\u003E ukochałam sobie ja, ukochał sobie mój chłopak. Kąpiel z dodatkiem płynu o zapachu lawendy i wanilii to niesamowita i otulająca kąpiel. Idealnie przygotowuje do snu oraz uspokaja umysł i ciało ;) I robi pianę!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6YkGi6GJKhk\/W_xqSwaSSEI\/AAAAAAAAHmo\/OBnmz2uEly4pmAuNxh1Vb1GPQeE4Q9NVgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4675.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1209\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6YkGi6GJKhk\/W_xqSwaSSEI\/AAAAAAAAHmo\/OBnmz2uEly4pmAuNxh1Vb1GPQeE4Q9NVgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4675.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EI dwa ostatnie produkty to pomarańczowy peeling cukrowy do ciała marki NaturalME oraz \u003Cb\u003Eżel do golenia Gillette Satin Care\u003C\/b\u003E. Drugi produkt jest u mnie niezmiennie. Jest to dla mnie najlepszy żel do golenia i chętnie do niego wracam. Natomiast peeling był u mnie pierwszy raz, ale myślę, że nie ostatni. Przepięknie pachniał, super ścierał i pozostawiał skórę miękką i gładką. Jedyne do czego się przyczepię to opakowanie. Ze względu na moje długie paznokcie muszę się przerzucić na peelingi w tubce, bo ze słoika ciężko nabrać tak, aby większość nie znalazła się pod nimi.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EI tym oto akcentem kończę dzisiejszy wpis. Dajcie znać koniecznie co Wy zużyłyście i czy znacie któryś z moich produktów.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EPreferujecie w ogóle wpisy o zużytych kosmetykach?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/4831372820860136049\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/11\/zuzycia-ostatnich-miesiecy-synchroline.html#comment-form","title":"Komentarze (24)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/4831372820860136049"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/4831372820860136049"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/11\/zuzycia-ostatnich-miesiecy-synchroline.html","title":"zużycia ostatnich miesięcy | synchroline | bourjois | revlon | kneipp | bielenda | naturalme | nivea"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PY4IqD4xV2s\/W_xUVawVDqI\/AAAAAAAAHls\/Fgdwp_xr38M_Dw3RJ7_X9sAVU_ZjNj2swCLcBGAs\/s72-c\/IMG_E4667.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"24"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-5214369121267853868"},"published":{"$t":"2018-11-21T16:11:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2018-11-21T16:11:49.419+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"nowości"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"nowości Drogerii Natura | jesień pełna kolorów | Sensique | Kobo Professional | My Secret |"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej !\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMarki drogerii Natura idą naprzód jak burza. Nie zwalniają tempa! Co i rusz wychodzą nowe produkty. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o paru nowościach, które wyszły już jakiś czas temu, ale jakoś nie miałam kiedy zrobić zdjęć i porządnie je przetestować. A tu już kolejna paczka nadeszła! Dlatego postanowiłam się spiąć i przedstawić Wam dzisiaj moją opinią na ich temat. A niebawem pojawi się wpis o kolejnych nowościach ;) Zapraszam!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-l811NPCbpRs\/W_QeBQd6PDI\/AAAAAAAAHjE\/VHPemU7mgFQZUAPDuWUDrZvguzAH56TWQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4421.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-l811NPCbpRs\/W_QeBQd6PDI\/AAAAAAAAHjE\/VHPemU7mgFQZUAPDuWUDrZvguzAH56TWQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4421.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMarka \u003C\/span\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ESensique\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E wypuściła na rynek nowe \u003C\/span\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Epaletki cieni Creative Eyeshadows\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E. Są to nieperfumowane cienie o jedwabistej strukturze. Ogólnie jest dostępnych 12 kompozycji kolorystycznych, w tym 8 nowych. Ja otrzymałam 4 z nich (od góry od lewej): \u003Cb\u003E150 Lavender Haze\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003E144 Chocolate Trio\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003E149 Copper Luster \u003C\/b\u003Eoraz \u003Cb\u003E146 Color Festival\u003C\/b\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPowiem szczerze, że zrobiły na mnie wrażenie. Mają przepiękne, jesienne kolory. Najbardziej chyba spodobała mi się paletka Color Festival. Cienie matowe są trochę suche jak się je nabiera na palec, a te błyszczące z kolei są bardziej masełkowe. Jednak i jedne i drugie dobrze się nabiera na pędzel i blenduje. Nie bledną podczas aplikacji. Są bardzo dobrze napigmentowane. Cena cieni to 12, 99 zł. Jestem w szoku, że za taką cenę można dostać takiej jakości cienie do powiek. Naprawdę warto się nimi zainteresować. Poniżej wrzucę Wam przykładowy makijaż. Niestety nie najlepszej jakości, bo ciężko o tej porze roku o dobre światło. Tym bardziej, że robię zdjęcia telefonem.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-tArtc7iGPz0\/W_Qh14BYeOI\/AAAAAAAAHjU\/uDxDaUXTZ2oFypldDZIUrwvEZp3ztBR2gCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4424.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1224\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-tArtc7iGPz0\/W_Qh14BYeOI\/AAAAAAAAHjU\/uDxDaUXTZ2oFypldDZIUrwvEZp3ztBR2gCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4424.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-W7Szg4s6pX8\/W_Qh1_GN0AI\/AAAAAAAAHjQ\/wBwwJ17XuxAMcnbwCfBBMlEhV6q7DkKHACLcBGAs\/s1600\/IMG_4528-vert.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-0zXLkUTz2sI\/W_Q2qUP732I\/AAAAAAAAHlQ\/CjxUjS9M7tAA14C_ltpneW3P9zH9AlvmACEwYBhgL\/s1600\/IMG_4528-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"408\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-0zXLkUTz2sI\/W_Q2qUP732I\/AAAAAAAAHlQ\/CjxUjS9M7tAA14C_ltpneW3P9zH9AlvmACEwYBhgL\/s1600\/IMG_4528-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-fUAdSHWcRnA\/W_QjIz20tmI\/AAAAAAAAHjk\/gpafW9JZ5iQX_LAvtVv7Jqfq0zIg4G9eQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4437.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1234\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-fUAdSHWcRnA\/W_QjIz20tmI\/AAAAAAAAHjk\/gpafW9JZ5iQX_LAvtVv7Jqfq0zIg4G9eQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4437.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-F2b3YTek6oY\/W_QjI-rWuoI\/AAAAAAAAHjo\/WUridmBDuHAnskobZYd5gmPcwM2MbMYXQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4442.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-F2b3YTek6oY\/W_QjI-rWuoI\/AAAAAAAAHjo\/WUridmBDuHAnskobZYd5gmPcwM2MbMYXQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4442.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKolejne produkty od Sensique to \u003Cb\u003Etusz do rzęs Sensitive Skin Extreme Volume Mascara\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003Ezestaw kremowych korektorów maskujących niedoskonałości cery oraz podkładów do konturowania Sensitive Skin Color Correcting Palette\u003C\/b\u003E. Tusz niestety znowu jest z szczoteczką z włosia, których ja nie za bardzo lubię. On na moich rzęsach nie robi żadnego efektu, więc powędruje do mojej mamy albo siostry ;) Tusz ma ekstremalnie pogrubić rzęsy, nie kruszyć się i nie rozmazywać. Cena: 17, 99 zł.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZ kolei paletka do twarzy to u mnie nowość, jeśli chodzi o korektory w tych kolorach. Nie używam takich na co dzień, więc byłam ich ciekawa. Ten najciemniejszy jako bronzer wygląda naprawdę ładnie. Jest to chłodny odcień, nie ma problemu z roztarciem. Ja to robię wilgotną gąbką marki Boho Beauty. Poniżej macie swatche. Ja mam wersję 02. Jest jeszcze 01 z żółtym, zielonym i białym. Obie kosztują 16, 99 zł\/szt (obecnie na stronie drogerii z kartą Natura niecałe 12 zł;)).\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-zhAkq3e2VY8\/W_QmT2tc88I\/AAAAAAAAHj4\/MJpNSICUPh8cASb5vZHpVksna7LbshXEgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4438.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1465\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-zhAkq3e2VY8\/W_QmT2tc88I\/AAAAAAAAHj4\/MJpNSICUPh8cASb5vZHpVksna7LbshXEgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4438.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EWedług producenta:\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Eróżowy - zakrywa żyłki, zielonkawe siniaki i niweluje szary odcień skóry,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Eniebieski - optycznie rozjaśnia piegi i plamy posłoneczne,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Eciepły beżowy - rozjaśnia i uwypukla wybrane fragmenty twarzy,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Ebrązowy - modeluje i wysmukla owal twarzy.\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMam zamiar się za nią porządnie wziąć i sama się przekonać czy kremowe korektory w takich kolorach to dobre rozwiązanie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-_m6JVlSDHZA\/W_QosAchRBI\/AAAAAAAAHkE\/-MxMHa3RJ1wUk7E-1ttrYwja4sncSFc6ACLcBGAs\/s1600\/IMG_E4427.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-_m6JVlSDHZA\/W_QosAchRBI\/AAAAAAAAHkE\/-MxMHa3RJ1wUk7E-1ttrYwja4sncSFc6ACLcBGAs\/s1600\/IMG_E4427.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-CIdbxQPrKyI\/W_QosZVatXI\/AAAAAAAAHkI\/c_zBga6GEk0qOjdtIy98tOMeW2Mb4sOGwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4428.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-CIdbxQPrKyI\/W_QosZVatXI\/AAAAAAAAHkI\/c_zBga6GEk0qOjdtIy98tOMeW2Mb4sOGwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4428.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMarka Kobo zaszczyciła nas \u003Cb\u003Enowymi\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003Erozświetlaczami\u003C\/b\u003E w kompakcie oraz w\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Eformie sypkiej. Są to \u003Cb\u003EGlowing Loose Powder w odcieniu Rosy Sunrise\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003EHighlighter Powder 314 Mirage\u003C\/b\u003E. Pokazywałam Wam je na stories na Instagramie, tam się lepiej prezentowały. Na zdjęciu ciężko uchwycić ich glow, ale naprawdę fajnie się prezentują. Póki co użyłam ich tylko parę razy, żeby zobaczyć jak wyglądają na buzi i mimo, że są trochę różowe, efekt mi się podobał. Staram się teraz wykończyć rozświetlacz Wibo, dlatego też jego codziennie katuję. Gdy tylko dosięgnie dna biorę się za te ;) Ten sypki można również stosować na ciało. Idealnie nada się na wakacje bądź na zbliżającą się zabawę sylwestrową ;) Sypki kosztuje 24, 79 zł, a prasowany 20, 69 zł. Ale, ale ... teraz na stronie drogerii widzę, że oba są przecenione! Sypki z kartką kosztuje niecałe 15 zł, a prasowany niecałe 13 zł!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-WrKtfIeAuT4\/W_Qupm93IHI\/AAAAAAAAHkY\/GVxjODhR2egGSr-bWBjr153NI0hYzVRZwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4430.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1417\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-WrKtfIeAuT4\/W_Qupm93IHI\/AAAAAAAAHkY\/GVxjODhR2egGSr-bWBjr153NI0hYzVRZwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4430.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ZH7vtDTKhWg\/W_Quph34u5I\/AAAAAAAAHkU\/vd1lZl_Sm8EayzjiNJFt7RB-WYSfHr-ZACLcBGAs\/s1600\/IMG_E4434.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1218\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ZH7vtDTKhWg\/W_Quph34u5I\/AAAAAAAAHkU\/vd1lZl_Sm8EayzjiNJFt7RB-WYSfHr-ZACLcBGAs\/s1600\/IMG_E4434.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENa sam koniec trzy perełki od marki \u003Cb\u003EMy Secret\u003C\/b\u003E. Przepiękne \u003Cb\u003Epigmenty w trzech wspaniałych kolorach\u003C\/b\u003E. \u003Cb\u003EMagic Dust Pigment\u003C\/b\u003E to kolekcja skoncentrowanych pigmentów do powiek, zapewniających trwały kolor i blask. W połączeniu z fixerem daje naprawdę niesamowity efekt, który mogłyście podziwiać wyżej! Ten piękny brokatowy róż to własnie pyłek od My Secret w odcieniu \u003Cb\u003ELilac Star\u003C\/b\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECo mnie bardzo zaskoczyło to to, że bardzo niepozornie wyglądają w opakowaniu. Zwłaszcza pierwsze dwa. One dopiero pod światło i w połączeniu z bazą pokazują na co je stać!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Y29RItD-lAo\/W_QyHFB1dfI\/AAAAAAAAHks\/mWdcZn7-pv8X7HVeY7hXg2U2UFTMJGcBwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4445.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Y29RItD-lAo\/W_QyHFB1dfI\/AAAAAAAAHks\/mWdcZn7-pv8X7HVeY7hXg2U2UFTMJGcBwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4445.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-bsDFPNhDyBk\/W_QyHLcY81I\/AAAAAAAAHko\/XVQw3wRDSP0znBbqFShiKp9owFzmNPz6wCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4460.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1440\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-bsDFPNhDyBk\/W_QyHLcY81I\/AAAAAAAAHko\/XVQw3wRDSP0znBbqFShiKp9owFzmNPz6wCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4460.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECiężko było to uchwycić na zdjęciu, ale myślę, że na zdjęciu z makijażem widać wyraźnie. Pigmenty są przepiękne! Oprócz Lilac Star mam jeszcze \u003Cb\u003ETurquoise Snow\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003EGolden Green\u003C\/b\u003E. Kosztują 15, 99 zł za 2 g.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Qwq7A0570VA\/W_Q1PdzDqYI\/AAAAAAAAHk8\/4WvA1ehm0jEnZwMvt42r_N8R5dwc208OACLcBGAs\/s1600\/IMG_E4451.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1043\" data-original-width=\"1000\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Qwq7A0570VA\/W_Q1PdzDqYI\/AAAAAAAAHk8\/4WvA1ehm0jEnZwMvt42r_N8R5dwc208OACLcBGAs\/s1600\/IMG_E4451.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ETu\u0026nbsp;↑\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Ewyraźnie widać jak pyłek przepięknie się mieni na różowo w świetle, a bez niego wygląda zupełnie normalnie;)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-_B1fTfnmjPg\/W_Q1QDvrT5I\/AAAAAAAAHlA\/auPTKMrzkGcnOs2AERFkjS61eqUnWU_JACLcBGAs\/s1600\/IMG_E4461.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-_B1fTfnmjPg\/W_Q1QDvrT5I\/AAAAAAAAHlA\/auPTKMrzkGcnOs2AERFkjS61eqUnWU_JACLcBGAs\/s1600\/IMG_E4461.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJestem naprawdę zadowolona z zawartości paczki! Super produkty, które chętnie używam i mogę Wam polecić. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak marki z niższej półki cenowej się rozwijają i za małe pieniądze można kupić dobre jakościowo produkty :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDajcie znać co zwróciło Waszą uwagę :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EA.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/5214369121267853868\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/11\/nowosci-drogerii-natura-jesien-pena.html#comment-form","title":"Komentarze (15)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5214369121267853868"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5214369121267853868"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/11\/nowosci-drogerii-natura-jesien-pena.html","title":"nowości Drogerii Natura | jesień pełna kolorów | Sensique | Kobo Professional | My Secret |"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-l811NPCbpRs\/W_QeBQd6PDI\/AAAAAAAAHjE\/VHPemU7mgFQZUAPDuWUDrZvguzAH56TWQCLcBGAs\/s72-c\/IMG_E4421.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"15"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-8701583477635561187"},"published":{"$t":"2018-11-18T19:05:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2018-11-18T19:05:40.712+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"Miss Sporty Perfect to Last 24 h | korektor i podkład z niższej półki cenowej | moja opinia"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej hej!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EW poprzednim poście wspominałam Wam o wygranej w rozdaniu na Instagramie, w którym nagrodą były podkład i korektor marki Miss Sporty. Pewnie nigdy bym się nim nie zainteresowała, gdyby nie siła Internetu ;) Trochę filmików na YT o podkładzie już się pojawiło, także fajnie, że przy odrobinie szczęścia udało mi się je przetestować. Minął już miesiąc odkąd używam tego duetu i dzisiaj chciałam Wam napisać co myślę o tych produktach.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-ANAH1f6YEDM\/W-nMhrpI5qI\/AAAAAAAAHiA\/l0PwlNHyV8cgeX5jQ8qElJYsC0ve21opwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4225.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-ANAH1f6YEDM\/W-nMhrpI5qI\/AAAAAAAAHiA\/l0PwlNHyV8cgeX5jQ8qElJYsC0ve21opwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E4225.JPG\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EWizualnie prezentują się całkiem nieźle. Szata graficzna utrzymana w minimalnym stylu, bez zbędnych napisów. Posiadam odcień podkładu 101 Golden Ivory, a korektora 002 Beige. Pewnie gdybym wybierała sama to wybrałabym albo 100 Ivory, ale możliwe, że byłby za jasny, a ten ma bardzo ładny, neutralny kolor. Może jest ciutkę za ciemny, ale delikatnie go rozjaśniam pudrem i jest okej ;) Są dostępne jeszcze 091 Pink Ivory oraz 200 Beige.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-_dg3edyBa-k\/W-nOgZ3MyAI\/AAAAAAAAHiQ\/X5hHh6uHsLUXt7s0WLCek-3ohDNv2DACACLcBGAs\/s1600\/1-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-_dg3edyBa-k\/W-nOgZ3MyAI\/AAAAAAAAHiQ\/X5hHh6uHsLUXt7s0WLCek-3ohDNv2DACACLcBGAs\/s1600\/1-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJak widać podkład został zamknięty w szklanej butelce z pompką i ja osobiście takie rozwiązania lubię najbardziej. Pompka dozuje odpowiednią ilość podkładu i nie zacina się - chwała jej za to! Konsystencja nie jest zbyt lejąca, ani za gęsta. Zwykle daję dwie i to takie niepełne pompki na dłoń, nabieram gąbką i wklepuję. Gdy pierwszy raz nałożyłam go na twarz, byłam w niemałym szoku. Ma niesamowicie dobre krycie. Powiedziałabym, że średnie w stronę mocnego. Gąbką idealnie się go nakłada. Zakrywa wszelkie zaczerwienienia czy niedoskonałości. Bardzo ładnie stapia się ze skórą i ujednolica koloryt. Oprócz tego nie robi efektu maski i zawiera filtr SPF 20.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EUżywam go ostatnio codziennie i naprawdę się z nim polubiłam. Z reguły nakładam makijaż o 6 rano i jestem z powrotem w domu ok. 17-18, zależy czy mam jeszcze coś do załatwienia po pracy, i ten podkład naprawdę wytrzymuje te wszystkie godziny. Nie ściera się, nie zbiera brzydko w załamaniach i skóra się nie świeci.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKorektor z kolei ma mały aplikator, jest dość lekki, w miarę przyzwoicie kryje, ale nie przebił mojego ulubieńca z Lovely Liquid Camouflage. Pod oczami wygląda ładnie i naturalnie, ale większych niedoskonałości nie zakryje. Jest jeszcze dostępny odcień 001. Na zdjęciu 002 wyszedł troszkę różowo, ale wcale taki nie jest.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-H6p61D6X20Q\/W-nWKZplfSI\/AAAAAAAAHio\/vQhuDdBUKXYjQJJA6FP2HS6BxDZGmXTbgCLcBGAs\/s1600\/IMG_4235.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1140\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-H6p61D6X20Q\/W-nWKZplfSI\/AAAAAAAAHio\/vQhuDdBUKXYjQJJA6FP2HS6BxDZGmXTbgCLcBGAs\/s1600\/IMG_4235.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-kk-gdk2cER8\/W-nVJUA9qXI\/AAAAAAAAHic\/JYh_-iYp0ycJ13cX1uWHmSbKm7tCBr05gCLcBGAs\/s1600\/IMG_4233.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EOgólnie jestem zadowolona z obu produktów, trochę bardziej z podkładu i na pewno nie raz się jeszcze na niego zdecyduję. Ma naprawdę ładny odcień, super krycie i jest długotrwały.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EW życiu bym się nie spodziewała, że taki niepozornie wyglądający produkt, bardziej przypominający kosmetyk dla nastolatek, tak dobrze się u mnie sprawdzi, że sięgam po niego praktycznie codziennie. Z korektorem nie wiąże dłuższej współpracy, ale podkład na pewno jeszcze u mnie zagości ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZnacie te produkty? Jak się sprawdziły u Was?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EA może macie jakiś godny polecenia produkt z niższej półki cenowej?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/8701583477635561187\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/11\/miss-sporty-perfect-to-last-24-h.html#comment-form","title":"Komentarze (14)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/8701583477635561187"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/8701583477635561187"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/11\/miss-sporty-perfect-to-last-24-h.html","title":"Miss Sporty Perfect to Last 24 h | korektor i podkład z niższej półki cenowej | moja opinia"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-ANAH1f6YEDM\/W-nMhrpI5qI\/AAAAAAAAHiA\/l0PwlNHyV8cgeX5jQ8qElJYsC0ve21opwCLcBGAs\/s72-c\/IMG_E4225.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"14"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-5538169222483884125"},"published":{"$t":"2018-10-25T19:25:00.005+02:00"},"updated":{"$t":"2018-10-25T19:25:42.841+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"produkty mineralne do makijażu | moje pierwsze spotkanie z marką Lily Lolo "},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej !\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJuż jutro uwielbiany przez nas dzień, czyli piąteczek piątunio. Jednak nie dla wszystkich wolny. Ja do samiutkiej niedzieli każdego dnia pracuję, ale o tyle dobrze, że na rano, więc chociaż skorzystam z popołudnia. Oby pogoda dopisała ;) Pocieszam się tym, że w przyszłym tygodniu jadę wreszcie na parę dni do domu rodzinnego. Na maksa się zresetuję i spędzę czas z rodzinką :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj mam dla Was post o produktach Lily Lolo, które otrzymałam pod koniec sierpnia w ramach współpracy od sklepu \u003Ca href=\"http:\/\/costasy.pl\/\"\u003ECostasy.pl\u003C\/a\u003E\u0026nbsp;(żeby była jasność, nie wpłynęło to na moją opinię). Bardzo się ucieszyłam, ponieważ od jakiegoś czasu planowałam w końcu wypróbować produkty mineralne, zwłaszcza podkład. Używam tych kosmetyków prawie dwa miesiące, także chcę Wam wreszcie o nich opowiedzieć. Ciekawych zapraszam dalej :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-6m955XbqidI\/W88ZcaFSldI\/AAAAAAAAHeo\/B-ZL-TixV6M0u2MHIP8QzWZ3ZkfJaoa3ACLcBGAs\/s1600\/74.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1363\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-6m955XbqidI\/W88ZcaFSldI\/AAAAAAAAHeo\/B-ZL-TixV6M0u2MHIP8QzWZ3ZkfJaoa3ACLcBGAs\/s1600\/74.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDo testów otrzymałam:\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E►podkład mineralny,\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E►pędzel do nakładania Kabuki,\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E►mgiełkę utrwalającą Makeup Mist,\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E►naturalny błyszczyk do ust\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E►naturalną szminkę.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPo wymienieniu kilku e-maili z panią Aleksandrą dobrałam sobie \u003Cb\u003Eodcień podkładu Warm Peach\u003C\/b\u003E. \u003Ca href=\"http:\/\/www.costasy.pl\/jak-dobrac-idealny-podklad\"\u003ETUTAJ\u003C\/a\u003E możecie dokładnie określić jaki macie typ cery, aby dobrze dobrać kolor. Uważam, że jest to bardzo przydatne, ponieważ na oko ciężko jest dobrać podkład zamawiając go online.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EWarm Peach jest to odcień należący do jasnych i jest utrzymany w tonacji ciepłej. Dlatego też się na niego zdecydowałam.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENa początek warto wspomnieć, że przy podkładach mineralnych \u003Cb\u003Enależy zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia naszej skóry\u003C\/b\u003E, ponieważ tylko w ten sposób podkład będzie wyglądał dobrze. Jest to podkład w formie sypkiej. Aplikujemy go za pomocą pędzla typu Kabuki.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-q6CekOXw9mA\/W88e1FWo1II\/AAAAAAAAHe0\/dK-p88Icihk3wcgF0VrFYyoJ2mg2py3RwCLcBGAs\/s1600\/80-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-q6CekOXw9mA\/W88e1FWo1II\/AAAAAAAAHe0\/dK-p88Icihk3wcgF0VrFYyoJ2mg2py3RwCLcBGAs\/s1600\/80-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-4m7UNtxueAU\/W88r8q5XnKI\/AAAAAAAAHfc\/9e-vfOclZYMA6fOxny7RgDt_ui_SA1CxwCLcBGAs\/s1600\/82.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1278\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-4m7UNtxueAU\/W88r8q5XnKI\/AAAAAAAAHfc\/9e-vfOclZYMA6fOxny7RgDt_ui_SA1CxwCLcBGAs\/s1600\/82.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPodkład jest zamknięty w plastikowym płaskim słoiczku z sitkiem, które możemy przekręcić, gdy chcemy wydobyć produkt i z powrotem zakręcić, aby nic się nie wysypało. Zakrętka jest matowa, przez co trochę się brudzi.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPrzystępując do aplikacji, najpierw wysypujemy odrobinę produktu na wieczko, następnie zanurzamy w nim pędzel, strzepujemy nadmiar i w zależności od tego jaką mamy cerę aplikujemy na twarz. \u003Cb\u003ENależy dobrze zapoznać się z sposobem nakładania podkładów mineralnych, aby robić to dobrze i uzyskać zamierzony efekt\u003C\/b\u003E. Często niewiedza doprowadza do tego, że rezygnujemy z używania podkładów w proszku.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJeśli macie cerę mieszaną, tłustą należy go aplikować kolistymi ruchami, natomiast przy cerze suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień, posuwistymi ruchami z góry na dół. Można też go delikatnie stemplować. Stemplowanie podkładu przekłada się na jego większe krycie, dlatego należy aplikować naprawdę cienkie warstwy. Sama się o tym przekonałam ;) Aby produkt się nie pylił i przy tym nie marnował, należy wmasować w pędzel tę ilość, którą wysypiecie na wieczko plus dodatkowo uderzyć podstawą pędzla o płaską powierzchnię. Ten krok sprawia, że kosmetyk osadza się głębiej we włosiu, dzięki czemu podkład się nie pyli. Szczerze, to sama bym na to nie wpadła ;) Dlatego warto przed aplikacją takich produktów zasięgnąć opinii eksperta.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EWłosie pędzla jest niesamowicie miękkie i miłe. Aplikacja za jego pomocą to czysta przyjemność.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZ aplikacją podkładu nie miałam żadnego problemu, choć obaw trochę było, ponieważ miałam pierwszy raz styczność z podkładem w proszku. Zwykle nakładałam \u003Cb\u003E3 cieniutkie warstwy\u003C\/b\u003E. Powiem Wam, że nie mogłam się nadziwić jak buzia \u003Cb\u003Epięknie i naturalnie się prezentuje\u003C\/b\u003E. Naprawdę! Tak ładnie podkład się stapia, że wygląda jak druga skóra. Nie zakryje dużych niedoskonałości, najlepiej jest zaaplikować dodatkowo mineralny korektor, ale na pewno zneutralizuje zaczerwienienia. Skóra po nałożeniu podkładu jest gładka i taka jedwabista. W ostatnim czasie na mojej buzi co i rusz wyskakują jakieś niespodzianki, dlatego też ten podkład idealnie się sprawdził, ponieważ nada się do cer skłonnych do niedoskonałości. Nie zapycha i jest absolutnie bezpieczny.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECo jeszcze wyróżnia podkłady mineralne? Przede wszystkim \u003Cu\u003Enie zawiera żadnych substancji drażniących\u003C\/u\u003E. Ma krótki i konkretny skład\u0026nbsp;►\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #666666;\"\u003EMICA, ZINC OXIDE [+\/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDE), CI 77491 (IRON OXIDE), CI 77499 (IRON OXIDE)]\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E. \u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJest \u003Cu\u003Ebezzapachowy\u003C\/u\u003E, \u003Cu\u003Elekki\u003C\/u\u003E, \u003Cu\u003Ezawiera naturalny filtr SPF 15\u003C\/u\u003E, \u003Cu\u003Ewydajny i w 100% naturalny\u003C\/u\u003E, a także może być używany przez wegetarian i wegan.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EProduktu w słoiczku jest zaledwie 10 g, ale uwierzcie, że produkty w takiej formie są niezwykle wydajne. Cena podkładu to 81, 90 zł. Na jego zużycie mamy 24 miesiące.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-IPYLbJhECiM\/W88l1biVplI\/AAAAAAAAHfA\/H8pssiJySUgBijljClaOhdfvbXwjs9MTQCLcBGAs\/s1600\/87-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1033\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-IPYLbJhECiM\/W88l1biVplI\/AAAAAAAAHfA\/H8pssiJySUgBijljClaOhdfvbXwjs9MTQCLcBGAs\/s1600\/87-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EAby pozbyć się efektu pudrowości w ruch idzie utrwalająca \u003Cb\u003Emgiełka Makeup Mist\u003C\/b\u003E. Pojemność to 50 ml, na zużycie mamy 6 miesięcy. Wszystkie produkty Lily Lolo są utrzymane w minimalistycznej szacie graficznej. Są eleganckie i cieszą oko. Atomizer działa bez zarzutu. Z niewielkiej odległości psikam nią twarz 2-3 razy, nie więcej. Co mi się podoba to to, że fixer \u003Cb\u003Escala makijaż\u003C\/b\u003E i \u003Cb\u003Ewygląda on jeszcze naturalniej\u003C\/b\u003E. Zdecydowanie \u003Cb\u003Eprzedłuża trwałość makijażu\u003C\/b\u003E. Podkład w ciągu dnia się nie ściera, nie waży ani skóra się nie świeci. Produkt posiada w składzie \u003Ci\u003Ealoes\u003C\/i\u003E oraz \u003Ci\u003Epantenol\u003C\/i\u003E, które jak wszyscy wiemy, mają właściwości kojące, nawilżające oraz zatrzymujące wodę w naskórku. Oprócz tego mamy również \u003Ci\u003Eekstrakt z zielonej herbaty\u003C\/i\u003E, który jest silnym antyoksydantem\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E►\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; color: #666666;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003EAQUA (WATER), GLYCERIN, PANTHENOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, ALOE BARBADENSIS (ALOE VERA) LEAF JUICE POWDER, CITRUS PARADISI (GRAPEFRUIT) SEED EXTRACT, CITRIC ACID, LYCIUM CHINENSE (GOJI BERRY) FRUIT EXTRACT, PUNICA GRANATUM (POMEGRANATE) FRUIT EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS (GREEN TEA) LEAF EXTRACT\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EMożna nią również popsikać twarz w ciągu dnia, w celu odświeżenia. Powiem Wam, że generalnie nie byłam nigdy fanką takich produktów, bo uważałam, że nic nie robią. Jednak była to kwestia dobrania odpowiedniego kosmetyku w tej kategorii. Swoje kosztuje, ale przynajmniej mam gwarancję nienagannie wyglądającego makijażu. Cena mgiełki to 60, 40 zł.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-uSyyzZN4qHQ\/W88r0R9xqII\/AAAAAAAAHfM\/ETMbANonK4M7rbGL1pkorEz87j5QF6bagCLcBGAs\/s1600\/90.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-uSyyzZN4qHQ\/W88r0R9xqII\/AAAAAAAAHfM\/ETMbANonK4M7rbGL1pkorEz87j5QF6bagCLcBGAs\/s1600\/90.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-9yUSdjCGZP4\/W88r0SUrKeI\/AAAAAAAAHfQ\/U2Xb0LsURIEjsjfi8KYwNhdW5qIFtvwOQCLcBGAs\/s1600\/91.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-9yUSdjCGZP4\/W88r0SUrKeI\/AAAAAAAAHfQ\/U2Xb0LsURIEjsjfi8KYwNhdW5qIFtvwOQCLcBGAs\/s1600\/91.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-0u__olE5gtw\/W88r0X59m0I\/AAAAAAAAHfU\/V1kooPHlbLIXXe01J-QY2F0Zq2uAsco2ACLcBGAs\/s1600\/94.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-0u__olE5gtw\/W88r0X59m0I\/AAAAAAAAHfU\/V1kooPHlbLIXXe01J-QY2F0Zq2uAsco2ACLcBGAs\/s1600\/94.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-pFpW9ttNfCo\/W88r14tx0BI\/AAAAAAAAHfY\/mBWDmjNwKwcR-fJw0riw_r0K-qu4LlEQQCLcBGAs\/s1600\/97.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1221\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-pFpW9ttNfCo\/W88r14tx0BI\/AAAAAAAAHfY\/mBWDmjNwKwcR-fJw0riw_r0K-qu4LlEQQCLcBGAs\/s1600\/97.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EI na koniec słów parę o produktach do ust. Wybrałam sobie \u003Cb\u003Ekremową naturalną szminkę w odcieniu French Flirt\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003Ebłyszczyk w kolorze Scandalips\u003C\/b\u003E. Nie do końca trafiłam chyba z kolorem, jeśli chodzi o szminkę. Mam wrażenie, że mi nie pasuje. Ale co do samych właściwości, jestem naprawdę zadowolona. Wiecie, że ona serio nawilża? Tak się ją miło nosi cały dzień. Jest przyjemnie kremowa, nie ma problemu z jej aplikacją. Gładko sunie po ustach. Przy jedzeniu, piciu czy ciągłym mówieniu ściera się od środka, ale w ładny sposób. Mi najbardziej zależy na komforcie w ciągu dnia i właśnie ta szminka mi to daje. Usta są nawilżone, bez odstających skórek. Dzięki zawartości witaminy E, wosku oraz organicznego olejku jojoba usta są odżywione i wypielęgnowane. A właśnie tego teraz moje usta potrzebują. Wraz z nadejściem jesieni stały się suche i spierzchnięte + do tego mam okropny nawyk obgryzania warg, dlatego póki odpowiednio ich nie wypielęgnuję, nie sięgam po maty, a stawiam na nawilżające formuły.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E►\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #666666;\"\u003ERICINUS COMMUNIS SEED OIL, MICA, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, CANDELILLA CERA, LANOLIN, ISOAMYL LAURATE, CAPRYLIC\/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CERA ALBA, COPERNICIA CERIFERA CERA, MALTODEXTRIN, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ASCORBYL PALMITATE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, TIN OXIDE [+\/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDE), CI 75470 (CARMINE), CI 77742 (MANGANESE VIOLET)] \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZarówno szminka jak i błyszczyk idealnie wpasowały się teraz w potrzeby moich ust. Błyszczyk w odcieniu Scandalips okazał się na moich ustach bardzo, bardzo jaśniutki i subtelny. Na stronie wygląda na taką ciemną fuksję, a w rzeczywistości jest to jasny róż. Trochę się zawiodłam, bo bardzo mi się podobał na stronie, ale ten daje bardzo fajny efekt. Idealnie wygląda przy takich dziennych, zwykłych makijażach. O ile nie przepadam za błyszczykami, ten wyjątkowo przypadł mi do gustu. Ten i jeszcze jeden z innej firmy, o którym wspominałam przy okazji innego wpisu ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMa nie klejącą formułę, łatwo sunie po ustach, ma mały, precyzyjny aplikator, dzięki czemu w szybki sposób można ją zaaplikować. Nawet w biegu, co często mi się zdarza rano ;) Co więcej - przepięknie pachną czekoladą!\u0026nbsp;♥ Skład\u0026nbsp;►\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; color: #666666;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003ERICINUS COMMUNIS SEED OIL, OLEIC\/LINOLEIC\/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, SORBITAN OLIVATE, CERA ALBA, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, MICA, AROMA, COPERNICIA CERIFERA CERA, CANDELILLA CERA, TOCOPHEROL [+\/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDE), CI 77492 (IRON OXIDE), CI 75470 (CARMINE), CI 77742 (MANGANESE VIOLET)]\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-bVc_yLwZyH0\/W89JTG1Pl1I\/AAAAAAAAHgQ\/CgssOt27jGYG4DMvmHXX7t-V841JhCyLACLcBGAs\/s1600\/IMG_3923.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1511\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-bVc_yLwZyH0\/W89JTG1Pl1I\/AAAAAAAAHgQ\/CgssOt27jGYG4DMvmHXX7t-V841JhCyLACLcBGAs\/s1600\/IMG_3923.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-q2W5Qt8_bSc\/W889-jkfi4I\/AAAAAAAAHgA\/cw504EzyUQouCr-G2RGbq444XNh2xCRWQCLcBGAs\/s1600\/IMG_3185-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"757\" data-original-width=\"1600\" height=\"302\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-q2W5Qt8_bSc\/W889-jkfi4I\/AAAAAAAAHgA\/cw504EzyUQouCr-G2RGbq444XNh2xCRWQCLcBGAs\/s640\/IMG_3185-horz.jpg\" width=\"640\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EWybaczcie, że zdjęcia są każde z innej parafii, ale w dniu, w którym robiłam zdjęcia światło było tak słabe, że posiłkowałam się zdjęciami, które zrobiłam jakiś czas temu. A te chyba najlepiej odzwierciedlają kolory produktów.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003EZnacie kosmetyk od Lily Lolo? Używacie produktów mineralnych do makijażu?\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: x-large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/5538169222483884125\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/10\/produkty-mineralne-do-makijazu-moje.html#comment-form","title":"Komentarze (31)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5538169222483884125"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5538169222483884125"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/10\/produkty-mineralne-do-makijazu-moje.html","title":"produkty mineralne do makijażu | moje pierwsze spotkanie z marką Lily Lolo "}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-6m955XbqidI\/W88ZcaFSldI\/AAAAAAAAHeo\/B-ZL-TixV6M0u2MHIP8QzWZ3ZkfJaoa3ACLcBGAs\/s72-c\/74.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"31"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-5623429348300986801"},"published":{"$t":"2018-10-22T20:13:00.002+02:00"},"updated":{"$t":"2018-10-22T20:13:53.348+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"moja aktualna pielęgnacja twarzy | kosmetyki, których aktualnie używam + zestaw ratunkowy"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: large;\"\u003EWitajcie w poniedziałek!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj przychodzę do Was z aktualizacją mojej pielęgnacji skóry twarzy. Ostatni taki post był 2 lata temu :o Przez ten czas dużo kosmetyków się przewinęło przez moją łazienkę. Lubię używać różnych kosmetyków i często je zmieniam. Musi coś wyjątkowo mi przypasować, żebym do tego wróciła ;) I parę takich produktów jest. Jednak w dzisiejszym poście niemalże większość kosmetyków jest u mnie pierwszy raz. Czy ostatni? Dowiecie się w dalszej części wpisu.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-4q-ZDOB8PUE\/W8xzR3TC8xI\/AAAAAAAAHdU\/lxygrpS1y5IcqvxhZsE4mS0az5QdpI9pACLcBGAs\/s1600\/IMG_3752.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1241\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-4q-ZDOB8PUE\/W8xzR3TC8xI\/AAAAAAAAHdU\/lxygrpS1y5IcqvxhZsE4mS0az5QdpI9pACLcBGAs\/s1600\/IMG_3752.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMoja wieczorna pielęgnacja zaczyna się od zmycia makijażu płynem micelarnym za pomocą płatków kosmetycznych. Obecnie jest to \u003Cb\u003Epłyn micelarny dla skóry wrażliwej aptecznej marki Avene\u003C\/b\u003E\u0026nbsp;oraz była, ponieważ niedawno ją wykończyłam, ale warto wspomnieć,\u0026nbsp;\u003Cb\u003Eaktywna woda micelarna Sensicure od Synchroline\u003C\/b\u003E. Płyn Avene już kiedyś miałam. Zaczynałam od miniaturki i wtedy właśnie postanowiłam kupić dużą butlę. Generalnie duża pojemność kosztuje ok. 70 zł, jednak ja kupuję go na super-hiper wyprzedażach za niecałe 30 zł. Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż, radzi sobie i z tuszem do rzęs i eyelinerem oraz z ciężkimi podkładami. Jest bezzapachowy i nie podrażnia skóry. Zdarzało mi się, że za dużo nalałam na wacik i wycisnęłam nadwyżkę płynu do oka. Nie było to przyjemne i na maksa szczypało, ale przy mniejszej ilości nic takiego nie występuje. Pojemność 400 ml starcza na długi czas. I ja właśnie z reguły decyduję się na takie pojemności, bo płynu sobie nie żałuję, aby dokładnie zmyć makijaż.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EO Synchroline już niedługo poczytacie w oddzielnym wpisie, który szykuję. Jest to świetny produkt dla wrażliwców.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EByłam sceptycznie nastawiona, ponieważ miałam już kiedyś taki delikatny płyn dla wrażliwej skóry i niestety do demakijażu się nie nadawał. Ten jest absolutnym przeciwieństwem. Nie dość, że dobrze zmywa, to do tego jest idealny dla osób z wrażliwą skórą. Więcej już niedługo ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-9fyGRdFR6co\/W8x4TnuA9RI\/AAAAAAAAHdg\/RwPmzwVzfesOt2Vie835N-sOAUFZ2mN7gCLcBGAs\/s1600\/IMG_3758.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-9fyGRdFR6co\/W8x4TnuA9RI\/AAAAAAAAHdg\/RwPmzwVzfesOt2Vie835N-sOAUFZ2mN7gCLcBGAs\/s1600\/IMG_3758.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPo zmyciu makijażu płynem micelarnym, sięgam po produkt myjący w połączeniu z wodą. I tu mam do pokazania Wam \u003Cb\u003Esodową piankę do mycia Soda Clean marki Evrēe.\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPo okropnej przygodzie z CeraVe, o której pisałam Wam w poprzednim poście (\u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/10\/2-okropne-buble-przed-ktorymi.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E), musiałam na gwałt coś kupić, bo w zapasach niestety już niczego więcej nie miałam. Weszłam do Rossmanna bez żadnego researchu wcześniej, tyle co pamiętałam coś z Waszych wpisów. Niestety nie miałam za dużo czasu, aby się na spokojnie zastanowić, bo chłop stał pod Rosskiem i mnie popędzał z daleka;) Więc chwyciłam sodową piankę, bo gdzieś tam mi mignęło na Insta, że ktoś to chwalił. To mówię bierę! Pianka jest przeznaczona do skóry suchej i normalnej. Ma przyjemny zapach truskawkowy, nie jest to jakiś świeży czy naturalny zapach, ale chemiczny też nie. Taki słodki, cukierkowy, ale o dziwo mi pasuje. Konsystencja niezwykle delikatna, przyjemna, taka kremowa. Ja to bym nazwała krem do mycia;) Już po pierwszym użyciu skóra była zupełnie inna. Taka oczyszczona, gładka. Nie to co po tej okropnej emulsji. Wiadomo, że wypryski po tygodniu nie zniknęły, ale czuję, że skóra jest czysta i mam nadzieję, że pianka nie pogorszy stanu mojej skóry. W sumie to, g\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Edy ją skończę chętnie napiszę dla Was\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Erecenzję jak się ostatecznie spisała.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-78PBN0fTvfo\/W8x47jq9G1I\/AAAAAAAAHdo\/d2VJzu447UIYuOkmL4BDN2LVDWMBRmnzACLcBGAs\/s1600\/IMG_3756.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-78PBN0fTvfo\/W8x47jq9G1I\/AAAAAAAAHdo\/d2VJzu447UIYuOkmL4BDN2LVDWMBRmnzACLcBGAs\/s1600\/IMG_3756.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPo oczyszczaniu przyszedł czas na tonizację. I obecnie na łazienkowej półce stoi \u003Cb\u003Ehydrolat aloes marki NaturalME\u003C\/b\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Eoraz \u003Cb\u003Emgiełka do ciała i twarzy Bielenda\u003C\/b\u003E. O mgiełce wspominałam nie raz nie dwa i uważam, że jest genialna.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EUżywałam jej\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Eraczej do ciała, ale od czasu do czasu lądowała też na twarzy, ponieważ hydrolat nie do końca spełnił swoją funkcję. Mogłyście poczytać o nim w oddzielnej recenzji produktów NaturalME\u0026nbsp;►\u0026nbsp;\u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/09\/naturalme-pomaranczowy-peeling-cukrowy.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E. Niestety wysuszał mi skórę i nieprzyjemnie ściągał, dlatego też musiałam wspomagać się mgiełką z Bielendy. Zawiodłam się trochę i już się na niego nie zdecyduję, ale chętnie wypróbuję inne wersje zapachowe. Aloesowy hydrolat koił skórę i tonizował ją, ale miałam po niej ściągniętą skórę i wszystkie suche skórki wychodziły na wierzch. Tak myślę czy by nie wrócić do Wody Piękności marki Embryolisse, która swoje kosztuje, ale chyba był to najlepszy tonik jaki miałam. Pisałam o nim tutaj\u0026nbsp;► \u003Ca href=\"https:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/05\/embryolisse-elixir-eclat-serum.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-fpduHmiZYsA\/W8x8tbKujUI\/AAAAAAAAHd0\/SCAkJ0bKlp4ANMOQfSH_WPqXsopekVowQCLcBGAs\/s1600\/IMG_3778.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-fpduHmiZYsA\/W8x8tbKujUI\/AAAAAAAAHd0\/SCAkJ0bKlp4ANMOQfSH_WPqXsopekVowQCLcBGAs\/s1600\/IMG_3778.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKolejnym krokiem (nie codziennym) jest \u003Cb\u003Epeeling\u003C\/b\u003E. Ja ze względu na skórę suchą i wrażliwą, stawiam na enzymatyczne. Kiedyś nie rozumiałam ich fenomenu. Myślę: jak peeling bez drobinek może złuszczyć martwy naskórek? Dopiero jak pierwszy raz użyłam enzymatycznego peelingu z Avon (\u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/01\/avon-planet-spa-pielegnacja-twarzy.html\"\u003Erecenzja\u003C\/a\u003E), zrozumiałam o co chodzi. Od tamtej pory je uwielbiam. One działają w taki sposób, że nakładamy warstwę tak jak maskę i\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Ezostawiamy na 5-7 minut. W tym czasie enzymy rozpuszczają martwy naskórek. Podczas zmywania wykonujemy delikatny masaż twarzy. Jesienią, kiedy moja skóra jest bardzo sucha, robię peeling nawet 3 razy w tygodniu. Dwa razy to jest podstawa u mnie. Obecnie używam \u003Cb\u003Epeelingu enzymatycznego\u003C\/b\u003E\u0026nbsp;\u003Cb\u003Ez algą morską od Lirene\u003C\/b\u003E, jeszcze w starej szacie graficznej. Ma ładny zapach, gęstą konsystencję i świetnie radzi sobie ze złuszczaniem. Zwykle po zastosowaniu peelingu nakładam dodatkowo silnie nawilżający olejek albo maseczkę na noc i rano mogę cieszyć się miękką i wypielęgnowaną skórą, bez suchych skórek ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-3e3Bh6z-XOc\/W8x_YXijyeI\/AAAAAAAAHeA\/LwlEqRU690QXUtyzZPCY_rmFWtGpfqv4ACLcBGAs\/s1600\/IMG_3762.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1342\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-3e3Bh6z-XOc\/W8x_YXijyeI\/AAAAAAAAHeA\/LwlEqRU690QXUtyzZPCY_rmFWtGpfqv4ACLcBGAs\/s1600\/IMG_3762.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDwa produkty wyżej to moje hity ostatnich tygodni. \u003Cb\u003EOlejek z dzikiej róży marki NaturalMe\u003C\/b\u003E używam już jakiś czas. Znacznie częściej po niego sięgam odkąd skończyły się ciepłe dni, a nadeszły chłodne. Nakładam go na noc. Jest dość tłusty i pachnie jak dla mnie torebką od herbaty, taką suchą :P Nie jest to jakiś super przyjemny zapach, ale nie jest też najgorszy. Olejek ma za zadanie nawilżyć cerę i rozjaśnić przebarwienia. Z czym absolutnie się zgadzam. Skóra po jego zastosowaniu jest nawilżona i miękka, a jakiekolwiek przebarwienia\/blizny po wypryskach są mniej widoczne. I to mi się najbardziej podoba, ponieważ ostatnio bardzo dużo odwiedza mnie takich nieprzyjaciół i o ile rozprawić się z nimi nie jest trudne, o tyle blizn po nich ciężko jest się pozbyć albo chociaż je rozjaśnić. \u003Cb\u003EKrem Synchroline Cream Gel\u003C\/b\u003E\u0026nbsp; otrzymałam w ramach współpracy wraz z wodą micelarną. O obu produktach będziecie mogły poczytać w oddzielnym wpisie. Powiem tylko, że krem pozytywnie mnie zaskoczył. Ma lekką, przyjemną konsystencję i koi skórę.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-fUFGRy2Rk7g\/W8x_jbLVrbI\/AAAAAAAAHeE\/hGraDyZ_lRwVWHwhUd_wlv6gMyz5I9rmwCLcBGAs\/s1600\/IMG_3767.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-fUFGRy2Rk7g\/W8x_jbLVrbI\/AAAAAAAAHeE\/hGraDyZ_lRwVWHwhUd_wlv6gMyz5I9rmwCLcBGAs\/s1600\/IMG_3767.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMaseczki, które obecnie goszczą na mojej łazienkowej półce to \u003Cb\u003Erozświetlająca maska z glinką marki L'Oreal\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003Egłęboko oczyszczająca Care Control od Soraya\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003Enawilżająca maseczka Drink Up-Intensive Overnight marki Origins\u003C\/b\u003E. Nawilżająca z Origins jest moją ulubioną od pierwszego użycia. Pojawiła się kiedyś w ulubieńcach. Świetnie nawilża skórę i pięknie pachnie. Swoje kosztuje, ale warta jest każdej złotówki. Oczyszczającą z Soraya niedawno wyciągnęłam z zapasów. Jestem po paru użyciach, staram się nakładać ją 2 razy w tygodniu. Głównie na miejsca, gdzie mam zaskórniki. Po tych paru użyciach mogę jedynie powiedzieć, że na pewno łagodzi wszelkie krostki, są mniej zaczerwienione i szybciej się goją. Takie odniosłam wrażenie, ale więcej powiem, gdy tylko dobije dna. Z kolei maska z glinką L'Oreal nie zrobiła na mnie wrażenia. Dam jej jednak szansę i postaram się używać regularnie. To co mi przeszkadza to na pewno zapach i to, że zastyga na skorupę, ściągając przy tym skórę.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-uIs_gEUnoU0\/W8x_nhg3vlI\/AAAAAAAAHeI\/78TK9rX6nzc6BOW1AI4W89i8zmG4V7b1gCLcBGAs\/s1600\/IMG_3774.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-uIs_gEUnoU0\/W8x_nhg3vlI\/AAAAAAAAHeI\/78TK9rX6nzc6BOW1AI4W89i8zmG4V7b1gCLcBGAs\/s1600\/IMG_3774.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPowyższe produkty to taki mój zestaw ratunkowy. \u003Cb\u003EŻel Holika Holika\u003C\/b\u003E nadaje się właściwie do wszystkiego. Świetnie koi skórę po opalaniu, idealny do suchej skóry, podrażnionej. Nakładałam go na twarz wtedy gdy miałam totalny wysyp i odstawiłam wszystkie kosmetyki. Niedawno też natrafiłam na \u003Cb\u003Eregenerujący żel marki Aloesove\u003C\/b\u003E, który ma podobne właściwości i działanie. Ma trochę inną konsystencję, bardziej gęstą i lepką. Na razie go testuję i za jakiś czas się na jego temat wypowiem. Do zadań specjalnych, na okropne wypryski, mam \u003Cb\u003Eżel punktowy z 2% kwasem salicylowym \u003C\/b\u003Emarki Avon,\u0026nbsp;który w szybki sposób się z nimi rozprawia.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-ZCu-h4iS5EY\/W8x_se_ruaI\/AAAAAAAAHeQ\/FCxIcDp4DiYcQdXAEkvhdiScpk1X_LlKwCLcBGAs\/s1600\/IMG_3788.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-ZCu-h4iS5EY\/W8x_se_ruaI\/AAAAAAAAHeQ\/FCxIcDp4DiYcQdXAEkvhdiScpk1X_LlKwCLcBGAs\/s1600\/IMG_3788.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EPeeling w formie kremu marki Colline Pharma z 5% kwasem glikolowym\u003C\/b\u003E, to produkt, który planuję w najbliższym czasie wprowadzić do pielęgnacji. Jest to preparat do zwalczania niedoskonałości, ma on poprawić poziom nawilżenia, złuszczyć warstwę rogową oraz wspomóc odnowę i regenerację skóry. Dostałam go jakoś w czerwcu i zostawiłam właśnie na okres jesienny. Gdy tylko wykończę krem z Synchroline, biorę się za ten :) Posiada filtr SPF 30, więc gdy konsystencja będzie mi odpowiadać będę go używać na dzień pod makijaż.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZ kolei na noc z pewnością kupię serum z Bielendy - albo z serii Zielona Herbata albo korygujące z kwasem migdałowym.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003ECzy znacie moje produkty do pielęgnacji? Jakie są Wasze ulubione? Do których chętnie wracacie?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/5623429348300986801\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/10\/moja-aktualna-pielegnacja-twarzy.html#comment-form","title":"Komentarze (28)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5623429348300986801"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5623429348300986801"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/10\/moja-aktualna-pielegnacja-twarzy.html","title":"moja aktualna pielęgnacja twarzy | kosmetyki, których aktualnie używam + zestaw ratunkowy"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-4q-ZDOB8PUE\/W8xzR3TC8xI\/AAAAAAAAHdU\/lxygrpS1y5IcqvxhZsE4mS0az5QdpI9pACLcBGAs\/s72-c\/IMG_3752.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"28"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-7070766049373223965"},"published":{"$t":"2018-10-15T17:36:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2018-10-15T17:36:35.696+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"2 okropne buble, przed którymi przestrzegam | coś do włosów | coś do twarzy"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECześć, cześć!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj przychodzę do Was z tego typu postem, które rzadko się u mnie na blogu pojawiają. Albowiem będę mówić o produktach, które okropnie uprzykrzyły mi życie ;) Z reguły piszę pozytywne recenzje albo takie typu: jest ok, ale bez szału. Ale tak, żebym zjechała produkt od góry do dołu to chyba będzie pierwszy taki wpis. A z tego względu, że generalnie moja cera czy włosy nie są bardzo wymagające i z reguły większej krzywdy dane produkty mi nie robią. Ale, ale ... ostatnio pewne dwa produkty tak dały mi w kość (a właściwie moim włosom i cerze), że postanowiłam poświęcić dla nich oddzielny wpis i przestrzec Was przed nimi. Aczkolwiek wiadomo - u każdego sprawdza się co innego, dlatego też ciekawa jestem czy Wy znacie te produkty i jakie macie o nich zdanie. Zapraszam ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Z-Vo5JhnNrY\/W8NcGthBjPI\/AAAAAAAAHbk\/usVj3uadKM8w6wQITaEdHz488zelmZq-wCLcBGAs\/s1600\/IMG_3670.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1297\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Z-Vo5JhnNrY\/W8NcGthBjPI\/AAAAAAAAHbk\/usVj3uadKM8w6wQITaEdHz488zelmZq-wCLcBGAs\/s1600\/IMG_3670.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBohaterami dzisiejszego wpisu są nawilżająca emulsja do mycia marki CeraVe oraz szampon do włosów od Seboradin. Po tym wpisie oba te produkty lądują z wielkim uśmiechem w koszu :) Ale po kolei...\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Nbxjav6Umas\/W8Nc3bNXm2I\/AAAAAAAAHbw\/Cy1jE9FdC6U-W0SqQWi7Hy_mAlWXUyAhgCLcBGAs\/s1600\/IMG_3676.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1220\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Nbxjav6Umas\/W8Nc3bNXm2I\/AAAAAAAAHbw\/Cy1jE9FdC6U-W0SqQWi7Hy_mAlWXUyAhgCLcBGAs\/s1600\/IMG_3676.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cb\u003ECeraVe Nawilżająca Emulsja do Mycia\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cb\u003EDo Skóry Normalnej i Suchej\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EProdukt dostałam jak jeszcze pracowałam w drogerii. Marka dopiero co się pojawiła. Sporo klientów o nią pytało, więc ucieszyłam się, że miałam okazję go sprawdzić. Trochę czekał w zapasach, bo na tamten moment kończyłam piankę z Orientany. W końcu ją wyciągnęłam i zaczęłam używać. To było jakoś na początku wakacji. Moja cera przez te upały była cały czas tłusta, spocona, tak wiecie... Bez dobrego produktu ani rusz! Niestety CeraVe poległ na całej linii. Po pierwsze napis -bezzapachowa- nieco mija się z prawdą. Zapachu może rzeczywiście nie ma, ale smród już tak. Bardzo mi przeszkadzał, na tyle, że wstrzymywałam oddech przy myciu. Konsystencja była całkiem przyjemna, właśnie taka typowa emulsja. Idealna bym powiedziała do cer suchych. Niestety to jego jedyna zaleta. Cud, że w ogóle jakaś jest. Produkt niestety kompletnie nie nadaje się do mycia. Po umyciu miałam wrażenie, że skóra jest jeszcze bardziej brudna. Cały czas czułam, że coś na niej jest. Ale nie to było najgorsze... Okropnie mnie po tej emulsji wysypało. Przeokropnie! Właściwie do teraz nie mogę doprowadzić twarzy do porządku. Wiem, że miało na to wpływ też odstawienie hormonów, ale ta emulsja wszystko pogorszyła. Całe policzki miałam w okropnych, bolących krostach. Generalnie staram się zużywać produkty do końca, bo nie lubię\u0026nbsp;ich\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Emarnować, ale ta emulsja jest tak tragiczna, że ląduje w koszu z\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Ehukiem. Nie znam się za bardzo na składach i wydaje mi się, że jakichś najgorszych składników nie ma (chętnie poznam Wasze zdanie!), ale np. tokoferol i ceramidy są na szarym końcu. Wstawiam Wam skład poniżej.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-XAMJ12GHgqM\/W8Nv9ysiSgI\/AAAAAAAAHck\/2UxkhkwTLmw3IBpIk4PmVb-QjYVmHD6uQCLcBGAs\/s1600\/IMG_3689.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"847\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-XAMJ12GHgqM\/W8Nv9ysiSgI\/AAAAAAAAHck\/2UxkhkwTLmw3IBpIk4PmVb-QjYVmHD6uQCLcBGAs\/s1600\/IMG_3689.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: x-large;\"\u003E\u003Cb\u003ESeboradin szampon do jasnych włosów\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: x-large;\"\u003E\u003Cb\u003Ekuracja do włosów normalnych, jasnych, farbowanych na blond, siwych\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENa początek powiem, że moje włosy nigdy nie były wymagające. Wystarczyły im szampon i odżywka. Dodatkowo nakładam na końcówki olejek, żeby je zabezpieczyć i wygładzić. Stawiam na szampony regenerujące, odżywcze, dodające objętości. Jedyny problem jaki z nimi mam jest taki, że są trochę oklapnięte. Szampon Seboradin dostałam również wtedy, gdy pracowałam jeszcze w drogerii, ponieważ zajmowałam się półką marki Seboradin i w zamian dostawałam produkty. Z reguły dzieliłam się z siostrą i mamą, raz też zrobiłam rozdanie dla Was na Instagramie, ale ten szampon postanowiłam wypróbować sama. I wybrałam chyba najgorszy z możliwych, bo z tego co mówiła moja siostra seria regenerująca sprawdzała się u niej dobrze. Po pierwsze szampon pachnie mydłem. Ok, nie zapach jest najważniejszy. Po drugie SLS-y w składzie, których moja skóra głowy niezbyt toleruje, ale stwierdziłam, że jak raz na jakiś czas umyję włosy szamponem z SLS-ami to nie umrę. Staram się znaleźć jakąkolwiek zaletę tego produktu, ale nie da się. Myłyście kiedyś włosy mydłem? Takim zwykłym w kostce? Jeśli nie, to spróbujcie i wtedy będziecie wiedziały jak ten szampon myje :) Właśnie tak. Włosy po nim są sztywne, szorstkie, brudne. Podczas mycia niesamowicie się plączą. A ja zawsze czeszę je przed myciem. Jak się spłukuje to już czuć, że są szorstkie i tutaj nawet odżywka nie pomoże. A następnego dnia włosy wyglądały po prostu okropnie. Były tłuste i oklapnięte. Mega się dziwię widząc dość wysoką ocenę na wizażu, ale tak jak wspominałam wcześniej. Ilu ludzi, tyle opinii ;) Miałam zużyć go do mycia pędzli, ale powiem Wam szczerze, że nawet do tego się nie nadaje. Jest po prostu beznadziejny. Poniżej wrzucam skład.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-PlAjrqn5HBc\/W8Nw5-sZSaI\/AAAAAAAAHcw\/hshRkkG4ImIjyddhen27iMQLEkqtQvBXACLcBGAs\/s1600\/IMG_3690.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"867\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-PlAjrqn5HBc\/W8Nw5-sZSaI\/AAAAAAAAHcw\/hshRkkG4ImIjyddhen27iMQLEkqtQvBXACLcBGAs\/s1600\/IMG_3690.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-XAEM27frkoU\/W8NucZB_Z0I\/AAAAAAAAHcM\/E1IKFjSJ6roYlCk3PZQkYuiXDviEGMbwgCLcBGAs\/s1600\/Image-1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-XAEM27frkoU\/W8NucZB_Z0I\/AAAAAAAAHcM\/E1IKFjSJ6roYlCk3PZQkYuiXDviEGMbwgCLcBGAs\/s1600\/Image-1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8dGG65Z8VqA\/W8NueITagqI\/AAAAAAAAHcQ\/nG6XX3c4Po8ixTPP-EUQVjJqilGqrQoPgCLcBGAs\/s1600\/IMG_3685.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8dGG65Z8VqA\/W8NueITagqI\/AAAAAAAAHcQ\/nG6XX3c4Po8ixTPP-EUQVjJqilGqrQoPgCLcBGAs\/s1600\/IMG_3685.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EMoże miałyście styczność z tymi produktami? Jest tu ktoś u kogo dobrze się one sprawdziły? Dajcie koniecznie znać ;) I byłabym wdzięczna, gdyby któraś z Was wypowiedziała się na temat składów.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: x-large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/7070766049373223965\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/10\/2-okropne-buble-przed-ktorymi.html#comment-form","title":"Komentarze (14)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/7070766049373223965"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/7070766049373223965"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/10\/2-okropne-buble-przed-ktorymi.html","title":"2 okropne buble, przed którymi przestrzegam | coś do włosów | coś do twarzy"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Z-Vo5JhnNrY\/W8NcGthBjPI\/AAAAAAAAHbk\/usVj3uadKM8w6wQITaEdHz488zelmZq-wCLcBGAs\/s72-c\/IMG_3670.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"14"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-3545480742196903460"},"published":{"$t":"2018-09-17T16:46:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2018-09-17T16:46:31.539+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"NaturalME | pomarańczowy peeling cukrowy do ciała | hydrolat aloes | "},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECześć Wam!\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJak tam Wasz poniedziałek? Ja właśnie wracam z pracy i padam na twarz. Dzisiejszy dzień tak mnie zmęczył, że marzę o tym, aby się położyć i zdrzemnąć. Otworzyć sklep to nie lada wyzwanie. Odliczam juz dni do piątku!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZapowiada się rodzinny weekend! A Wy jakie macie plany?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj przychodzę do Was z recenzją dwóch produktów marki NaturalME, których używam już od paru miesięcy. Są to aloesowy hydrolat do twarzy, ciała, włosów oraz pomarańczowy peeling cukrowy. To co? Ciekawi jak u mnie sprawdziły się te produkty? Zapraszam do dalszej części wpisu ;)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LAHtLE2Dy04\/W55faNogneI\/AAAAAAAAHUA\/laPWQtzuVoATwjRfJvAmjnplAV_W6QnOgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0582.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" id=\"id_6d68_96e_664f_b54b\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LAHtLE2Dy04\/W55faNogneI\/AAAAAAAAHUA\/laPWQtzuVoATwjRfJvAmjnplAV_W6QnOgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0582.jpg\" style=\"height: auto; width: 1600px;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-zj1G9BzAG2A\/W55fLM-HCNI\/AAAAAAAAHT8\/sgD3QUNYvtkveAUs6S1v9_9hhQSfWUTDgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0583.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" id=\"id_8d43_2ff_feca_27ae\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-zj1G9BzAG2A\/W55fLM-HCNI\/AAAAAAAAHT8\/sgD3QUNYvtkveAUs6S1v9_9hhQSfWUTDgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0583.jpg\" style=\"height: auto; width: 1600px;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJak tylko produkty pojawiły się stacjonarnie i zobaczyłam je na półce w drogerii, zapragnęłam mieć je wszystkie. Szata graficzna zdecydowanie zachęca, krótkie składy i szeroki asortyment również. Pierwsze co kupiłam to olejek z dzikiej róży, ale na jego recenzję musicie jeszcze trochę poczekać. Następnie do koszyka wpadły maska do skóry głowy oraz dwa produkty z dzisiejszego wpisu.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cu\u003EPomarańczowy peeling cukrowy\u003C\/u\u003E\u003C\/b\u003E\u0026nbsp;według producenta ma oczyszczać i wygładzać, a także ma działać ujędrniająco i antycellulitowo.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPrzekonał mnie on przede wszystkim zapachem. Ja osobiście uwielbiam takie cytrusowe, świeże i przyjemne. Peeling zamknięty jest w słoiczku z ciemnego plastiku. Do tego jasna etykieta, na której mamy wszystkie niezbędne informacje. Jak widać trochę się odbarwiła.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EProdukt musimy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia. Zdecydowanie jesteśmy w stanie zużyć go prędzej, nawet jeśli używacie w małej ilości tak jak ja. Głównie na dekolt, ramiona i uda. Jeszcze parę lat temu powiedziałabym, że to jest za mocny zdzierak jak dla mnie, ale teraz uważam, że jest idealny i takiego właśnie złuszczania potrzebuje moja skóra.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Znp9PouHzzA\/W55l3vDBPII\/AAAAAAAAHUQ\/htiAX9686Fg276oX5WxAriZEauNITmOaACLcBGAs\/s1600\/IMG_0585-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1093\" data-original-width=\"1600\" id=\"id_54ce_80b0_3007_3269\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Znp9PouHzzA\/W55l3vDBPII\/AAAAAAAAHUQ\/htiAX9686Fg276oX5WxAriZEauNITmOaACLcBGAs\/s1600\/IMG_0585-horz.jpg\" style=\"height: auto; width: 1600px;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJak już wspominałam zapach jest przepiękny i zdecydowanie umila kąpiel. Skóra po peelingu jest wygładzona, jednak zostawia on taką warstwę po sobie. Nie jest ona lepka czy tłusta tylko taka jakby ochronna, jak się dotyka to czuć porządne nawilżenie i wygładzenie. Na początku niezbyt mi to odpowiadało, ale to dlatego, że nie spłukałam porządnie i warstwa ta była nie do zniesienia. Jednak gdy porządnie spłuczemy, to pozostaje delikatny, ochronny film i właściwie osoby, które nie przepadają za balsamowaniem, mogą ten krok pominąć. Skóra jest nie tylko nawilżona i gładka, ale również ujędrniona, taka miła w dotyku. Peeling spodobał mi się na tyle, że gdy tylko ten dosięgnie dna (myślę, że starczy mi go na max. 3-4 razy), miałam w planach kupić go znowu, bądź wypróbować malinowy albo kawowy, ale w związku z tym, że zaczęłam pracę w Bath and Body Works, kusi mnie teraz tyle ich peelingów, że powoli wariuję od nadmiaru asortymentu ;P A jeszcze sporo peelingów sobie zapisałam z Waszego polecenia, także chyba muszę robić peeling 2 x w tygodniu ;D Ja szczerze Wam ten produkt polecam. Jeśli jesteście zwolennikami mocnego zdzierania i cytrusowych zapachów to ten peeling jest dla Was! Dla ciekawych umieszczam poniżej skład.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-tDJ6rOR62HU\/W55zD0U8biI\/AAAAAAAAHUw\/wnqMoBPgddQnvyX5DsvcThCk0a2ICZDbwCLcBGAs\/s1600\/IMG_0601.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"720\" data-original-width=\"1600\" id=\"id_ec3d_dba3_8dc_b0e6\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-tDJ6rOR62HU\/W55zD0U8biI\/AAAAAAAAHUw\/wnqMoBPgddQnvyX5DsvcThCk0a2ICZDbwCLcBGAs\/s1600\/IMG_0601.jpg\" style=\"height: auto; width: 1600px;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PzkXeDInKe4\/W55pVZtHlMI\/AAAAAAAAHUc\/FBW0EPGmR4EtnxlDzBf6C82685-MQopawCLcBGAs\/s1600\/IMG_0587.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" id=\"id_5067_d9c_b69b_225c\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PzkXeDInKe4\/W55pVZtHlMI\/AAAAAAAAHUc\/FBW0EPGmR4EtnxlDzBf6C82685-MQopawCLcBGAs\/s1600\/IMG_0587.jpg\" style=\"height: auto; width: 1600px;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDrugim produktem jest \u003Cb\u003E\u003Cu\u003Ehydrolat aloesowy do ciała, twarzy i włosów\u003C\/u\u003E\u003C\/b\u003E. Ma łagodzić podrażnienia, regenerować naskórek oraz odświeżać. Pokładałam w nim spore nadzieje, bo generalnie moja skóra raczej aloes lubi. Akurat skończył mi się tonik, to mówię wypróbuję hydrolat (aczkolwiek ostatnio wyczytałam, że nie każdy hydrolat tonizuje, o czym nie wiedziałam). Tego typu produktów używam dość często. Rano po umyciu buzi, wieczorem po umyciu, potem po zmyciu maseczki czy peelingu znowu, psikam nią też maseczki z glinką, aby nie doprowadzić do zaschnięcia. Myślałam, że szybko się skończy, ale myliłam się. Produkty z atomizerem są niezwykle wydajne. Pamiętam jak miałam tonik różany z Evree, który po prostu się nie kończył :P\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZapach jest dość przyjemny, delikatny, orzeźwiający. Hydrolat odświeża, ale czy regeneruje naskórek? Ciężko mi stwierdzić, ponieważ używam go już 3 miesiąc, a stan mojej cery się nie poprawia, a ostatnio dość mocno się buntuje :\/ Poza tym hydrolat niestety wysusza mi skórę... Zaraz po użyciu skóra jest taka ściągnięta i matowa i\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003Ewychodzą na wierzch wszystkie suche skórki.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENo nie podoba mi się to. Może u osób z cerą tłustą\/mieszaną by się sprawdził, ale dla posiadaczek cer suchych nie polecam. Po użyciu muszę natychmiast nałożyć krem nawilżający.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-i9BZipOE5eI\/W553WvA0eDI\/AAAAAAAAHU8\/b6E6MxXfGo81TtpGxPDOwlXIa9uZSPBPgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0591-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" id=\"id_7dcf_ece2_357c_7032\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-i9BZipOE5eI\/W553WvA0eDI\/AAAAAAAAHU8\/b6E6MxXfGo81TtpGxPDOwlXIa9uZSPBPgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0591-horz.jpg\" style=\"height: auto; width: 1600px;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-gsgHhDBdtwc\/W556tq2MCyI\/AAAAAAAAHVI\/Dfya-vtJQqMEP1B3LZuNT-QbBhISxHZUQCLcBGAs\/s1600\/IMG_0600.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"750\" data-original-width=\"1600\" id=\"id_2b60_6663_8c3e_8712\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-gsgHhDBdtwc\/W556tq2MCyI\/AAAAAAAAHVI\/Dfya-vtJQqMEP1B3LZuNT-QbBhISxHZUQCLcBGAs\/s1600\/IMG_0600.jpg\" style=\"height: auto; width: 1600px;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJeśli chodzi o sprawy techniczne, atomizer działa bez zarzutu. Nie pluje produktem, tylko wydobywa mgiełkę. Hydrolat znajduje się w plastikowej, poręcznej butelce. Etykieta czytelna i minimalistyczna. Przemawiają do mnie jak najbardziej ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EProdukty NaturalME stacjonarnie możecie kupić w drogeriach Super Pharm i to w bardzo korzystnych cenach. A na promocji to już w ogóle! Ja akurat peeling kupiłam na promocji -50%, a hydrolat za ok. 16 zł.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMimo, że z hydrolatem nie do końca się polubiliśmy, markę bardzo lubię i z pewnością nie jeden kosmetyk wpadnie jeszcze do koszyka. Na pewno pojawi się jeszcze recenzja olejku z dzikiej róży i maski do skóry głowy ;) A w planach mam kupno kaolinowej glinki białej oraz oleju kokosowego. Mam zamiar wrócić do regularnego olejowania włosów, a moje włosy olej kokosowy wręcz uwielbiają!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMacie swoich ulubieńców z NaturalME? Znacie te produkty?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECałuję,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/3545480742196903460\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/09\/naturalme-pomaranczowy-peeling-cukrowy.html#comment-form","title":"Komentarze (32)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/3545480742196903460"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/3545480742196903460"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/09\/naturalme-pomaranczowy-peeling-cukrowy.html","title":"NaturalME | pomarańczowy peeling cukrowy do ciała | hydrolat aloes | "}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LAHtLE2Dy04\/W55faNogneI\/AAAAAAAAHUA\/laPWQtzuVoATwjRfJvAmjnplAV_W6QnOgCLcBGAs\/s72-c\/IMG_0582.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"32"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-9129946995262199241"},"published":{"$t":"2018-09-01T13:33:00.002+02:00"},"updated":{"$t":"2018-09-01T13:33:41.255+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"Wibo Volume Drama | drogeryjna maskara | czy w końcu jakaś szczoteczka z włosia dała jakikolwiek efekt na moich rzęsach? |"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EHej kochani!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EMała zmiana planów. Dzisiaj opowiem Wam trochę o drogeryjnej masakrze. Miał być post o produktach My Secret, ale niestety nie wszystkie zdjęcia wstawiłam i część mam na komputerze w domu w Gdańsku, a obecnie jestem w domu, we Włocławku, bo mam 3 dni wolnego między szkoleniami. We wtorek wracam do Warszawy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003ETakże zapraszam na wpis :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-iblyHhvPHzA\/W3b-lyhZg5I\/AAAAAAAAHNg\/AmEBvuFf9rUZAvKECn_83EYvh5b3pYscgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0371.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" id=\"id_c7d_3b85_5acc_36ca\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-iblyHhvPHzA\/W3b-lyhZg5I\/AAAAAAAAHNg\/AmEBvuFf9rUZAvKECn_83EYvh5b3pYscgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0371.jpg\" style=\"height: auto; width: 1600px;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EGeneralnie sprawa wygląda tak, że moje rzęsy są liche, rzadkie i opadające. Tylko tusze z silikonową szczoteczką się u mnie sprawdzały. Potrafiły wydłużyć moje rzęsy, pogrubić je trochę i ładnie rozdzielić. Dawałam szansę również tuszom, które miały szczoteczki z włosia, ale niestety nie podołały. Aż pojawiła się nowość marki \u003Cb\u003EWibo\u003C\/b\u003E (już teraz nie taka nowość) \u003Cb\u003EVolume Drama\u003C\/b\u003E kusząca dobrymi recenzjami oraz swoją piękną, złotą szatą graficzną. Uległam, więc i ja. Tym bardziej, że tusz jest łatwo dostępny i w niskiej cenie, bowiem jego cena wynosi niecałe 19 zł. Ja się zdecydowałam na niego na kwietniowej promocji w Rossmannie, więc zapłaciłam niecałe 10 zł. Nawet gdyby się nie sprawdził, nie ucierpiałby mój portfel ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-O29q4hrfuRc\/W3cFMw2C84I\/AAAAAAAAHNs\/L4dRkvxn9WkMUubFvibieMlK8VHPH5atgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0384.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" id=\"id_2509_ddbb_86f8_eb18\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-O29q4hrfuRc\/W3cFMw2C84I\/AAAAAAAAHNs\/L4dRkvxn9WkMUubFvibieMlK8VHPH5atgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0384.jpg\" style=\"height: auto; width: 1600px;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJak się później okazało Volume Drama miała być tańszym zamiennikiem maskary L'Oreal Paradise Extatic (64 zł) bądź Too Faced Better than sex (105 zł). Mają bardzo podobne szczoteczki, standardowe, z włosia, ale czy dają podobny efekt tego Wam nie powiem, bo nie miałam żadnej z tych droższych propozycji. Maskara Wibo ma dość gęstą konsystencję i gdy zobaczyłam tą szczotkę z tym krótkim włosiem i ogromem tuszu na niej, pomyślałam: \"to się nie uda\". Już widziałam te posklejane rzęsy, efekt pajęczych nóżek i tym podobne.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-4GvuSgMi4z4\/W3cLelPFgYI\/AAAAAAAAHOM\/MwO2DBqs5P4oEtqpjySzmeFN7WQgPCXOgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0378-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"843\" data-original-width=\"1600\" id=\"id_7596_3e1d_7cf9_362f\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-4GvuSgMi4z4\/W3cLelPFgYI\/AAAAAAAAHOM\/MwO2DBqs5P4oEtqpjySzmeFN7WQgPCXOgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0378-horz.jpg\" style=\"height: auto; width: 1600px;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZaczęłam od podkręcenia rzęs zalotką, następnie nałożyłam pierwszą warstwę. O dziwo wyglądało to naprawdę dobrze. Dołożyłam jeszcze trochę, aby maksymalnie je wydłużyć, rozdzielić i pozbyć się nadmiaru. Efekt naprawdę mi się spodobał. Tusz przede wszystkim pięknie wydłużył moje rzęsy. Byłoby na pewno lepiej i prościej gdyby nie opadały, ale maskara potrafiła w miarę ten skręt utrzymać w ryzach. Trochę też je pogrubił, ale nie spektakularnie. Co najważniejsze dla mnie - nie osypywał się w ciągu dnia. A to nie lada wyzwanie ;) Jest mocno czarny, co również jest dla mnie istotne, ponieważ mam dość jasne rzęsy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENaprawdę się z nim polubiłam i to chyba na tyle, że z pewnością kupię go ponownie. Może zajmie miejsce ulubionego tusz z Lovely curling pump up, który mimo, że używam różnych tuszy, zawsze ma miejsce w mojej kosmetyczce.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZa niską cenę dostajemy dobrej jakości tusz, który rozdzieli rzęsy, należycie je wydłuży i będzie się trzymał cały dzień. Co jeszcze? Łatwo dostępny i pięknie się prezentuje ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: large;\"\u003EZ resztą sami spójrzcie i oceńcie. Każda z nas oczekuje czegoś innego i ma inne rzęsy, więc jak macie długie rzęsy to na pewno u Was będzie dużo lepszy efekt ;)\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: medium;\"\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Oq2B_dxZs_0\/W4EZLvuMLTI\/AAAAAAAAHSE\/RY9TmFoQfDQT4ggb4uO7rt-ha5QU6fSyACLcBGAs\/s1600\/DSC_0594-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"633\" data-original-width=\"1600\" id=\"id_2d60_312c_f8f6_9f06\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Oq2B_dxZs_0\/W4EZLvuMLTI\/AAAAAAAAHSE\/RY9TmFoQfDQT4ggb4uO7rt-ha5QU6fSyACLcBGAs\/s1600\/DSC_0594-horz.jpg\" style=\"height: auto; width: 1600px;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: large;\"\u003EZnacie Wibo Volume Drama? Miałyście go? Jak wrażenia?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: large;\"\u003EA może polecacie jakiś inny równie dobry drogeryjny tusz?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003ECzekam na Wasze opinie!\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: medium;\"\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: medium;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: medium;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: medium;\"\u003EAda.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/9129946995262199241\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/09\/wibo-volume-drama-drogeryjna-maskara.html#comment-form","title":"Komentarze (49)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/9129946995262199241"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/9129946995262199241"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/09\/wibo-volume-drama-drogeryjna-maskara.html","title":"Wibo Volume Drama | drogeryjna maskara | czy w końcu jakaś szczoteczka z włosia dała jakikolwiek efekt na moich rzęsach? |"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-iblyHhvPHzA\/W3b-lyhZg5I\/AAAAAAAAHNg\/AmEBvuFf9rUZAvKECn_83EYvh5b3pYscgCLcBGAs\/s72-c\/IMG_0371.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"49"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-5320107401768004688"},"published":{"$t":"2018-08-24T10:17:00.002+02:00"},"updated":{"$t":"2018-08-24T10:17:25.625+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"Ingrid Cosmetics | 4 produkty | moja opinia "},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej !\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj przychodzę do Was z recenzją 4 produktów marki Ingrid Cosmetics. Namiętnie testuję ich kosmetyki od 2 tygodni i chciałam Wam co nie co o nich opowiedzieć. Tym bardziej, że z marką mam styczność pierwszy raz. Markę ogólnie znam, ale nigdy jakoś nic nie miałam. Dostałam cztery produkty i są to podkład do twarzy, pomada do brwi, tusz do rzęs oraz trio do konturowania na mokro. Ciekawych zapraszam dalej ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-nFdgQtIBNq8\/W37zoU8R8oI\/AAAAAAAAHQE\/HztltyrXLw0e_ouVBG5dLMXdts4dDiilACLcBGAs\/s1600\/IMG_2435.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-nFdgQtIBNq8\/W37zoU8R8oI\/AAAAAAAAHQE\/HztltyrXLw0e_ouVBG5dLMXdts4dDiilACLcBGAs\/s1600\/IMG_2435.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-wrkHBtTXO4U\/W37z2Zh0UWI\/AAAAAAAAHQI\/5ldZVf4GvR8b7RmIzSTyTZbBSTWtQ_DqgCLcBGAs\/s1600\/IMG_2457%2B%25281%2529.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-wrkHBtTXO4U\/W37z2Zh0UWI\/AAAAAAAAHQI\/5ldZVf4GvR8b7RmIzSTyTZbBSTWtQ_DqgCLcBGAs\/s1600\/IMG_2457%2B%25281%2529.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rc9NLhGFLh4\/W37z3xknEjI\/AAAAAAAAHQM\/X-wri2eCRcQ7aFl_nfq16BkH6SabBhzhACLcBGAs\/s1600\/IMG_2461.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rc9NLhGFLh4\/W37z3xknEjI\/AAAAAAAAHQM\/X-wri2eCRcQ7aFl_nfq16BkH6SabBhzhACLcBGAs\/s1600\/IMG_2461.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZacznijmy od podkładu. Jest to \u003Cb\u003EIdeal Match anti-pollution ultra light\u003C\/b\u003E. Ja otrzymałam w odcieniu 401 pearl beige. Jak twierdzi producent jest to nowoczesny podkład dopasowujący się do skóry, do koloru i struktury, ultralekka receptura na bazie kwasu hialuronowego ma zatrzymywać wodę w naskórku, zapewniając jedwabistą gładkość i matowe wykończenie bez efektu maski. Jak to wygląda w praktyce? Zaraz się dowiecie ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPodkład mieści się w szklanej buteleczce o pojemności 30 ml. Wyposażona jest w pompkę, która sprawnie chodzi, nie zacina się i można wydobyć tyle produktu, ile potrzebujemy; szata graficzna całkiem przyjemna dla oka. Podkład musimy zużyć po otwarciu w ciągu 12 miesięcy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-22i99nk06PQ\/W3702dtp63I\/AAAAAAAAHQg\/L5XdnOg2_18Ft8eaiE-CJzuDFgBPliiLACLcBGAs\/s1600\/IMG_2739.PNG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"800\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-22i99nk06PQ\/W3702dtp63I\/AAAAAAAAHQg\/L5XdnOg2_18Ft8eaiE-CJzuDFgBPliiLACLcBGAs\/s1600\/IMG_2739.PNG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPodkład ma dość gęstą konsystencję, przez co mam wrażenie, szybciej zastyga. Trzeba dość szybko operować gąbką (czy czymkolwiek nakładacie podkład), aby nie zrobić plam. Kolor pearl beige to jaśniutki odcień o lekko różowych tonach, ale nie rzuca się to mocno w oczy. Jego krycie określiłabym lekkie w kierunku średniego. Ładnie wyrównuje koloryt, ale z większymi niedoskonałościami sobie nie poradzi. Zobaczycie na zdjęciach mojego Dżordża na brodzie, który musiał zostać przykryty za pomocą korektora :D Podkład dobrze się trzyma na buzi, ale to też zależy jakiego pudru używacie. Niestety w połączeniu z Bourjois healthy balance, który jest pudrem takim typowym dla cer suchych, okropnie się zważył i powchodził w zmarszczki mimiczne, ale już z pudrem ryżowym z Ecocera zostaje na swoim miejscu. Ładnie się prezentuje, nie wchodzi w zmarszczki, nie roluje się ani nie waży. W duecie z tym pudrem trzyma się cały dzień na mojej buzi i nie ściera się. Za to duży plus ;) Zgadzam się, że dopasowuje się do skóry, że tak powiem współpracuje z nią;) i wygląda naprawdę ładnie, ale nie uważam, żeby jego formuła była lekka. Lekka formuła to dla mnie True Match od L’Oreal. Nie, żeby to był jakiś minus;) Podkład efektu maski nie robi, w miarę ładnie kryje i na pewno jest dużo trwalszy od True Match, który pod koniec dnia się ściera i praktycznie nie ma po nim śladu. Co jeszcze mi się w nim podoba to to, że nie podkreśla suchych skórek, które u mnie są upierdliwe na czole. Mogę potwierdzić słowa producenta, że daje matowe wykończenie, ale jednocześnie jedwabiście wygląda i nie jest to płaski mat.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENiżej macie zdjęcia. Na pierwszym jestem bez makijażu, na drugim podkład, a na trzecim już z korektorem pod oczami i przypudrowaną skórą.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-WxZU6QcxpEA\/W373SzXpXJI\/AAAAAAAAHQs\/QErVq7JK9RMEE4u1oITfjNWA7rsVNKt_wCLcBGAs\/s1600\/4C44BD36-F184-438E-A352-F09B556A6EE7.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1600\" height=\"640\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-WxZU6QcxpEA\/W373SzXpXJI\/AAAAAAAAHQs\/QErVq7JK9RMEE4u1oITfjNWA7rsVNKt_wCLcBGAs\/s640\/4C44BD36-F184-438E-A352-F09B556A6EE7.JPG\" width=\"640\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-yVyesLahQjA\/W373unXeJPI\/AAAAAAAAHQ4\/7f-HdAWAmKkZfd5tf0FrYU8z7PzMBmqCACLcBGAs\/s1600\/IMG_2440.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-yVyesLahQjA\/W373unXeJPI\/AAAAAAAAHQ4\/7f-HdAWAmKkZfd5tf0FrYU8z7PzMBmqCACLcBGAs\/s1600\/IMG_2440.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tDnI6gNd3q4\/W373v5K5VDI\/AAAAAAAAHQ8\/IZ3DmIPTLVYMUQtQcUnmwGxHtospP0OgwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2441.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tDnI6gNd3q4\/W373v5K5VDI\/AAAAAAAAHQ8\/IZ3DmIPTLVYMUQtQcUnmwGxHtospP0OgwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2441.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPrzejdźmy do trio do konturowania. Jest to \u003Cb\u003EIdeal Face contouring cream\u003C\/b\u003E, czyli produkty kremowe, z którymi na co dzień styczności nie mam. Raczej sięgam po pudrowe. Ogólnie trio jest przeznaczone według mnie do jasnych karnacji. Brązer ma całkiem ładny odcień. Ja go nakładałam od razu na podkład i wklepywałam gąbeczką. Wtedy wyglądało to naprawdę ładnie. Kości policzkowe były podkreślone. Rozświetlacz jest perłowy i możemy go również nałożyć na powiekę. Swatch nie oddaje jego uroku, bo na twarzy wyglądał fajnie i ciekawie. Postaram się to trio zużyć, aczkolwiek za kremowymi produktami nie przepadam. Brązer mi się podoba i rozświetlacz również, ale tego najjaśniejszego raczej używać nie będę. Ogólnie produkty mają konsystencję, którą bez problemu aplikuje się na mokrej skórze i nie ma problemu z roztarciem. Jeśli lubicie i preferujecie kremowe produkty to z pewnością z tym trio się polubicie ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-k_r65lQ8jxQ\/W3733n5gsLI\/AAAAAAAAHRA\/cArwp3iBjd0S57rJZOag5dxytAVyVdhPACLcBGAs\/s1600\/IMG_2454.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-k_r65lQ8jxQ\/W3733n5gsLI\/AAAAAAAAHRA\/cArwp3iBjd0S57rJZOag5dxytAVyVdhPACLcBGAs\/s1600\/IMG_2454.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;Od lewej: pomada, trio\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-at6l8x8X1zQ\/W3737Z419nI\/AAAAAAAAHRE\/Tcg41s97TqclGpN98bVtkEerqHJ7sbk0gCLcBGAs\/s1600\/IMG_2437.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-at6l8x8X1zQ\/W3737Z419nI\/AAAAAAAAHRE\/Tcg41s97TqclGpN98bVtkEerqHJ7sbk0gCLcBGAs\/s1600\/IMG_2437.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-mGyUF8RI7_E\/W3738r-NvdI\/AAAAAAAAHRI\/l-2afoz6i4cxjAJo44K0NRSmK6MYdA98QCLcBGAs\/s1600\/IMG_2438.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-mGyUF8RI7_E\/W3738r-NvdI\/AAAAAAAAHRI\/l-2afoz6i4cxjAJo44K0NRSmK6MYdA98QCLcBGAs\/s1600\/IMG_2438.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKolejnym produktem jest \u003Cb\u003Etusz do rzęs Extra Long\u003C\/b\u003E. Ucieszyłam się, gdy zobaczyłam silikonową szczoteczkę;) Kształtem przypomina tą w pielęgnacyjnym tuszu Long4Lashes -\u0026gt; \u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2017\/03\/long4lashes-zel-micelarny-pielegnujacy.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E. Jedną stroną maluję górne rzęsy, a drugą dolne. Niestety nie dostałam żadnych informacji o żadnym z kosmetyków, dlatego wnioskuję po nazwie, że jest to tusz wydłużający. Mamy 6 miesięcy na jego zużycie. Pojemność to 5 ml. Szata graficzna na plus, ma taki jakby ciemno szary lustrzany kolor.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ETusz ładnie rozdziela rzęsy i je wydłuża. Na moich nie wygląda to jakoś super, ale one są po prostu rzadkie i krótkie i do tego opadające. Z resztą same zobaczcie na zdjęciach, że bez tuszu wyglądają jakby ich nie było :P Dla mnie jest okej. Wydłużać wydłuża, ale u mnie przydałoby się jeszcze trochę je pogrubić. Oczywiście go zużyję, bo efekt mi się podoba. A do tego jest trwały i się nie osypuje, co dla mnie jest bardzo istotne i nie raz o tym wspominałam. Jeśli potrzebujecie jedynie wydłużenia rzęs to możecie się nim zainteresować.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-r-FIG5HnpL8\/W376GdtUmXI\/AAAAAAAAHRw\/Sjf9RZ-f2awJPk9z-MYIxWn0zvUNbeI2QCLcBGAs\/s1600\/IMG_2752.PNG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"800\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-r-FIG5HnpL8\/W376GdtUmXI\/AAAAAAAAHRw\/Sjf9RZ-f2awJPk9z-MYIxWn0zvUNbeI2QCLcBGAs\/s1600\/IMG_2752.PNG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-j0gVzIZ-STo\/W374V8pk8vI\/AAAAAAAAHRc\/4TI5PcDYZsMIYJ-JQ54wBZsFkxRejKXHACLcBGAs\/s1600\/IMG_2448.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-j0gVzIZ-STo\/W374V8pk8vI\/AAAAAAAAHRc\/4TI5PcDYZsMIYJ-JQ54wBZsFkxRejKXHACLcBGAs\/s1600\/IMG_2448.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-pkvTOIGxOXQ\/W374XaxtvsI\/AAAAAAAAHRg\/NMkG6W_4B0Q6a5-nileOczpTZpiVd9vrwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2451.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-pkvTOIGxOXQ\/W374XaxtvsI\/AAAAAAAAHRg\/NMkG6W_4B0Q6a5-nileOczpTZpiVd9vrwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2451.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EOstatnim produktem jest \u003Cb\u003Epomada do brwi\u003C\/b\u003E. Najlepsze zawsze na koniec ;) Już teraz nie wyobrażam sobie makijażu bez podkreślania brwi i od jakiegoś czasu używam tylko i wyłącznie pomad. Jak wiecie moją ulubioną jest ta z Wibo, ale rośnie jej konkurencja;) A mianowicie \u003Cb\u003Eprofessional eyebrow pomade\u003C\/b\u003E to naprawdę dobry produkt;) Otrzymałam odcień nr 200 Brown. Bałam się, że będzie za ciemny, ale nie potrzebnie. Pasuje idealnie. Są dostępne jeszcze jasny oraz ciemny brąz. Z łatwością się go aplikuje. Pomada się nie kruszy, jak to miało miejsce przy pomadzie z L'Oreal. Jest trwała, nie rozmazuje się i moim zdaniem wygląda super. Same oceńcie ;) A do tego ma aż 5g;)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-NXQiBcFGDFw\/W37zNX-u3zI\/AAAAAAAAHP8\/KZ3RdmvPBa8ntDO82dkYEPalO7Y5RpHngCLcBGAs\/s1600\/IMG_2736.PNG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"800\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-NXQiBcFGDFw\/W37zNX-u3zI\/AAAAAAAAHP8\/KZ3RdmvPBa8ntDO82dkYEPalO7Y5RpHngCLcBGAs\/s1600\/IMG_2736.PNG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: large;\"\u003EDajcie znać co Wam wpadło w oko :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: large;\"\u003EZnacie produkty Ingrid Cosmetics? Macie swoje ulubione?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: georgia, times new roman, serif; font-size: large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/5320107401768004688\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/08\/ingrid-cosmetics-4-produkty-moja-opinia.html#comment-form","title":"Komentarze (33)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5320107401768004688"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5320107401768004688"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/08\/ingrid-cosmetics-4-produkty-moja-opinia.html","title":"Ingrid Cosmetics | 4 produkty | moja opinia "}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-nFdgQtIBNq8\/W37zoU8R8oI\/AAAAAAAAHQE\/HztltyrXLw0e_ouVBG5dLMXdts4dDiilACLcBGAs\/s72-c\/IMG_2435.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"33"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-5387669898564865006"},"published":{"$t":"2018-08-15T16:58:00.004+02:00"},"updated":{"$t":"2018-08-15T16:58:36.487+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"zestawienie moich pudrów rozświetlających | MAC | dr Irena Eris | Sensique | Wibo | Lovely |"},"content":{"type":"html","$t":"Cześć!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EDzisiaj chciałam Wam opowiedzieć o moich pudrach rozświetlających, które są jednym z moich ulubionych elementów makijażu. Pojawią się i tańsze i droższe propozycje. Ciekawych zapraszam dalej ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/--ez8FCXUhzA\/W3BxcjS8OQI\/AAAAAAAAHIs\/amspCQieMzQ0Ss0UF_dkMtHVbkhTBIWdQCLcBGAs\/s1600\/IMG_0291.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1584\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/--ez8FCXUhzA\/W3BxcjS8OQI\/AAAAAAAAHIs\/amspCQieMzQ0Ss0UF_dkMtHVbkhTBIWdQCLcBGAs\/s1600\/IMG_0291.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7ZRhEc1j1XQ\/W3BxyOfoWsI\/AAAAAAAAHI0\/3ixL1RyyykM6PGn8LVzbriqMgzQHFNk7wCLcBGAs\/s1600\/IMG_0315.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1375\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7ZRhEc1j1XQ\/W3BxyOfoWsI\/AAAAAAAAHI0\/3ixL1RyyykM6PGn8LVzbriqMgzQHFNk7wCLcBGAs\/s1600\/IMG_0315.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-F6zdvV_Xm-Y\/W3BxyMcdD4I\/AAAAAAAAHI4\/XhnR5MQzkLIK2tQ99PPYQXgVd-lgqy3wgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0316.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-F6zdvV_Xm-Y\/W3BxyMcdD4I\/AAAAAAAAHI4\/XhnR5MQzkLIK2tQ99PPYQXgVd-lgqy3wgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0316.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZaczniemy od najdroższego produktu, którym jest \u003Cb\u003EMineralize Skinfinish marki Mac Cosmetics\u003C\/b\u003E. Jak widać jest niestety w opłakanym stanie. Spadł mi kiedyś na kafelki w łazience. Na szczęście nie rozsypał się w drobny mak, tylko pękł na dwie większe części. Dzięki czemu mogę z niego korzystać (\u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2016\/03\/puder-mineralny-mineralize-skinfinish.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E macie recenzję i możecie zobaczyć go w całości).\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPowiem Wam, że ja z kosmetykami MAC mam zawsze jakiegoś pecha. Korektor Pro Longwear też mi spadł na kafelki i cały się potłukł (\u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2016\/06\/mac-pro-longwear-concealer-korektor-w.html\"\u003Erecenzja\u003C\/a\u003E) i płynna pomadka Liquid Lipcolour również mi spadła, ale na szczęście się cała nie rozwaliła, tylko pękła w takim miejscu, że mogę jej używać (\u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2017\/04\/mac-retro-matte-liquid-lipcolour-oh-lady.html\"\u003Erecenzja\u003C\/a\u003E). No cóż... nie jest mi dane mieć droższe kosmetyki :D\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECo do rozświetlacza, sprawa wygląda tak, że to był nie planowany zakup. Poszłam do stoiska Mac z myślą o kupnie korektora, a jak już tam byłam to postanowiłam zobaczyć na żywo jak wygląda rozświetlacz w odcieciu soft \u0026amp; gentle, o którym się naczytałam w Internetach. No i przepadłam! Tak mnie zachwycił, że mówię dobra czemu nie? I czym prędzej pobiegłam do kasy, żeby się nie rozmyślić ;P Zakupu nie żałuję, ponieważ jest bardzo wydajny i warto było wydać na niego taką kwotę. Jest nieco ciemniejszy, niż inne które posiadam, ale ja go uwielbiam! Posiada przepiękne drobinki, powiedziałabym, że trochę nachalne, ale mi się bardzo podoba ogólny efekt. W słońcu prezentuje się bosko!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Ci\u003ECena: 140 zł\u003C\/i\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-aLsRKsVXqJI\/W3B5Fabvc8I\/AAAAAAAAHJI\/_AfE8OwrkaI-HTfX7_MsDwIacT1lmbcygCLcBGAs\/s1600\/IMG_0304.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1263\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-aLsRKsVXqJI\/W3B5Fabvc8I\/AAAAAAAAHJI\/_AfE8OwrkaI-HTfX7_MsDwIacT1lmbcygCLcBGAs\/s1600\/IMG_0304.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-v6yAbjlce4w\/W3B5FlHCuVI\/AAAAAAAAHJM\/QzTqgnbXvaUR1FbL7rPDbQ2aOFnadZzNACLcBGAs\/s1600\/IMG_0306.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-v6yAbjlce4w\/W3B5FlHCuVI\/AAAAAAAAHJM\/QzTqgnbXvaUR1FbL7rPDbQ2aOFnadZzNACLcBGAs\/s1600\/IMG_0306.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKolejnym produktem jest \u003Cb\u003ESun Shimmer od dr Ireny Eris\u003C\/b\u003E. Jest to taki opalizujący puder rozświetlający, który nadaje cerze ciepły blask. Daje subtelny i delikatny efekt. Jako jedyny nie posiada drobinek. Od razu mi się spodobał, gdy tylko go zobaczyłam, ale trochę chodziłam koło niego zanim zdecydowałam się na zakup ;P Rzuciła mi się w oczy ta przepiękna mozaika, która mimo zużycia nadal ładnie się prezentuje. Jedynie napis ProVoke lekko się zatarł. Poza tym przepięknie pachnie, jak wszystkie produkty do makijażu od dr Ireny Eris. Dzięki tym detalom wiem, że mam do czynienia z produktem luksusowym. Ja go kupiłam na promocji -50% jak jeszcze były dostępne w drogeriach Super-Pharm.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Ci\u003ECena: 65 zł\u003C\/i\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-blgpDMXyRiM\/W3B9BLrzJZI\/AAAAAAAAHJc\/oqJg5rUT5mQTR51Jh3j2MrlF7ZFHhzHfwCLcBGAs\/s1600\/IMG_0297.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-blgpDMXyRiM\/W3B9BLrzJZI\/AAAAAAAAHJc\/oqJg5rUT5mQTR51Jh3j2MrlF7ZFHhzHfwCLcBGAs\/s1600\/IMG_0297.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9_xD7vcaXGw\/W3B9BSy6OUI\/AAAAAAAAHJg\/_-skrw9qrQYr69KS7xosOvvys0aq3t0wACLcBGAs\/s1600\/IMG_0299.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9_xD7vcaXGw\/W3B9BSy6OUI\/AAAAAAAAHJg\/_-skrw9qrQYr69KS7xosOvvys0aq3t0wACLcBGAs\/s1600\/IMG_0299.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-X7JI1nk5IFo\/W3B_enhtiWI\/AAAAAAAAHJw\/W0w7ifLmsOsUgxBVZ5BQrZSmrigKqB87QCLcBGAs\/s1600\/IMG_0292-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1017\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-X7JI1nk5IFo\/W3B_enhtiWI\/AAAAAAAAHJw\/W0w7ifLmsOsUgxBVZ5BQrZSmrigKqB87QCLcBGAs\/s1600\/IMG_0292-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ESensitive Skin Highlighting Loose Powder\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003EHighlighting Powder\u003C\/b\u003E to nowości u mnie, które dostałam w paczce od Drogerii Natura (pisałam o niej\u0026nbsp;\u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/08\/nowosci-od-drogerii-natura-marka.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E). Oba zachwyciły mnie od pierwszego użycia. Sypki można śmiało używać do całego ciała. Na opalonej skórze wygląda to obłędnie! Ja osobiście lubię takie rozświetlenie ;) Na zdjęciu wyraźnie widać, że jest różowy-złoty. Można go spokojnie nazwać rose gold.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ETen w kompakcie z kolei Daniel Sobieśniewski na swoim Instagramie porównał do o wiele droższego produktu. A mianowicie do \u003Cu\u003EAmrezy ABH\u003C\/u\u003E (150 zł) -\u0026gt; \u003Ca href=\"https:\/\/www.instagram.com\/p\/BmTpirPhzyo\/?taken-by=danielsobiesniewski\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E. Jest przepiękny! Cieszę się, że do mnie trafił, bo obawiam się, że po tym porównaniu będą wszędzie wykupione ;D Daje piękną taflę, jest bardzo mocno napigmentowany i można z nim przesadzić;) Z resztą same spójrzcie na swatch. Wystarczy jedno pociągnięcie i już jest mocno widoczny. Ja jestem zakochana ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Ci\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECena: 15, 99 zł (w kompakcie), 16, 99 zł (sypki)\u003C\/span\u003E\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-dzWiklthkJk\/W3CDgRTGcCI\/AAAAAAAAHJ8\/-ojd4AH7uoYd7ZYOJ8vLxK8y_nfrCymRQCLcBGAs\/s1600\/IMG_0310-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1016\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-dzWiklthkJk\/W3CDgRTGcCI\/AAAAAAAAHJ8\/-ojd4AH7uoYd7ZYOJ8vLxK8y_nfrCymRQCLcBGAs\/s1600\/IMG_0310-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EI dwie ostatnie pozycje należące do tych najtańszych to \u003Cb\u003EWibo Diamond Illuminator\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003ELovely Gold Highlighter\u003C\/b\u003E. Ten drugi nie wygląda zbyt dobrze, ale tym razem to nie moja niezdarność, a po prostu ucierpiał w czasie podróży w kosmetyczce ;\/ Zastanawiałam się czy kupić nowy egzemplarz, a ten po prostu wyrzucić.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EProdukt daje rozświetlenie w ciepłej tonacji, które ja właśnie preferuję. Jest mocno napigmentowany i wcale nie blednie w ciągu dnia. Podobnie jak ten z Wibo. One są właściwie bardzo podobne do siebie. W końcu to jeden producent ;) Oba przepięknie wyglądają na skórze. Gdybym nie wiedziała ile kosztują dałabym im dużo wyższą cenę ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Ci\u003ECena: 10, 89 zł (Wibo), 10, 59 zł (Lovely).\u003C\/i\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Pe9453NUJg8\/W3CHNAt8KqI\/AAAAAAAAHKI\/YwNDmeHyNa83QGYMjZNeMD9mwbvb0eyMACLcBGAs\/s1600\/IMG_0286.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Pe9453NUJg8\/W3CHNAt8KqI\/AAAAAAAAHKI\/YwNDmeHyNa83QGYMjZNeMD9mwbvb0eyMACLcBGAs\/s1600\/IMG_0286.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-axfi75cbZCQ\/W3GMonyDLVI\/AAAAAAAAHLg\/Z-hkceoug1w53F0wdxXZ6JMC-pVGo8hOgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0389-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1097\" data-original-width=\"1000\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-axfi75cbZCQ\/W3GMonyDLVI\/AAAAAAAAHLg\/Z-hkceoug1w53F0wdxXZ6JMC-pVGo8hOgCLcBGAs\/s1600\/IMG_0389-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ETak wygląda moja kolekcja rozświetlających pudrów. Ciekawa jestem ile Wy ich posiadacie i czy znacie któryś z przeze mnie prezentowanych ;) Lubicie w ogóle rozświetlacze czy możecie się bez nich obejść?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECzekam na Wasze opinie ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECałuję,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EA.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/5387669898564865006\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/08\/zestawienie-moich-pudrow.html#comment-form","title":"Komentarze (45)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5387669898564865006"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/5387669898564865006"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/08\/zestawienie-moich-pudrow.html","title":"zestawienie moich pudrów rozświetlających | MAC | dr Irena Eris | Sensique | Wibo | Lovely |"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/--ez8FCXUhzA\/W3BxcjS8OQI\/AAAAAAAAHIs\/amspCQieMzQ0Ss0UF_dkMtHVbkhTBIWdQCLcBGAs\/s72-c\/IMG_0291.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"45"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-390335911395207030"},"published":{"$t":"2018-08-01T18:36:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2018-08-01T18:36:58.350+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"nowości"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"nowości od Drogerii Natura | marka Sensique | swatche | makijaże | dużo zdjęć |"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECześć Wam!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj chciałam Wam opowiedzieć o przesyłce od Drogerii Natura, którą otrzymałam tydzień temu. Byłam pod mega wrażeniem zawartości. Paczka była wypełniona po brzegi produktami marek Kobo Professional, My Secret i Sensique. Pokazywałam Wam zawartość na InstaStory (\u003Ca href=\"https:\/\/www.instagram.com\/addeleworld\/\"\u003Eaddeleworld\u003C\/a\u003E), a dzisiaj chcę je pokazać z bliska. Zrobię to jednak inaczej - postanowiłam nie pokazywać Wam wszystkich produktów w jednym poście, tylko po jednej marce na post. Jest tego tyle, że nie chcę tworzyć postów-tasiemców, żeby Was nie zanudzić. Dzisiaj na tapetę idzie marka Sensique. To co? Ciekawi? Zapraszam!\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-2wkBpOQiGz4\/W13rY4dtdFI\/AAAAAAAAG00\/ZvRi5G3ZN6UUiVKLs6Wjap-QbguTUc4mACLcBGAs\/s1600\/IMG_E1672.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-2wkBpOQiGz4\/W13rY4dtdFI\/AAAAAAAAG00\/ZvRi5G3ZN6UUiVKLs6Wjap-QbguTUc4mACLcBGAs\/s1600\/IMG_E1672.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-2sKiCl2LDWI\/W13rY05j9HI\/AAAAAAAAG0w\/QXi9iEgtIFg6gi4PCHyukE1GCamJvtdLACLcBGAs\/s1600\/IMG_E1675.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-2sKiCl2LDWI\/W13rY05j9HI\/AAAAAAAAG0w\/QXi9iEgtIFg6gi4PCHyukE1GCamJvtdLACLcBGAs\/s1600\/IMG_E1675.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZacznę od produktów do ust. W paczce znalazłam 8 pomadek. 4 z nich pochodzą z kolekcji Satin Touch Lipstick, które zawierają odżywczy kompleks ceramidowy oraz witaminy E i C. Pomadki regenerują i nawilżają usta oraz je chronią i pielęgnują. Są dostępne w 10 odcieniach, ja otrzymałam: \u003Ci\u003E227 coral peach\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003E230 purple class\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003E231 chic nude\u003C\/i\u003E oraz \u003Ci\u003E232 girly coral\u003C\/i\u003E. Pomadki mają fajną, nawilżającą formułę. Aplikuje się je bez problemu. Jednak trzeba mieć wypielęgnowane usta, ponieważ mogą podkreślić suche skórki. Cena pomadek: 12, 99 zł\/szt.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-MKXw1QX0VXw\/W13uAqr_aoI\/AAAAAAAAG1U\/2E0B1fTLwQMyx2EHomUS33EXWIXqdDnvgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1679-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"978\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-MKXw1QX0VXw\/W13uAqr_aoI\/AAAAAAAAG1U\/2E0B1fTLwQMyx2EHomUS33EXWIXqdDnvgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1679-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-kJKKo-aV320\/W14KQM4Q8CI\/AAAAAAAAG3s\/hCkyWLrfbuMFeWlpPEeb5smbFfDDH5dvgCLcBGAs\/s1600\/227-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"233\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-kJKKo-aV320\/W14KQM4Q8CI\/AAAAAAAAG3s\/hCkyWLrfbuMFeWlpPEeb5smbFfDDH5dvgCLcBGAs\/s1600\/227-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENie należą do trwałych pomadek, ale są fajną odskocznią od matowych. Mają śliczne, soczyste kolory, idealne na lato. Mi najbardziej przypadł do gustu odcień 227. Reszta kolorów poniżej.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-HqAQDZTbfRY\/W19d0X9IMKI\/AAAAAAAAG6U\/22obIwC0-SoOkkMnSP1IzkhxSyt5j6-YwCLcBGAs\/s1600\/201-horz-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"401\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-HqAQDZTbfRY\/W19d0X9IMKI\/AAAAAAAAG6U\/22obIwC0-SoOkkMnSP1IzkhxSyt5j6-YwCLcBGAs\/s1600\/201-horz-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKolejne 4 pomadki pochodzą z serii Volume \u0026amp; Shine Lipstick. Są to nabłyszczające pomadki z dodatkiem składnika MAXI-LIP® zwiększający objętość ust, wzbogacone witaminą E i olejem z kiełków pszenicy, które regenerują i nawilżają usta. Również dostępne w 10 odcieniach, a ja posiadam: \u003C\/span\u003E\u003Ci style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif; font-size: x-large;\"\u003E303 charnelle\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E, \u003C\/span\u003E\u003Ci style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif; font-size: x-large;\"\u003E305 natural pout\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E, \u003C\/span\u003E\u003Ci style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif; font-size: x-large;\"\u003E314 shine pink\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E oraz \u003C\/span\u003E\u003Ci style=\"font-family: georgia, \u0026quot;times new roman\u0026quot;, serif; font-size: x-large;\"\u003E316 nude caramel\u003C\/i\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E. Ja osobiście nie preferuję tego typu wykończeń i drobinek, które posiadają. Także te pomadki raczej pójdą w świat. Cena pomadek: 12, 99 zł\/szt.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-ubgDyjM7Bko\/W130EYBvuxI\/AAAAAAAAG10\/nC0wUNs3Flcz-cEuKeRVP5SshmcJTebpQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1684-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"979\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-ubgDyjM7Bko\/W130EYBvuxI\/AAAAAAAAG10\/nC0wUNs3Flcz-cEuKeRVP5SshmcJTebpQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1684-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-k7wuqxauLNg\/W137D7euZrI\/AAAAAAAAG2U\/NlXq1bjBF3E5panEX1NZw8P0IdBC0_gIQCLcBGAs\/s1600\/303-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"238\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-k7wuqxauLNg\/W137D7euZrI\/AAAAAAAAG2U\/NlXq1bjBF3E5panEX1NZw8P0IdBC0_gIQCLcBGAs\/s1600\/303-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESą to pomadki pół-transparentne z domieszką koloru, więc na każdych ustach będą wyglądać inaczej. W zależności od tego jaki macie naturalny kolor ust. Poniżej wstawiam Wam resztę kolorów z linii.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-WtXIBPQ8gcM\/W2ClzGFO8fI\/AAAAAAAAG68\/qMzZ-ahvnSwqhZqGsOyJRpiNkkJZXo_DACLcBGAs\/s1600\/304-horz-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"267\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-WtXIBPQ8gcM\/W2ClzGFO8fI\/AAAAAAAAG68\/qMzZ-ahvnSwqhZqGsOyJRpiNkkJZXo_DACLcBGAs\/s1600\/304-horz-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENastępnie mamy błyszczyki do ust Ultra Shiny Lips. Nawilżają i pielęgnują usta, nawet wrażliwe. Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Dostępne są w 12 odcieniach, ja posiadam 3 i są to: \u003Ci\u003E108 magic sparkle\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003E109 nude dream\u003C\/i\u003E oraz \u003Ci\u003E112 dusty rose\u003C\/i\u003E. Cena: 11, 99 zł\/szt.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Q85--bGr37M\/W139aVtGSpI\/AAAAAAAAG2g\/Kxw1igD7a0gNKitHYoP4qBxgRXIv6RaTQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1694.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Q85--bGr37M\/W139aVtGSpI\/AAAAAAAAG2g\/Kxw1igD7a0gNKitHYoP4qBxgRXIv6RaTQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1694.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-s7Hx-QLgYb8\/W14Kc2VK0oI\/AAAAAAAAG3w\/utzyBm_EQIURI_x8JAwEMKGiXeoXnxaxgCLcBGAs\/s1600\/na%2Bbloga.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"875\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-s7Hx-QLgYb8\/W14Kc2VK0oI\/AAAAAAAAG3w\/utzyBm_EQIURI_x8JAwEMKGiXeoXnxaxgCLcBGAs\/s1600\/na%2Bbloga.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-X8kTkXHzUlA\/W2C3CkXpyFI\/AAAAAAAAG7Y\/yzrYypqD_4g6O7CTzdhpZ3znym9594AwQCLcBGAs\/s1600\/IMG_1704-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-X8kTkXHzUlA\/W2C3CkXpyFI\/AAAAAAAAG7Y\/yzrYypqD_4g6O7CTzdhpZ3znym9594AwQCLcBGAs\/s1600\/IMG_1704-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBłyszczyki mają płaski aplikator, którym bez problemu maluje się usta. Są niemalże bezbarwne, mają bardzo delikatny kolor. Po swatchach powiedziałabym, że najładniejszy i najlepszy dla mnie byłby 108 magic sparkle, ale na ustach o wiele bardziej podoba mi się 112 dusty rose. Pięknie podkreśla naturalny kolor ust i wypełnia je. Już dawno nie używam błyszczyków, ale odcień dusty rose sobie zostawię, bo naprawdę efekt na ustach mi się spodobał ;) Poniżej możecie zobaczyć resztę kolorów, jakie są jeszcze w linii Ultra Shiny Lipstick.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-4EWct7D-xkI\/W14O6V2O0sI\/AAAAAAAAG4U\/CkvhqAZJ-Z0KNYsPduDtuzu6qhkFvfBWwCLcBGAs\/s1600\/123344-vert.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-4EWct7D-xkI\/W14O6V2O0sI\/AAAAAAAAG4U\/CkvhqAZJ-Z0KNYsPduDtuzu6qhkFvfBWwCLcBGAs\/s1600\/123344-vert.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKolejne cuda to aksamitne cienie do powiek, dostępne aż w 20 odcieniach. W paczce znalazłam 4: \u003Ci\u003E222 sapphire\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003E224 golden girl\u003C\/i\u003E, \u003Ci\u003E229 golden arricot\u003C\/i\u003E i \u003Ci\u003E230 full of green\u003C\/i\u003E. Są dostępne w cenie 10, 99 zł.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ptZXWJ3RyQQ\/W14FHvqKk3I\/AAAAAAAAG3A\/-OjLyr3PQ9Mwg9PqHFkFXWDGhs0rrfuHwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1707.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ptZXWJ3RyQQ\/W14FHvqKk3I\/AAAAAAAAG3A\/-OjLyr3PQ9Mwg9PqHFkFXWDGhs0rrfuHwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1707.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-4mn68YU1Vms\/W14HTBldkuI\/AAAAAAAAG3U\/x1QJosE7FhoRzgDgHEhYgNltC8_YMKGwgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1716-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"895\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-4mn68YU1Vms\/W14HTBldkuI\/AAAAAAAAG3U\/x1QJosE7FhoRzgDgHEhYgNltC8_YMKGwgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1716-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ECienie mają super pigmentację, aksamitną konsystencję oraz świetnie się blendują. Ten złoty jest po prostu przepiękny i ożywi każdy dzienny makijaż. Idealnie nada się do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka. Sapphire też robi wrażenie! Poniżej możecie zobaczyć makijaż jaki zmalowałam przy użyciu tego cienia ;) I resztę kolorów jakie są dostępne.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-_ZsKfq2cCOM\/W14I2iB8Q5I\/AAAAAAAAG3g\/5gRq1PSwdXMhE5GiiZshXkZj8_ynd3RGACLcBGAs\/s1600\/213-horz-vert.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"401\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-_ZsKfq2cCOM\/W14I2iB8Q5I\/AAAAAAAAG3g\/5gRq1PSwdXMhE5GiiZshXkZj8_ynd3RGACLcBGAs\/s1600\/213-horz-vert.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-TF4JI6gULzM\/W2HXMLKyGcI\/AAAAAAAAG8I\/d5kITAdhv3UbNt_HyKhiGfO5UUHkpdlqACLcBGAs\/s1600\/IMG_2088-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"657\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-TF4JI6gULzM\/W2HXMLKyGcI\/AAAAAAAAG8I\/d5kITAdhv3UbNt_HyKhiGfO5UUHkpdlqACLcBGAs\/s1600\/IMG_2088-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKolejne produkty to tusz do rzęs oraz dwa pudry rozświetlające. Tusz nazywa się Stay with me waterproof mascara i jest wodoodporny, który ma optycznie pogrubić i wydłużyć rzęsy. Zawiera naturalne woski, olejki oraz prowitaminę B5. Nie rozmazuje się i nie kruszy. Czy rzeczywiście tak jest? Co do ostatniego mogę się zgodzić. Jest trwały. Ale co do pogrubienia i wydłużenia? Niestety nie robi ani jednego ani drugiego. Starałam się wycisnąć z niego wszystko co można, ale no nie da się. Nakładam jedną warstwę, drugą, trzecią, a rzęsy dalej wyglądają jak przed pomalowaniem. Tyle tylko, że są czarne. Także myślę, że oddam go mamie albo siostrze, może u nich sprawdzi się lepiej. Może to kwestia szczoteczki z włosia, której moje rzęsy nie akceptują :P (z wyjątkiem Wibo Volume Drama). Jest dostępna jeszcze standardowa, nie wodoodporna wersja Long Lashes mascara, która ma taką samą szczoteczkę jak pielęgnujący tusz z Long4Lashes i pewnie sprawdziłaby się lepiej. Cena tuszów: 17, 99 zł\/szt.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zMp_HeRnvJU\/W14Uf3NbXdI\/AAAAAAAAG5I\/fV8sSJ8WQv02-u-vJyo5Fvs6b8CjNBLbwCLcBGAs\/s1600\/IMG_1731.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zMp_HeRnvJU\/W14Uf3NbXdI\/AAAAAAAAG5I\/fV8sSJ8WQv02-u-vJyo5Fvs6b8CjNBLbwCLcBGAs\/s1600\/IMG_1731.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Fl4NxayQS-k\/W2HZ8bf63aI\/AAAAAAAAG8c\/GFI464MloigQVCwCwl6BXy3Y2o4kc-tFQCLcBGAs\/s1600\/IMG_1849-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"628\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Fl4NxayQS-k\/W2HZ8bf63aI\/AAAAAAAAG8c\/GFI464MloigQVCwCwl6BXy3Y2o4kc-tFQCLcBGAs\/s1600\/IMG_1849-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESame widzicie, że efekt nie jest powalający. Może na dłuższych i gęstszych rzęsach wyglądałoby to lepiej.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-H-aW82mOx_A\/W14YaxWqyqI\/AAAAAAAAG58\/TAhGk6OcO1Id9g5CuFtJO9JLDGS_I6GXQCLcBGAs\/s1600\/SENSIQUE_SENSITIVE_SKIN_Tusz_wyd%25C5%2582u%25C5%25BCaj%25C4%2585cy_LONG_LASHES.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"802\" data-original-width=\"1000\" height=\"512\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-H-aW82mOx_A\/W14YaxWqyqI\/AAAAAAAAG58\/TAhGk6OcO1Id9g5CuFtJO9JLDGS_I6GXQCLcBGAs\/s640\/SENSIQUE_SENSITIVE_SKIN_Tusz_wyd%25C5%2582u%25C5%25BCaj%25C4%2585cy_LONG_LASHES.jpg\" width=\"640\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPrzejdźmy do pudrów rozświetlających. Jeden jest prasowany, drugi sypki. Senstive Skin Highlighting Powder jest to mocno rozświetlający puder do twarzy i ciała, może być stosowany na mokro dla wzmocnienia efektu. Jego cena to: 15, 99 zł. Jest bardzo aksamitny i z łatwością się go nakłada. Ma taki złocisty, szampański odcień. Przepiękny! To cudeńko! Maltretuję go codziennie, w słońcu przepięknie się mieni, ale nie zawiera nachalnych drobinek.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-zgBPDiTWuGc\/W14Uft0KPyI\/AAAAAAAAG5E\/y3UDQTzrbi4m2nbBa9tpdDk2435xKzKcgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1738.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-zgBPDiTWuGc\/W14Uft0KPyI\/AAAAAAAAG5E\/y3UDQTzrbi4m2nbBa9tpdDk2435xKzKcgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1738.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-DBmwhOxC9KQ\/W14VlQfGlQI\/AAAAAAAAG5g\/sIhULDqE8mEgBfaFKYgS1sJQiObJw8ZeACLcBGAs\/s1600\/IMG_E1724-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"760\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-DBmwhOxC9KQ\/W14VlQfGlQI\/AAAAAAAAG5g\/sIhULDqE8mEgBfaFKYgS1sJQiObJw8ZeACLcBGAs\/s1600\/IMG_E1724-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESypki z kolei Senstivie Skin Highlighting Loose Powder jest bardziej różowy, ale równie piękny. Świetna pigmentacja i rozświetlenie! Ja jestem zachwycona, używam go też do ciała i wygląda to naprawdę rewelacyjnie! Jest jeszcze dostępna wersja transparentna.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ZWS9TLkP09w\/W14YIxdI5FI\/AAAAAAAAG50\/DF5rl0bnkUwgcy-tkZTuRzI8WXqbAHRwwCLcBGAs\/s1600\/SENSIQUE_MATTE%2526FIX_POWDER.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"570\" data-original-width=\"1000\" height=\"364\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ZWS9TLkP09w\/W14YIxdI5FI\/AAAAAAAAG50\/DF5rl0bnkUwgcy-tkZTuRzI8WXqbAHRwwCLcBGAs\/s640\/SENSIQUE_MATTE%2526FIX_POWDER.jpg\" width=\"640\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESame widzicie, że jest tego sporo, a to dopiero jedna marka.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMnie najbardziej zachwyciły rozświetlacze oraz cienie do powiek! Dajcie znać co Wam wpadło w oko ;)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EA już jutro (2.08.) w drogeriach Natura rusza urodzinowa Loteria, w której do wygrania jest aż 7500 nagród - w tym samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid. Wszystkie szczegóły macie na stronie www.loterianatura.pl Może sama wezmę udział ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/390335911395207030\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/08\/nowosci-od-drogerii-natura-marka.html#comment-form","title":"Komentarze (33)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/390335911395207030"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/390335911395207030"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/08\/nowosci-od-drogerii-natura-marka.html","title":"nowości od Drogerii Natura | marka Sensique | swatche | makijaże | dużo zdjęć |"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-2wkBpOQiGz4\/W13rY4dtdFI\/AAAAAAAAG00\/ZvRi5G3ZN6UUiVKLs6Wjap-QbguTUc4mACLcBGAs\/s72-c\/IMG_E1672.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"33"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-281958169080395268"},"published":{"$t":"2018-07-30T21:12:00.002+02:00"},"updated":{"$t":"2018-07-30T21:22:14.465+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"zamiennik najpiękniejszej pomadki marki MAC Cosmetics | efekt na ustach | swatche | "},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EHej hej!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPrzychodzę do Was dzisiaj z postem, w którym pokażę Wam zamiennik mojej ulubionej pomadki nieco droższej marki, którą jest Mac Cosmetics. Na pewno domyślacie się o który kolor chodzi, ponieważ nie raz pojawiała się już na moim blogu. Tak, jest to odcień Mehr o wykończeniu matte. Historia tej pomadki wygląda następująco. Poszłam z koleżanką do Douglasa do stoiska Mac (jeszcze wtedy nie było oddzielnego salonu w trójmieście), aby kupić koleżance na prezent pomadkę. Pamiętam, że wahałam się między dwoma odcieniami, ale ostatecznie wybrałam Mehr. Byłam tak zachwycona tym kolorem, że zapragnęłam ją mieć! Jednak nie zdążyłam nawet pomyśleć kiedy mogłabym ją sobie zakupić, ponieważ za parę dni były moje urodziny i moje koleżanki sprawiły mi taką samą!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-L1jwviIEqbQ\/W1i_Y74EhFI\/AAAAAAAAGyQ\/0ra-P--RE6MsuIhEQDujKImgSMpk3S9qACLcBGAs\/s1600\/3.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-L1jwviIEqbQ\/W1i_Y74EhFI\/AAAAAAAAGyQ\/0ra-P--RE6MsuIhEQDujKImgSMpk3S9qACLcBGAs\/s1600\/3.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EGdybym miała wybrać jedną jedyną pomadkę wśród wszystkich, które posiadam wybrałabym zdecydowanie tą. Ma idealny odcień takiego brudnego różu, pięknie wypełnia usta i zastyga na mat, ale nie wżera się w usta i naprawdę długo się trzyma. A nawet jeśli trochę się zje to nie rzuca się to w oczy ze względu na neutralny odcień. Ma kremową formułę dzięki czemu sunie po ustach i nie ma problemu z aplikacją (nie jest tak tępa jak przy wykończeniu retro matte). Pomadki firmy Mac Cosmetics kosztują 82 zł i jednak nie wszystkich na nie stać. Ja też nie mogę sobie pozwolić na to, aby co jakiś czas fundować sobie nowy odcień ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-vBwHW-DKeRo\/W1jD3LMPEAI\/AAAAAAAAGyc\/oxAuCpT_c7g2Hr712WSA26Z02sJtHSm4QCLcBGAs\/s1600\/5.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-vBwHW-DKeRo\/W1jD3LMPEAI\/AAAAAAAAGyc\/oxAuCpT_c7g2Hr712WSA26Z02sJtHSm4QCLcBGAs\/s1600\/5.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EAle z pomocą przychodzą tańsze marki. Nie starałam się jakoś bardzo, aby znaleźć koniecznie zamiennik. Po prostu cieszyłam się Mehr i używałam jej tak często jak miałam na to ochotę. Aż tu któregoś razu Kosmetyczna Hedonistka napisała post o ulubieńcach, w którym znalazła się pomadka marki Maybelline Color Sensational Matte w kolorze 987 Smoky Rose. Bardzo mi się spodobał ten odcień po zobaczeniu swatchy, także natychmiast ją sobie zapisałam na liście. Gdy pojawiła się promocja 1+1 za grosz w Super-Pharm namówiłam koleżankę, żebyśmy się złożyły. Też po moich namowach wzięła ten odcień;) Dodając do tego zniżkę pracowniczą zapłaciłam za nią coś ok. 12 zł\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENawet jeśli wzięłabym ją w cenie regularnej (29,99 zł) nie żałowałabym.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENałożyłam ją na usta, stoję przed lustrem, tak patrzę i patrzę i sobie myślę: coś mi przypomina ten odcień. I nagle mnie olśniło : przecież to Mehr! Jest może odrobinkę jaśniejsza, ale naprawdę na ustach praktycznie tego nie widać. Zdarzało się, że koleżanka pytała czy mam Mehr na ustach, a się okazywało, że to Maybelline ;) Naprawdę są podobne, mają takie samo wykończenie, formułę i tak samo słodko pachną ;) Maybelline może jest troszkę bardziej kremowa, przez co ciut mniej trwała od Mehr.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESame oceńcie czy są podobne - poniżej zamieszczam swatche obu produktów.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LxY7PaWDpWM\/W1jEhKHtxlI\/AAAAAAAAGyo\/qzeraCNyrqMWytsnmR90EVy8nZPqPFxYACLcBGAs\/s1600\/IMG_1665.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LxY7PaWDpWM\/W1jEhKHtxlI\/AAAAAAAAGyo\/qzeraCNyrqMWytsnmR90EVy8nZPqPFxYACLcBGAs\/s1600\/IMG_1665.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-KEUPbzdusSM\/W1jGB9IHNGI\/AAAAAAAAGy4\/7dIMAXR-dXQzeZlTeXT51v5YEl7ZRlViQCLcBGAs\/s1600\/IMG_1668.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1055\" data-original-width=\"1000\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-KEUPbzdusSM\/W1jGB9IHNGI\/AAAAAAAAGy4\/7dIMAXR-dXQzeZlTeXT51v5YEl7ZRlViQCLcBGAs\/s1600\/IMG_1668.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Vr3JvcPSW_8\/W1mnTji6KNI\/AAAAAAAAGzg\/_t2uIywQPJ0EBZw_h3HlzNYUZb1ZZLsMACLcBGAs\/s1600\/1-mehr-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"625\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Vr3JvcPSW_8\/W1mnTji6KNI\/AAAAAAAAGzg\/_t2uIywQPJ0EBZw_h3HlzNYUZb1ZZLsMACLcBGAs\/s1600\/1-mehr-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPo lewej Mehr, po prawej Smoky Rose. Czyż nie jest to uderzające podobieństwo? ;) Obie pomadki bardzo dobrze mi się nosi. Może trochę wysuszają usta, ale niestety matowe pomadki mają to do siebie, więc tego nie ominiemy. Wystarczy zadbać o odpowiednią pielęgnację.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EJakie są Wasze ulubione pomadki? Macie swojego ulubieńca wśród kosmetyków Mac Cosmetics?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EBuziaki,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/281958169080395268\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/07\/zamiennik-najpiekniejszej-pomadki-mac.html#comment-form","title":"Komentarze (20)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/281958169080395268"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/281958169080395268"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/07\/zamiennik-najpiekniejszej-pomadki-mac.html","title":"zamiennik najpiękniejszej pomadki marki MAC Cosmetics | efekt na ustach | swatche | "}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-L1jwviIEqbQ\/W1i_Y74EhFI\/AAAAAAAAGyQ\/0ra-P--RE6MsuIhEQDujKImgSMpk3S9qACLcBGAs\/s72-c\/3.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"20"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-8897215974652164783"},"published":{"$t":"2018-07-26T22:23:00.001+02:00"},"updated":{"$t":"2018-07-29T21:48:01.984+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"Wibo Eyebrow Pomade vs. L'Oreal Paradise Pomade Extatic | porównanie dwóch pomad do brwi | moja opinia"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EHej kochani!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003ENie wiem jak u Was, ale u mnie od jakiegoś roku brwi grają główne skrzypce w moim makijażu. Tak naprawdę póki nie zaczęłam używać pomad, podkreślałam je raz na jakiś czas. Ale efekt jaki dają pomady do brwi tak mi się spodobał, że teraz sobie nie wyobrażam ich nie pomalować, gdy robię pełny makijaż. Czasem się zdarzy, że nałożę tylko podkład i podkreślę brwi i taki makeup-nomakeup mi się podoba ;) Dzisiaj chciałam Wam opowiedzieć o dwóch pomadach drogeryjnych marek z różnych półek cenowych. Zapraszam ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-0vTfNYKNLHk\/W1inEWo7tiI\/AAAAAAAAGxM\/WPhf9B7JLgYYI2nW7UC1b4we4V6PNfYVgCLcBGAs\/s1600\/IMG_1471.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-0vTfNYKNLHk\/W1inEWo7tiI\/AAAAAAAAGxM\/WPhf9B7JLgYYI2nW7UC1b4we4V6PNfYVgCLcBGAs\/s1600\/IMG_1471.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003ESą to pomady marek \u003Cb\u003EL'Oreal\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003EWibo\u003C\/b\u003E. \u003Cb\u003EParadise Pomade Extatic\u003C\/b\u003E otrzymałam w ramach testowania z portalu wizaz.pl (o czym wspominałam we wpisie o nowościach -\u0026gt; \u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/07\/nowosci-majaczerwca-cerave-vichy-loreal.html\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E.) w odcieniu \u003Cu\u003E103 Chatain\u003C\/u\u003E. Jest to w dosłownym tłumaczeniu brązowy. Taki bym powiedziała nie za ciemny, nie za jasny. Jak zobaczyłam go w opakowaniu pomyślałam, że będzie za jasny, ale okazało się, że pasuje idealnie. Jeśli chodzi o konsystencję jest mocno zbita i na początku nakłada się dobrze. Potem jednak jak trochę przyschnie robią się takie dziwne grudki, które ciężko rozetrzeć na brwiach i muszę je zbierać patyczkiem albo spiralką. No trochę uciążliwe to jest. Przy pomadzie \u003Cb\u003EWibo Eyebrow Pomade\u003C\/b\u003E nic takiego nie miało miejsca. Nawet jak przyschła to żadne grudki się nie gromadziły. Wspomagałam się również płynem Duraline, który sprawiał, że pomada robiła się bardziej kremowa i ułatwiała aplikację. Pomada z Wibo jest bardzo wydajna. Używam jej już ponad pół roku i mam jej jeszcze całkiem sporo. Posiadam odcień \u003Cu\u003E01 soft brown\u003C\/u\u003E. Wyszedł całkiem niedawno jeszcze jaśniejszy odcień 04 blonde.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-GrSjg7Jdnso\/W1iruf4TZ_I\/AAAAAAAAGxY\/_qZYKxKLKUIWnbv3AMpp_9VKUjik1zapwCLcBGAs\/s1600\/IMG_1472.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-GrSjg7Jdnso\/W1iruf4TZ_I\/AAAAAAAAGxY\/_qZYKxKLKUIWnbv3AMpp_9VKUjik1zapwCLcBGAs\/s1600\/IMG_1472.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-9fuS9_wYfM4\/W1iru6VRJHI\/AAAAAAAAGxc\/TsOr4p2tziQbVl6EwowdiyBj8GyXx9p-gCLcBGAs\/s1600\/IMG_1478.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-9fuS9_wYfM4\/W1iru6VRJHI\/AAAAAAAAGxc\/TsOr4p2tziQbVl6EwowdiyBj8GyXx9p-gCLcBGAs\/s1600\/IMG_1478.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EProduktu od L'Oreal używam dopiero od jakiegoś czasu i ogólnie kolor mi odpowiada. Jest trochę jaśniejszy od Wibo, ale też ładnie się prezentuje. Jeśli chodzi o szatę graficzną dość ciekawie wygląda, piękna kolorystyka różowo-złote odcienie. Produkt rzuca się w oczy i zwróciłabym na niego uwagę w drogerii, jednak jest mało praktyczny w podróży. Zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce przez dołączony pędzelek, który btw. jest za miękki i niezbyt nadaje się do aplikacji. Pomada z Wibo ma 3,5 grama, a z L'Oreal 3,0 g, a za tą z L'Oreal musimy zapłacić stacjonarnie blisko 60 zł, a za Wibo zaledwie 25 zł. Od dawna uważam, że L'Oreal przegina z tymi cenami, ponieważ jest to marka drogeryjna i nie ma jakoś mega świetnych produktów. Już na pewno nie są to ceny adekwatne do jakości. Uważam, że pomada z Wibo jest lepsza i do tego dużo tańsza. Cieszę się, że miałam okazję ją przetestować, ponieważ dość mocno mnie intrygowała, ale myślę, że mocno bym żałowała gdybym kupiła ją w cenie regularnej. Oczywiście możecie polować na nią na promocjach typu -50%, gdzie wyniesie Was ona ok. 30 zł. Jednak Wibo w tym wypadku będzie kosztować ok. 13 zł i ja ją w takiej cenie kupiłam ;) Także wybór należy do Was. Ja pozostaję wierna marce Wibo, która ma świetne, tanie i łatwo dostępne produkty.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-dJzYevXWqsc\/W1iwYXDu30I\/AAAAAAAAGxw\/lDyIOUCpRAMcssh9WuQXS7IDyg1RnsiBACLcBGAs\/s1600\/IMG_1482.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-dJzYevXWqsc\/W1iwYXDu30I\/AAAAAAAAGxw\/lDyIOUCpRAMcssh9WuQXS7IDyg1RnsiBACLcBGAs\/s1600\/IMG_1482.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-gluRWxGMqi4\/W1iwXhIUxyI\/AAAAAAAAGxs\/MweERLm54wcNbaiV35Nsv0UWDPUBKDZnACLcBGAs\/s1600\/IMG_1488.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-gluRWxGMqi4\/W1iwXhIUxyI\/AAAAAAAAGxs\/MweERLm54wcNbaiV35Nsv0UWDPUBKDZnACLcBGAs\/s1600\/IMG_1488.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif;\"\u003EOd lewej: Wibo , L'Oreal\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EPoniżej możecie zobaczyć jak pomady prezentują się na brwiach. Zdjęcie od lewej to pomada z L'Oreal, na kolejnym pomada od Wibo ;) Wyszły bardzo podobnie. Na swatchach było ewidentnie widać, że Paradise jest jaśniejsza, ale na brwiach nie widać aż tak tej różnicy.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EObie są trwałe, nie rozmazują się w ciągu dnia, nie bledną i trzeba dość mocno pocierać nasączonym płynem wacikiem, aby je zmyć.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-p_kt29u4ta4\/W1orkKpuu0I\/AAAAAAAAG0A\/VT1USTDsXWY_7qKk6CNZtT1QWPXbOACRQCLcBGAs\/s1600\/2-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"605\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-p_kt29u4ta4\/W1orkKpuu0I\/AAAAAAAAG0A\/VT1USTDsXWY_7qKk6CNZtT1QWPXbOACRQCLcBGAs\/s1600\/2-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-2Ettifs3Y14\/W1izzc6OSJI\/AAAAAAAAGyA\/52CJRQu9aDYYgjdy_D6nu5Ytc3YF0Er6ACLcBGAs\/s1600\/IMG_0272-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1066\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-2Ettifs3Y14\/W1izzc6OSJI\/AAAAAAAAGyA\/52CJRQu9aDYYgjdy_D6nu5Ytc3YF0Er6ACLcBGAs\/s1600\/IMG_0272-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EMiałyście te produkty? Jakie produkty do brwi preferujecie? Dajcie znać!\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Georgia, Times New Roman, serif; font-size: large;\"\u003EAda.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/8897215974652164783\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/07\/wibo-eyebrow-pomade-vs-loreal-paradise.html#comment-form","title":"Komentarze (29)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/8897215974652164783"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/8897215974652164783"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/07\/wibo-eyebrow-pomade-vs-loreal-paradise.html","title":"Wibo Eyebrow Pomade vs. L'Oreal Paradise Pomade Extatic | porównanie dwóch pomad do brwi | moja opinia"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-0vTfNYKNLHk\/W1inEWo7tiI\/AAAAAAAAGxM\/WPhf9B7JLgYYI2nW7UC1b4we4V6PNfYVgCLcBGAs\/s72-c\/IMG_1471.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"29"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-8205716791867258158"},"published":{"$t":"2018-06-17T18:51:00.001+02:00"},"updated":{"$t":"2018-06-17T18:51:46.270+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"}],"title":{"type":"text","$t":"Makeup Revolution Conceal \u0026 Define Concealer | Lovely Liquid Camouflage | HIT czy KIT? | porównanie korektorów"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003ECześć kochani!\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: left;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003EDzisiaj zapraszam Was na długo wyczekiwaną recenzję dwóch korektorów, które każdy na pewno zna, ponieważ szturmem wkroczyły do blogosfery i długi czas robiły szum wokół siebie. Czy słusznie? Czy rzeczywiście okazały się na tyle dobre? Ciekawych zapraszam do dalszej części wpisu ;)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-DOQA7FAq9n8\/WyZ5PXElAJI\/AAAAAAAAGrQ\/J150Pnt4JL4jmzHOunPzhlg7sp740nQ2QCLcBGAs\/s1600\/IMG_E0144.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1000\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-DOQA7FAq9n8\/WyZ5PXElAJI\/AAAAAAAAGrQ\/J150Pnt4JL4jmzHOunPzhlg7sp740nQ2QCLcBGAs\/s1600\/IMG_E0144.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003EJak się domyślacie po zdjęciach chodzi o korektor z Makeup Revolution Conceal \u0026amp; Define i z Lovely Liquid Camouflage. Oba produkty pochodzą z niższej półki cenowej i są porównywane do wiele droższego korektora Tarte Shape Tape. Ja go nie miałam, także w recenzji się do niego nie odniosę. Porównam po prostu te dwa produkty do siebie. Conceal \u0026amp; Define kosztuje w granicach 20 zł, z kolei Liquid Camouflage 13,50 zł.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003EJeśli chodzi o szatę graficzną, zdecydowanie bardziej przemawia do mnie MUR, ponieważ wygląda elegancko i gustownie. Zwróciłabym na niego uwagę;) Z kolei Lovely wygląda zbyt cukierkowo i kolorowo. Gdyby nie fakt, że przeczytałam parę dobrych opinii na jego temat, pewnie bym go nie kupiła.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-6cbeVR-_agE\/WyZ7Mv66TTI\/AAAAAAAAGrc\/RNWkZNE71BYaQ0dQJrBJ7tSJt3RDHMtOQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E0145.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1456\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-6cbeVR-_agE\/WyZ7Mv66TTI\/AAAAAAAAGrc\/RNWkZNE71BYaQ0dQJrBJ7tSJt3RDHMtOQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E0145.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003EKorektor MUR posiadam w najjaśniejszym odcieniu, czyli C1. Marka ma w ofercie aż 18 odcieni. Lovely posiada tylko trzy, a ja mam również najjaśniejszy kolor nr 1. Kamuflaż dostaniecie stacjonarnie w Rossmannie, a MUR w wielu drogeriach internetowych. Oba posiadają dość sporych rozmiarów aplikator. Zawsze miałam korektory, które miały standardowy mały aplikator, ale jest to rzecz, która nie stanowi dla mnie problemu. To jest po prostu kwestia przyzwyczajenia.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003EOba korektory moim zdaniem mają gęstą, treściwą konsystencję. Są to typowe kryjące korektory na niedoskonałości oraz korygujące zasinienia\/wory pod oczami. Ja je stosowałam na oba sposoby. Głównie pod oczy, ale też aby zakryć jakieś niespodzianki. Poniżej możecie zobaczyć jak sprawa ma się z kolorami. Do mnie zdecydowanie bardziej przemawia Lovely, ponieważ jest bardziej żółty, a w MUR dostrzegam trochę różowe tony, ale nie jest źle.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-tmZxNxsjGj4\/WyaHy8zqJCI\/AAAAAAAAGro\/f-MFCC28gHYKGfp8pM_0CUt4Ilw5clsVgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E0146.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1495\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-tmZxNxsjGj4\/WyaHy8zqJCI\/AAAAAAAAGro\/f-MFCC28gHYKGfp8pM_0CUt4Ilw5clsVgCLcBGAs\/s1600\/IMG_E0146.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-5ByM-ZblUUg\/WyaIMNngKMI\/AAAAAAAAGrw\/92g_XOMiyDswwsCsDuWQuEccpGBqXQf_wCLcBGAs\/s1600\/IMG-1400.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1333\" data-original-width=\"1001\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-5ByM-ZblUUg\/WyaIMNngKMI\/AAAAAAAAGrw\/92g_XOMiyDswwsCsDuWQuEccpGBqXQf_wCLcBGAs\/s1600\/IMG-1400.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003EGeneralnie dużo do zarzucenia im nie mam. Oba mają mocne krycie i rzeczywiście zakryją przebarwienia, niedoskonałości czy zasinienia pod oczami. Aplikuje się i blenduje bez problemu. Ja robię to namoczoną gąbką Blend it! W przypadku MUR należy robić to w miarę szybko i sprawnie, ponieważ produkt szybko zastyga. Należy on do korektorów trwałych. Wytrzymuje cały dzień, jednak nie wygląda dobrze przez cały dzień. Moim zdaniem ten korektor wygląda trochę sucho pod oczami, co uwydatnia się po paru godzinach. Moja skóra pod oczami raczej jest nawilżona i nie przesusza się aż tak jak inne partie twarzy (np. policzki, czoło), a jednak ten korektor sprawił, że wyglądała ona po prostu sucho. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi taka konsystencja jak np. w Catrice Liquid Camouflage. Z kolei ten z Lovely wygląda już dużo lepiej - i w momencie zaaplikowania i przypudrowania - i po paru godzinach też. Niestety z mega wysokimi temperaturami oraz okularami przeciwsłonecznymi na nosie sobie nie poradził ;P Zaczął się zbierać i jakoś dziwnie ważyć, ale to też zależy od tego jaki podkład mam na sobie i czym przypudruje. Z Estee Lauder Double Wear dogadywał się super, bo jednak jest to podkład długotrwały i nie straszne mu wysokie temperatury, więc nawet z okularami na nosie wyglądało to naprawdę dobrze. Jednak w połączeniu z Healthy Mixem wszystko się ważyło i zbierało wokół nosa i koniec końców spływało :P Ale tylko przy temperaturach dochodzących do 30ºC. Gdy nałożyłam puder ryżowy z Ecocery trzymał się o wiele dłużej niż po użyciu Healthy Balance Bourjois, także pudry też odgrywają dość istotną rolę.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003EJeśli miałabym wybierać, raczej zdecydowałabym się na ten z Lovely, ponieważ nie dość, że kolorystycznie bardziej mi odpowiada to dodatkowo nie wysusza mi skóry pod oczami. Co prawda z trwałością jest różnie, ale w optymalnych temperaturach sprawdzi się dobrze. Korektor z Makeup Revolution nie jest złym produktem i wiem, że spora część Was jest z niego zadowolona, ale ja bardzo nie lubię takiego suchego efektu na twarzy. Nie dość, że nie wygląda to ładnie, to dodatkowo czuję, że skóra jest taka nieprzyjemnie ściągnięta.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-DpDVMsjFcNY\/WyaNb6yhfQI\/AAAAAAAAGr8\/1OZ4WWeZVMgQ5fM3f8m5728__4bpSk4kQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E0143.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1003\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-DpDVMsjFcNY\/WyaNb6yhfQI\/AAAAAAAAGr8\/1OZ4WWeZVMgQ5fM3f8m5728__4bpSk4kQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E0143.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-YGD5M00Qj3c\/WyaNb7Y-vQI\/AAAAAAAAGsA\/yqd8tY_2aiYmFqTTkX1uenpXLsGD-YxBQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E0148.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"834\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-YGD5M00Qj3c\/WyaNb7Y-vQI\/AAAAAAAAGsA\/yqd8tY_2aiYmFqTTkX1uenpXLsGD-YxBQCLcBGAs\/s1600\/IMG_E0148.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003ECiekawa jestem jak u Was sprawdziły się te produkty. Miałyście z nimi do czynienia? A może polecacie jakieś inne drogeryjne korektory?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003EChętnie poznam Wasze zdanie na ten temat ;)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003EZapraszam Was również na mój profil na Instagramie -\u0026gt; \u003Ca href=\"https:\/\/www.instagram.com\/addeleworld\/\"\u003Eklik\u003C\/a\u003E.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003EŻyczę miłego wieczoru,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: Verdana, sans-serif; font-size: large;\"\u003EAda♥\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/8205716791867258158\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/06\/makeup-revolution-conceal-define.html#comment-form","title":"Komentarze (18)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/8205716791867258158"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/8205716791867258158"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/06\/makeup-revolution-conceal-define.html","title":"Makeup Revolution Conceal \u0026 Define Concealer | Lovely Liquid Camouflage | HIT czy KIT? | porównanie korektorów"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-DOQA7FAq9n8\/WyZ5PXElAJI\/AAAAAAAAGrQ\/J150Pnt4JL4jmzHOunPzhlg7sp740nQ2QCLcBGAs\/s72-c\/IMG_E0144.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"18"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-7622984420436375666.post-6990078328078238262"},"published":{"$t":"2018-05-18T20:55:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2018-05-18T20:55:51.328+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzje"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"ulubieńcy"}],"title":{"type":"text","$t":"pielęgnacja | Yves Rocher | mango i kolendra | mleczko do ciała i krem do rąk |"},"content":{"type":"html","$t":"Cześć Wam!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EWiem, że ostatnio mnie tu mało, posty rzadko się pojawiają, ale czasu ostatnio mam jak na lekarstwo. Albo uczelnia, albo praca, albo jedno i drugie. A na siłę postów też nie chcę wstawiać, bo to się mija z celem. Dzisiaj mam dla Was wpis o produktach Yves Rocher,\u0026nbsp; na dniach postaram się napisać dla Was obiecane porównanie korektorów Lovely i MUR, na które pewnie czekacie. I może pojawią się ulubieńcy, bo jest parę produktów, które skradły me serce;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EO produktach marki Yves Rocher wspominałam przy okazji wpisu o nowościach lutego -\u0026gt;\u003Ca href=\"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/03\/nowosci-lutego-yope-lirene-pierre-rene.html\"\u003E klik\u003C\/a\u003E\u0026nbsp;Dostałam te produkty od koleżanki na urodziny. Sprawiła mi tym niemałą przyjemność, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam żadnych produktów z tej firmy, a bardzo chciałam przetestować. Na pewno na tych produktach nie zaprzestanę, ponieważ chcę wypróbować jeszcze inne. A dzisiaj na tapetę idą \u003Cb\u003Eenergizujące mleczko do ciała i krem do rąk o zapachu mango i kolendra.\u003C\/b\u003E Ciekawych zapraszam do dalszej części wpisu ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-6SFa5JIf1CU\/WtOezcnahRI\/AAAAAAAAGiU\/GoVPn23Kpg4GTPAR_H0U0_SwLy6XNfxNwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1168.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1398\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-6SFa5JIf1CU\/WtOezcnahRI\/AAAAAAAAGiU\/GoVPn23Kpg4GTPAR_H0U0_SwLy6XNfxNwCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1168.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003EMoże zacznę od \u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003Ekremu do rąk\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E, który już niestety mi się skończył. Mogłyście zobaczyć go w denku -\u0026gt; klik. Krem jest zamknięty w małej tubce o pojemności 30 ml. Ja osobiście lubię takie małe pojemności, które są idealne do torebki. Cena kremu wynosi 9, 90 zł. Krem urzekł mnie od pierwszego użycia. Od razu spodobała mi się konsystencja, która jest treściwa, ale szybko się wchłania, pozostawiając po sobie skórę nawilżoną i miękką. Moja skóra jest dość wymagająca, dłoni również, także krem do rąk mam zawsze przy sobie. Ale nie zawsze regularnie go nakładam, jednak z tym kremem było inaczej. Sięgałam po niego praktycznie non stop. Nie dość, że szybko się wchłaniał to w dodatku ma tak piękny zapach, że mogłabym siedzieć i wąchać bez przerwy. Planuję wypróbować jeszcze inne wersje zapachowe. Był to chyba najlepszy i najładniej pachnący krem jaki do tej pory miałam ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-4041KfNBPzs\/Wv8becq0WfI\/AAAAAAAAGnc\/K9P-4m3qCf0HdDVohkyLW_R0_2cVYpVKQCLcBGAs\/s1600\/IMG_1169-horz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1025\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-4041KfNBPzs\/Wv8becq0WfI\/AAAAAAAAGnc\/K9P-4m3qCf0HdDVohkyLW_R0_2cVYpVKQCLcBGAs\/s1600\/IMG_1169-horz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EMleczko do ciała\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E pachnie tak samo pięknie. Pojemność to 200 ml. Ma lekką konsystencję, dzięki której produkt szybko się wchłania, co mi bardzo odpowiada. Zimą stawiałam na bogate, treściwe masła. Obecnie wiosną czy latem wolę lżejsze. Staram się być regularna w balsamowaniu, ale nie zawsze mi to wychodzi ;) Po prostu nie zawsze po kąpieli wieczorem mam siłę jeszcze coś nakładać, bo marzę wtedy już tylko o łóżku. Jednak produkt jest bardzo dobrym nawilżaczem, więc przy regularnym stosowaniu, później można używać go już tylko co 2-3 dni. Skóra jest wyraźnie nawilżona, wygładzona i taka miła w dotyku. I do tego ten zapach ! Ja generalnie kocham mango w każdej postaci, więc na wstępie jestem już pozytywnie nastawiona. Jest dostępna również większa pojemność z pompką 390 ml, na którą zdecyduję się następnym razem, ponieważ taka forma dozowania jest zdecydowanie wygodniejsza dla mnie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-PpU77nyp1sk\/Wv8gxcRa1sI\/AAAAAAAAGno\/Rn_NOmWgVh4sXwA1scBKm6N8A1592r-3wCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1172.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-PpU77nyp1sk\/Wv8gxcRa1sI\/AAAAAAAAGno\/Rn_NOmWgVh4sXwA1scBKm6N8A1592r-3wCLcBGAs\/s1600\/IMG_E1172.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMiałyście produkty od Yves Rocher? Może jakieś polecacie? ;) Dajcie znać w komentarzach! A teraz biorę się za Wasze blogi!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EWysyłam buziaki i miłego wieczoru życzę,\u003Cbr \/\u003EAda. "},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/feeds\/6990078328078238262\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/05\/pielegnacja-yves-rocher-mango-i.html#comment-form","title":"Komentarze (15)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/6990078328078238262"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/7622984420436375666\/posts\/default\/6990078328078238262"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/addeleworld.blogspot.com\/2018\/05\/pielegnacja-yves-rocher-mango-i.html","title":"pielęgnacja | Yves Rocher | mango i kolendra | mleczko do ciała i krem do rąk |"}],"author":[{"name":{"$t":"Addeleworld"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/13059029907684257806"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-lEiKLs1cuUY\/XX5Ez_J01ZI\/AAAAAAAAIL8\/m2BS-RFTuxkgeD_28MbyR3vwqyjTfZVogCK4BGAYYCw\/s220\/IMG_0769.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-6SFa5JIf1CU\/WtOezcnahRI\/AAAAAAAAGiU\/GoVPn23Kpg4GTPAR_H0U0_SwLy6XNfxNwCLcBGAs\/s72-c\/IMG_E1168.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"15"}}]}});